Fischer Price Mluvící křeslo, notebook Můj chytrý pejsek

eatygrenee
3. říj 2010

Ahoj maminky, máte nějaká toto křeslo nebo notebook, jste spokojené? je to vhodný dárek pro 18 měs. děcko a jaké jiné v tomto věku doporučujete? 🙂 🙂

misi78
4. říj 2010

To kresilko ma kamaradka, ma rocni dcerku a ta je nadsena :D Tak to bude asi ok.

judit22
4. říj 2010

Křesílko máme od roka a je to jedna z našich nejoblíbenějších hraček🙂 Notebook budem kupovat k narozkám a budem kupovat asi Šikulu, je cenově dostupný a má hodně programů🙂

eatygrenee
autor
5. říj 2010

tak to jsem ráda, že křesílko doporučujete. ještě dotaz, je hodně veliké? máme poměrně malý byt 😀

judit22
5. říj 2010

Veliké určitě není, zabere to málo místa. Ondrášek ho má v obýváku před televizí a jeho první cesta, když se ráno vzbudí je, že k němu běží🙂

smajlik
8. říj 2010

ahojky, křesílko máme doma už cca 5 měsíců a hraje si s ním opravdu každý den. Takže doporučuji 🙂, má spoustu funkcí a písniček, myslím že je to asi nejlepší hračka co jsme od Fisher price měli

brusinka.pusinka
8. říj 2010

My máme od Fisher Price jak křesílko tak mluvícího pejska a jsme nadmíru spokojeni doporučujeme 😉

brusinka.pusinka
8. říj 2010

😉 máme ho dlouho a pořád je v kurzu

marketa137
8. říj 2010

křesílko si skoro každý chválí takže ho Tomík dostane k 1 narozeninám 😉

eatygrenee
autor
8. říj 2010

a třeba pro 18 měs dítě je ještě vhodné nebo je o spíše pro mnší prtata?

smajlik
8. říj 2010

@eatygrenee my ho kupovali v 17 měsících a ohromná radost 🙂 takže tím nic nezkazíš. A chodí k nám na návštěvu holčička co má přes dva roky a taky se jí moc líbí - takže být tebou koupím bez váhání 😉

eatygrenee
autor
8. říj 2010

a kolik místa vám zabere,?

smajlik
9. říj 2010

@eatygrenee : rozměry cca 45 x 30 cm, změřila jsem to 🙂

eatygrenee
autor
9. říj 2010

díky 🙂