Jaké hračky pro roční dítě? Poraďte

kok12ska
1. lis 2008

Máme 9.měsíční holčičku a protože se blíží Vánoce, začínám se ohlížet po dárcích. Nemám žádné hlídání, takže budu všechno objednávat přes internet. Můžete mi prosím poradit, s čím si tak hrají roční holčičky? Spousty hraček vypadá na internetu nebo na obrázku hezky a ve skutečnosti jsou to hračky k ničemu.

vlada69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krmv
16. bře 2014

Poradite darky pro rocni holcicku k narozeninam? Co tak asi bude potreba jeste nez budou vanoce a nejake hracky na rozvijeni se ditete.diky za tip

kagatkaga
16. bře 2014

@krmv rozhodně doporučuju Lego Duplo jakékoliv nebo ideální pro holčičku velká sada s domečkem.....ač si někdo myslí, že jsou na to malý, tak to není pravda....Má dcerka dostala k 1. narozeninám a už ho máme postavený 3 roky v kuse a hraje si s ním už i mladší dcerka.je to supeeer hračka a na rozvoj ideální........, popř. ještě doporučuji volant na kočárek od zn. ELC .....to mé holčičky fakt bavilo a mají krásný růžový 😉

krmv
16. bře 2014

@kagatkaga. Volant na kocarek?jak to myslite.

bohdana45
30. dub 2014

jo jo Lego Duplo taky doporučuji. Kostičky jsoiu tak velké, že nehrozí, že by je dítě spolklo. Navíc si s ním hodně vyhraje a bude rozvíjet své motorick schopnosti. Malé jsme koupili tohle: http://www.hracky-kong.cz/lego-duplo-panda-6173...

giovanna2012
1. kvě 2014

Já kupovala houpačku mezi dveře a i ted nedělám nic jiného, než že houpu.

klara123123
31. črc 2014

co takhle takovou tu hrací deku 4 roční období?🙂 Výrobce se jmenuje tuším touf toys

helenaos
6. srp 2014

Ručně šité panenky z nezávadných a ekologických materiálů.Jsou fakt kouzelné, dají se převlékat a tak... 🙂

radamax
17. srp 2014

@power700 V listopadu budeme mít rok a také přemýšlím jestli kupovat panenku. Hraje si s ní? Není to levná záležitost a tak aby neležela pod postelí 😉

power700
17. srp 2014

@radamax ahoj, takže je to už asi 6 let, co jsem tento dotaz položila 😀 , dcera dostala panenku s malým kočárkem k 1. narozeninám a skoro si s ní nehrála. Ale asi to bylo tím, že ona vůbec nemá ráda holčičí hračky, spíš klučičí a letos už jí bude sedm. Druhá dcera , ta už je lepší, ale o panenky taky moc nestojí, spíše koníky, ty může. 😉

radamax
17. srp 2014

Power700 no u nás vede Iphone telefon,takže jí to chci nějak odnaučit 🙂 co jí dám tak si hraje,ale panenku ještě právě nemáme,tak nevim jestli koupit a nebo počkat,ale za měsíc a půl od narozenin jsou vánoce,takže asi panenka stejne bude 🙂 i když asi z toho nemá ještě moc rozum

helenaos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sebka4
21. srp 2014

Sladký!!!! 😀 Kde je mají?

helenaos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sebka4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jge
29. srp 2014

@radamax Mame hadrovou panenku - nehrajeme si s ni, koupili jsme Baby Annabel a prvni tyden, co ji mela se od ni ani nehla, doted s ni musime spat a kdyz jdeme na prochazku musi s nami. Za me tedy panenka ano!
Jeste mame kocarek - golfky a uplny hit!

radamax
29. srp 2014

Jge dostala jsem od kamarádky tip na chodítko a kočárek v jednom-je to moc pěkné a protože se teprve budeme učit chodit,tak myslim,že to bude dobrý dárek a zároveň poslouží později i jako kočárek

sebka4
10. zář 2014

Co si myslíte o dávání jako dárku dárkových poukazů?
Mně to přijde praktické, když je to dárek pro kamarádku - maminku.
Ale každý to asi vnímá jinak. Co myslíte? 😨

irisek88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jajanca
17. říj 2014

@vendy01 taky budeme slavit 1.narozeniny 4.12. asi koupíme vyklápěcí Tatru naloženou dřevěnými kostkami a káču.. stejně si nejsem jistá, zda vůbec něco může předstihnout kolíčky a zrcadlo.. 🙂

kuldas7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
silvapokorna
9. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj. Zkus nějakou skládačku, něco se zvuky apod. Aby se zabavila, ale i naučila. Něco co trénuje jemnou motoriku, pozornost, učí systém akce-reakce. Tuším se tomu říká edukační pomůcka, nebo edukační hračka. Zkus podle toho hledat na netu. Přeji dobrý výběr.

teja86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
plechovky999
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teja86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eliskkrupova
23. kvě 2017

dobrý den, mám problém vybrat pořádnou hračku mé malé dcerce, všechno ji hned omrzí, neví někdo z vás o něčem co by ji zabavilo na dýl prosím?

lenouch23
21. čer 2017

@eliskkrupova Mám ten stejný problém akorát u chlapečka, takže budu ráda za jakýkoliv tip 🙂

lucihajkova
23. čer 2017
Uživatel lucihajkova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucihajkova.

@lenouch23 Můj malý má kromě zvukových hraček nejraděj tyhle hračky a míčky. Dobře se mu drží, může je mít i v bazénu.

Třeba s timhle se zabavi celkem dost. http://www.babiez.cz/hracka-oball-roller-12m-modra
Jinak chce to co vidí u nás - telefon a tak. Takže vyfasoval mobil od Fisherprice 🙂

lucihajkova
23. čer 2017
Uživatel lucihajkova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucihajkova.

Tyjo vyborne, pry jsem neduveryhodna osoba...😀 Jen se snazim doporucit maminkam s cim je maly spokojeny. Nechapu :-/