Jaký dárek k prvním narozeninám?

arbilia
9. led 2013

Maminky, prosím vás o radu. Má holčička bude mít zanedlouho 1.narozeniny a já vůbec netuším, co jí mám koupit. Poraďte mi, prosím... ☹

matozazzo
9. led 2013

babika, obe moje dostali babiku, kociarik a maju ich stale, potom lego duplo, konik - somarik na skakanie, cokolvek, kde ked stiska tlacidla, tak hraje 🙂

andelok
9. led 2013

@arbilia Nasa Adelka mala pred par dnami rocik a rodina sa jej poskladala na trojkolku Smart Trike. 🙂

kacikaci
9. led 2013

u nás měl největší úspěch xylofon a vkládací kelímky - ty z kterých jde postavit i věž, jinak z mé zkušenosti, nemá cenu dítě zavalovat velkým počtem dárků, koukne na jeden až tři a ostatní budou stát ladem..

lienkan
9. led 2013

Odrazadlo na leto - myslim ,ze sa potesí 🙂

llluckaaa
9. led 2013

@arbilia Taky jsem pro plastové odrážedlo, brzy bude jaro a budete moci drandit venku. A nebo zásobu hraček na písek.

cawes
9. led 2013

@arbilia my kupujeme lego duplo

mysiiickaaa
9. led 2013

naše malá dostala sáňky, kočárek, panenku co pláče a směje se, odrážedlo, tatrovku (od rodiny) a pejska FP od nás 🙂 a ještě doporučuju houpadlo pejska od Little tikes, toho jsme kupovali k Vánocům, má 14 m a miluje ho 🙂

janinah
9. led 2013

hlavne si tie darčeky "porozdeľuj",potom má dieťa 5 rokov a matky nešťastné nevedia čo kúpiť,lebo dieťa má všetko..nikdy nesklame lopta,kniha,skladačka,vkladačka,veci na kreslenie,čarbanie,puzzle /drevené v jej veku/,bábika

sympa1
9. led 2013

@janinah to je pravda
@arbilia treba ist po troske na dieta..v prvom roku dostala moja prvorodena kocarik s babikou a vkladacie kocky do valca a zvieratka ktore pri stlaceni vydavaju zvuky...to u nas hralo sand do 4 rokov! a vidim to aj na vianoce ze okrem nas rodicou kupuju aj moji rodicia ,manzelovy rodicia, moja sestra ako krsna...oni su tak zahrnute darcekmi....ze si vzdy vsimnu maximalne jeden. pani ucitelka sa pytala mojej mladsej v skolke v prvy den po prazninach ze co dostala pod stromcek, a ta si spomenula len na jednu babiku 😀

viera77
9. led 2013

my sme darovali take 2v1 hracie auticko + odrzadlo od disney aj so zabranou, kedze v tom veku sa este nevedela odrazat, tak sme ju len vozili a bola uplne hotova zo stlacania tych gombikov a svetielok, dodnes to auticko okupuje a vyuzili sme ho velmi aj vonku...a este velmi vdacne hracky od Fischer price hovoriaceho psika a hudobny hrniec, podla mna perfektne hracky, este doteraz ju neomrzeli a stale ju bavia ako ked ich dostala....a samozrejme pestrymi knihami, aj tymi hudobnymi nic nepokazis, lopta je u nas stale velmi oblubena, vkladacky tiez este maju svoje caro, tiez kocik pre babiky a vsetky tie hracky na tlacenie.......hlavne aby to bolo pestrofarebne a zabavne 🙂

ssassi
10. led 2013

u nás bylo k prvním narozkám lego duplo, dřevěné vkládačky, skládačky, kostky, tatrovka, plyšáci, leporela, odrážedlo. ale největší úspěch měly obrázkový leporela a tatrovka:o))) ) pro holčičku bych určitě vybrala kočárek. obrázkové knížky (s pevnými stránkami) ho drží nejvíc ze všech věcí, takže tam chybu neuděláš. pak cokoli, s čím se dá manipulovat, strkat něco do něčeho (hrací kelímky z dm, či ikea). plyšáci baví tak pět minut:o)

monad
10. led 2013

gumové kostičky, sadu na písek, gumový skákací koník, vkládací hrnec... 😉

monad
10. led 2013

hračky do vany, odrážedlo, hračky na baterky- 😉

arbilia
autor
10. led 2013

Všem moc děkuji za tipy na dárek, cenním si toho. 🙂 😉

akina1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz