Drobnost pro novorozeňátko, hledám inspiraci

miparime
11. srp 2012

Ahojte maminky ráda bych pochytila nějakou inspiraci na dárek pro zatím nenarozeného prcka. Jsme tříčlená rodina a ráda bych mu dala něco od každého znás - za sebe mu dám sadu na obtisk nožičky a ručičky, od manžela dostane capáčky aještě by to chtělo nějakou maličkost na památku od našeho synka...ale nevím co, aby to nebylo moc okoukaný ... poradte 😉

hofka1
11. srp 2012

Pokladničku?🙂

sarinka123
11. srp 2012

Malickost ? V detských hrackarstvach maju knizocku so znameniami. U mna sa vedelo, ze sa dcérka narodí v znamení barana, tak dostala taku peknu obrazkovu knizocku. Prečítali sme ju azda vsetci, je to o povahe cloveka, s kym si rozumie, s ktorým rodicom, skratka pekne. No a k tej knizke bolo este k tomu, ruzovy barancek - spinkacik. Mali aj modreho. Ak by sa ti to pacilo a nevedela to zohnat, tak mi napis. To je taka malickost, ktora ma napadla. Knizka ma tusim nazov: Cakame baranceka a mi ako rodicia, sme sa narehotali, lebo sme si docitali, aky vztah bude mat dieta k matke a aj k tatinovi.

sarinka123
11. srp 2012

@hofka1 pokladnicku pre rodicov, nech odkladaju na plienky 🙂

hofka1
11. srp 2012

@sarinka123 spíš na důchod, kdoví, čeho se naše děti dočkají🙂

sarinka123
11. srp 2012

@hofka1 to mas pravdu !!!!!

petrusew
11. srp 2012

viděla jsem moc krásnou pokladničku se jménem miminka...teda pokud víte, co to bude a jak se bude jmenovat...co třeba plenkový dort? Malá dostala plenkový kočárek a fakt to byla bomba! Nebo krásnou deku 🙂

miparime
autor
12. srp 2012

@hofka1 a nejlépe plnou co? 😉

miparime
autor
12. srp 2012

@petrusew Taky se mi líbí něco se jménem mimča, tak budu hledat a uvidíme

miparime
autor
26. srp 2012

Tak už mám vybráno u logotexu

slunce
19. dub 2013

a mě se pro změnu líbí toto http://www.smartpress.cz/knihy-pro-rodice/tvuj-..., jen nebýt tak líná a pravidelně psát. No, ale zase první dcera deníček nemá (nějak mi ho nikdo nedal a já se po něm nepídila) tak nevím, jestli jí to nebude mrzet...