Dárky
ladygodiva
20. črc 2012

Jaký byste koupili dárek dětem ve věku 1 a 3 roky?

Půjdu ke kamarádce, která má holčičku 1 rok a chlapečka 3 roky, ráda bych přinešla každému nějaký malý dárek, hračku, nevím, ale co je vhodné pro takto malé děti. Děkuji za radu!
ined77
20. črc 2012
poradila bych se s maminkou dětí, může se stát, že se trefíš zrovna do něčeho co už doma mají 😉 .
ale pokud by ses raději chtěla opravdu spolehnout sama na sebe, tak chlapečka určitě nikdy neurazíš autíčkem a holčičce by se mohla líbit malá panenka...já teď koupila naší katunce maličké miminko, které po zmáčknutí (a jde to velice lehce) vydává pár zvuků...směje se, říká nazdárek a ještě něco...stálo to 65 kč a malá si s tím vyhraje i půl hodiny 🙂 .
veruska007
20. črc 2012
Mám děti 1 a 3 a nejvíc vede Duplo a míč, s tím si hrají společně. Autíčka i panenka jsou super, ale když to dávám dětem kamarádek, tak vždycky povzdychnou, že toho už mají plno 😞. A přitom jsem nedávno sehnala krásnou, látkovou panenku, vypadala jak Červená Karkulka. Tak kupuju v akcích dupla a igráčky a to se líbí vždycky.
hofka1
20. črc 2012
Je léto, něco do vody, na písek? Vodní bomby (molitanové míčky nebo jiné tvary, pošité látkou, namočí se a hodí, stojí pár korun). Výtvarné potřeby pro staršího? Něco na zub?
adiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristynaw
25. črc 2012
ovecku bych nekupovala. rocni muze utrhnout rolnicku a je to riziko uduseni....
ladybugie
25. črc 2012
dcea k první narozkám dostala odrážedlo auto a ke třetím dostane dětský šicí stroj

Začni psát odpověď...

Odešli