Jaký dárek koupit klukům 10 a 14 let?

ladykiler
11. pro 2012

Prosím poraďte jaký dárek koupit dvěma klukům, jeden bude mít 10 let a ten druhý 14 let.

berenika39
11. pro 2012

zeptej se jich, ne na internetu, nikdo cizí to nebude vědět líp, než oni....co si přejí.-).
(jakoukoliv hru, deskovou, puzzle 500+, poukázku do aquaparku, pokud mají koníčka, záliby....něco k tomu, knížky - plná knihkupectví, vtipný trička s nápisem, který vymyslíš, mega autodráhu, nějakou kosmetiku - jakože pro velký chlapy....já nevím, ale těch variant je tolik....stačí myslet, ale ono je asi jednodušší napsat otázku 😀 😀 😀 .

slundo
11. pro 2012

Pro staršího kosmetiku, něco fešáckýho na sebe , DVD s oblíbeným filmem, třeba i lístek do kina pro něj a ještě další osobu na nějaký film o kterým víš, že se mu bude líbit, knížku, předplatný časopisu, něco podle jeho zájmů .... A mladšímu dle momentálních zájmů, nevím co teď mezi školákama frčí, ale určitě víš po čem jeho dušička prahne 🙂 Někdy to má Ježíšek těžký, ale vždycky si nějak poradí 🙂 Tak hodně štěstí

1piskotka1
11. pro 2012

My ted koupili 3d puzzle, jsou od 10let a vypada to na super zabavu

antarres
11. pro 2012

V Lidlu mají teď vrtulník na dálkové ovládání za 590 Kč, známá bude kupovat pro svého 11ti letého vnoučka. 🙂 Je v prodeji od čtvrtka.

elvira
12. pro 2012

Teď jsem to řešila se ségrou... Říkala flashku, pc hry, puzzle, merkur, předplatné abc, vstupné do zábavného centra atd...
Ale nejlepší je to zkonzultovat s rodiči těch dětí, nápadů jsem měla, ale většinou to nebylo to pravé ořechové nebo už to mají/budou mít pod stromkem.

white_tie
12. pro 2012

Pro staršího bych vymyslela nějaký dárkový poukaz - jak někdo píše výše - do kina nebo třeba do jeho oblíbeného obchodu, třeba s pc hrama, a tak.

klarka2112
18. pro 2012

My pro 13 letého syna jsme koupili knížky, flashku k pc, 3D puzzle, kosmetiku
a pro 10,5 letého syna knížky, puzzle 1000+, závodní pc hru

marthha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vitof
9. říj 2013

Nene!!!!žádný dárek neni

vlada69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lotosek
6. pro 2013

...

r2betynka
12. únor 2014

Ja bych se chtela zeptat na to co bych koupit svému idolovi k Valentýnu aby ho to potěšilo? Prosím odpověď rychlá 😉 😀

fottox
21. říj 2014

Mně je 18 a nevim co si mam vybrat k ježíškovi mě je jeste min ale nechci aby tu byli naci pedofilove a uz asi bych chtel x box 360 😵

tio22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tomlas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lonala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinka8686
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michell_r
30. kvě 2016

To je super, díky moc za tip, konečně si budou moc kluci vyzkoušet hru v reálu 🙂

eliskkrupova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzanaber19
30. kvě 2017
Uživatel zuzanaber19 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzanaber19.

Já jsem nedávno kupovala 15-letému bráchovi k narozeninám telefon od Huawei a nemůže si ho vynachválit 🙂