Jaký dárek dát staršímu sourozenci od novorozence?

bulinka
31. led 2011

Prosím o radu: právě řeším co koupíme starší dceři za dárek, který dostane v porodnici od miminka po porodu, aby nežárlila. Jak jste to řešily vy? 🙂

romana29
31. led 2011

Malý dostal autíčko. Ale stejně už chápal, že mu Gábinka nic sama koupit nemohla, takže asi tak 😉, ale tvoje dcerka je menší, tak tomu možná ještě bude věřit.
Nežárlil a nezačal dodnes 🙂 . Jen už dopředu říká, že Gábince nikdy nepůjčí žádnou hračku 😀

samik2008
31. led 2011

Dcerka dostala malou panenku miminko s flaštičkou.

iluss
31. led 2011

Jelikož máš holčičku, tak bych to taky řešila tím miminkem (panenou). Moje Luci je hodně miminková, jakmile někde vidí miminko, tak je celá rozzářená. K vánocům dostala miminko, které má dudlíka, čepici, oblečky, tak si s ním pořád hraje, je to její nejoblíbenější hračka. Takže až ty se budeš věnovat svému miminku, tak tvoje dcerka se bude starat zase o to svoje. Můžete chovat společně, dávat dudlík společně, oblíkat společně, krmit společně (ona samozřejmě flaštičkou) 😉 apod.

pattie
31. led 2011

Mám v tašce do porodnice už připravenej dárek pro naší malou od miminka. Miluje krtka, takže knížku o krtkovi a skládačku s krtkem 🙂 Určitě jí to udělá radost.

paolin
31. led 2011

synátor dostal pokladnu 🙂 u holčičky bych to řešila panenkou. aby taky měla miminko 😉

laloona
31. led 2011

Naše Emmička přinesla bratříčkovi a sestřičce malé puzzle 🙂 víc se do bříška prý nevejde jak usoudil náš nejstarší 🙂

katzi
1. únor 2011

já už má koupený dětský baťůžek a v něm bude knížka o Krtečkovi a nějaká sladkost. Chci aby i Adélka donesla něco miminku, takže spolu něco pro miminko vyberem - doufám, že si to pak nebude chtít nechat pro sebe 😀

deeniisa
2. únor 2011

tuhle zkusenost sice nemam ale resila bych to asi take nejakou panenkou s mensi vybavickou myslim ze budete s dcerou travit i vice spolecnych cinnosti a nakonec i ona pochopi ze neni na cozarlit a zacne se k vam zapojovat sama :D

wali
2. únor 2011

Lucka priniesla z pôrodnice Jakubovi vláčika Tomáša a ešte puzzle s Tomášom a spravila si tým veľké očko u brášky. ten doteraz tvrdí, že mu to kúpila Lucka, keď prišla k nám 😀 takže by som volila niečo, čo tvoja dcérka má rada - či už bábiku, knižku alebo plyšáka. niečo, po čom túži.

romcovaklarka
2. únor 2011

Obecně prostě asi něco, o čem víš, že to má ráda nebo si to přeje. Panenka-miminko vypadá jako dobrý nápad, ale možná je malá víc blázen plyšáků nebo do něčeho, co dělá kravál 😀

smecka
2. únor 2011

Kupte jí to, co preferuje - panenky, zvířátka, autíčka ...
Dcerce jsem koupila miminko - 35cm, dá se svlékat, má dudlík, pláče a směje se.
Panenky má ráda a nic podobného nemá, tak myslím, že to bude mít úspěch. Ráda mě napodobuje, tak budeme spolu třeba i kojit. 😀

nety
2. únor 2011

Starší dcerka dostala panenku, dodnes je její nejoblíbenější. Taková její malá "holčička".

andulinka
28. únor 2011

Víťa dostane od mimi z bříška "Kka" tedy Krtečka (plyšového) a možná nějaké DVD s pohádkama.
U holčičky bych jednoznačně volila panenku s výbavičkou. 🙂

sarihy
1. bře 2011

Ellča dostane kočárek - sporťák...má jen takový pidi, takže bychom stejně nějaký kupovali...

paajinka
2. bře 2011

my koupili malé panenku - kluka, aby měla stejné mimi jako já 😉