Do kterého hypermarketu na vánoční nákupy? Poraďte

milena007
8. pro 2011

Poraďte, kde nakoupím nejlépe? .... všechno najednou a bez nervů! 🙂

mamkamarketa
8. pro 2011

na internetu. nepises v jake casti republiky a co je ''vsechno'' ale nervy budes mit v kazdem obchode. ja byla rano na nakupu v tescu a vypadalo to jako by zitra zacinala 3.svetova valka

smardik
9. pro 2011

ted už bez nervů v obchodech těžko, je pozdě 🙂 nám dneska ujel bus tak jsme zašli do obchodního centra na nákup potravit a všude plno, koledy hrají super 🙂, v klidu jen na netu ale co jsem koukala někde už negarantují dodání do vánoc. Mě chybí dokoupit už jen jedna věc a to svíčka a to koupím v klidu v malém obchůdku v ostravě

lehna
13. pro 2011

já to řešila letos přes net a hlavně na dedra.cz 🙂.
mám dárky skoro pro celou rodinu 🙂

pebi
13. pro 2011

mall.cz, mám moc dobré zklušenosti, můžu doporučit, s dodáním do druhého dne 😉

brusinka.pusinka
14. pro 2011

a já to řešila od září a teď už dárky nemusím kupovat máme všechny a tak žádné tlačenky a schánění pro mě není 😉 nesnším ty davy lidí všude a nervozitu☹ už jen když musím na velký nákup mám z toho trauma 😀 chodíme s manžou až večer neboť ve dne je to děs a hrůza 😀

myskin
18. pro 2012

Já mám tento rok poprvé v životě už nakoupeno. Pro děti jsem začalu už v říjnu a jak se mi to teď hodí. Nesnáším ty davy před vánocemi. Nakupovala jsem přes net a se vším spokojenost nebo v Pompu, v Dráčikovi. Je fakt že teď už je o zdraví jet jenom do marketu pro jídlo. Zásadně tam jezdím až po 20. hodině a mám klid.

mataharyy
18. pro 2012

Dárky už jen "hurá do boje" a vzít útokem obchody, ale jináč potraviny atp... No já letos řeším tesco kurýrem 😎 Jen drobnosti si dojdu dokoupit osobně 😉 Ale jináč všeobecně velká OC, tam máš většinu na jednom místě, ale daní za to ti bude šílenství...

lin55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz