• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké hračky pro roční dítě? Poraďte

23. června 2017 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
1. pro 2013 v 19:26 • vlada69
Poradite darky pro rocni holcicku k narozeninam? Co tak asi bude potreba jeste nez budou vanoce a nejake hracky na rozvijeni se ditete.diky za tip
16. bře 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krmv rozhodně doporučuju Lego Duplo jakékoliv nebo ideální pro holčičku velká sada s domečkem.....ač si někdo myslí, že jsou na to malý, tak to není pravda....Má dcerka dostala k 1. narozeninám a už ho máme postavený 3 roky v kuse a hraje si s ním už i mladší dcerka.je to supeeer hračka a na rozvoj ideální........, popř. ještě doporučuji volant na kočárek od zn. ELC .....to mé holčičky fakt bavilo a mají krásný růžový :wink:
16. bře 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kagatkaga. Volant na kocarek?jak to myslite.
16. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Lego Duplo taky doporučuji. Kostičky jsoiu tak velké, že nehrozí, že by je dítě spolklo. Navíc si s ním hodně vyhraje a bude rozvíjet své motorick schopnosti. Malé jsme koupili tohle: http://www.hracky-kong.cz/lego-duplo-panda-6173.html
30. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já kupovala houpačku mezi dveře a i ted nedělám nic jiného, než že houpu.
1. kvě 2014 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
co takhle takovou tu hrací deku 4 roční období?:slight_smile: Výrobce se jmenuje tuším touf toys
31. črc 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ručně šité panenky z nezávadných a ekologických materiálů.Jsou fakt kouzelné, dají se převlékat a tak... :slight_smile:
6. srp 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@power700 V listopadu budeme mít rok a také přemýšlím jestli kupovat panenku. Hraje si s ní? Není to levná záležitost a tak aby neležela pod postelí :wink:
17. srp 2014 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radamax ahoj, takže je to už asi 6 let, co jsem tento dotaz položila :grinning: , dcera dostala panenku s malým kočárkem k 1. narozeninám a skoro si s ní nehrála. Ale asi to bylo tím, že ona vůbec nemá ráda holčičí hračky, spíš klučičí a letos už jí bude sedm. Druhá dcera , ta už je lepší, ale o panenky taky moc nestojí, spíše koníky, ty může. :wink:
17. srp 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Power700 no u nás vede Iphone telefon,takže jí to chci nějak odnaučit :slight_smile: co jí dám tak si hraje,ale panenku ještě právě nemáme,tak nevim jestli koupit a nebo počkat,ale za měsíc a půl od narozenin jsou vánoce,takže asi panenka stejne bude :slight_smile: i když asi z toho nemá ještě moc rozum
17. srp 2014 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
21. srp 2014 v 16:03 • helenaos
Sladký!!!! :grinning: Kde je mají?
21. srp 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. srp 2014 v 16:07 • helenaos
29. srp 2014 ve 13:36 • sebka4
@radamax Mame hadrovou panenku - nehrajeme si s ni, koupili jsme Baby Annabel a prvni tyden, co ji mela se od ni ani nehla, doted s ni musime spat a kdyz jdeme na prochazku musi s nami. Za me tedy panenka ano!
Jeste mame kocarek - golfky a uplny hit!
29. srp 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jge dostala jsem od kamarádky tip na chodítko a kočárek v jednom-je to moc pěkné a protože se teprve budeme učit chodit,tak myslim,že to bude dobrý dárek a zároveň poslouží později i jako kočárek
29. srp 2014 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co si myslíte o dávání jako dárku dárkových poukazů?
Mně to přijde praktické, když je to dárek pro kamarádku - maminku.
Ale každý to asi vnímá jinak. Co myslíte? :fearful:
10. zář 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
18. zář 2014 ve 13:31 • irisek88
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
17. říj 2014 v 11:07 • terkavlacilova
@vendy01 taky budeme slavit 1.narozeniny 4.12. asi koupíme vyklápěcí Tatru naloženou dřevěnými kostkami a káču.. stejně si nejsem jistá, zda vůbec něco může předstihnout kolíčky a zrcadlo.. :slight_smile:
17. říj 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2014 v 10:31 • kuldas7
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.
Ahoj. Zkus nějakou skládačku, něco se zvuky apod. Aby se zabavila, ale i naučila. Něco co trénuje jemnou motoriku, pozornost, učí systém akce-reakce. Tuším se tomu říká edukační pomůcka, nebo edukační hračka. Zkus podle toho hledat na netu. Přeji dobrý výběr.
9. lis 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
28. lis 2014 ve 13:16 • teja86
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. únor 2015 v 01:28 • plechovky999
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.
12. kvě 2015 v 10:44 • teja86
dobrý den, mám problém vybrat pořádnou hračku mé malé dcerce, všechno ji hned omrzí, neví někdo z vás o něčem co by ji zabavilo na dýl prosím?
23. kvě v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskkrupova Mám ten stejný problém akorát u chlapečka, takže budu ráda za jakýkoliv tip :slight_smile:
21. čer v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucihajkova.
@lenouch23 Můj malý má kromě zvukových hraček nejraděj tyhle hračky a míčky. Dobře se mu drží, může je mít i v bazénu.

Třeba s timhle se zabavi celkem dost. http://www.babiez.cz/hracka-oball-roller-12m-modra
Jinak chce to co vidí u nás - telefon a tak. Takže vyfasoval mobil od Fisherprice :slight_smile:
23. čer ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucihajkova.
Tyjo vyborne, pry jsem neduveryhodna osoba...:grinning: Jen se snazim doporucit maminkam s cim je maly spokojeny. Nechapu :-/
23. čer ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek