Jaký dárek pro 7mi letou holčičku? Poraďte

andira001
17. zář 2008

Ahoj holky, vy které jste už zkušenější maminky nebo tety, můžete mi prosím poradit, jaký dárek(y) by se mohl hodit pro 7mi letou holčičku??? Budu moooooc ráda za tipy, děkuji moc předem 🙂 🙂

jabber
17. zář 2008

No a co jí tak zajímá? Co ráda dělá? Co třeba nějaké puzzle?

andira001
autor
18. zář 2008

Jabber, díky, ráda a hezky kreslí a má ráda koně. No asi něco vymyslím, spíš mne tak zajímalo, co teď mezi dětmi tohoto věku "frčí" 🙂 🙂

s.arik
18. zář 2008

andira, dovedu si představit, že skoro každou holčičku potěší šperky 😉 takové cetky stojí od 40Kč do tisíců, máš velký výběr, jestli se hodí jenom "drobnost" za pajdu nebo fakt šperk třeba s českými granáty za 600Kč...

anebo kostým na maškarák - nějaký humorný 🙂

nebo atlas koňů s mnoha fotografiemi

berynka
18. zář 2008

Ahoj, tak já bych napsala Barbíny 😀 . Já je miluju dodneška a v hračkářství se na ně nikdy nezapomenu jít podívat 😵 .
Ale když píšeš o tom kreslení.... možná se to u nás už prodává... je to malování podle předlohy, je předtištěný obrázek v obrysek a má spoutu částí, které jsou rozepsáné do čísel a ty se pak vybarvují a stínují vodovkama, které jsou součástí celého toho balení.Každá barva má právě slove čísílko. K dostání bývají tisíce motivů, právě se se zvířaty a jinými věcmi. Když se to vymaluje, tak to vypadá úžasně. Jako skutečný obraz a je to hrozně tvořivé.

karainnkaa
18. zář 2008

Ahoj,co frčí se asi dozvíš z reklam 😠 🙂 My právě budem slavit narozeniny naší slečny,bude jí 9 let.No samozřejmě v reklamě byla upoutávka na novinku,elektronický diář 😠 Tak jsem ho obědnala a mám vystaráno.Samozřejmě,je to o penězích,ale znáte to,co byste pro ty své prďolky neudělali,že!Andi,to ty ale nemáš pro dcerku,viď-?A co takhle kufřík s obrázkem koně?Ado něj už můžeš přidat cokoliv,třeba notýsek s koníkem,plyšového koníka atd.Mají ho většinou všude.Ale je i na www.herlitz.cz

gedren
18. zář 2008

Co se tyce toho, co "frci", moje neter (nyni 10) je uz par let uplne zblaznena do sbirani samolepek, jako vsechny darky chce jenom samolepky, s deckama si to navzajem vymenujou a tak...netusim, jestli to takhle frci vsude (jako za nas bejvaly znamky a pak Lutra, zejo 🙂), proste jen tip, muzes se poptat jejich rodicu, jestli by ji to taky potesilo, nebo ne...

No a kdyz ma rada kone, tak nejakyho plysovyho nebo jinyho by urcite ocenila...

vachovka
18. zář 2008

A co nieco zive?Napr. kralicka 🙂

s.arik
18. zář 2008

no tak to by asi měli rozhodovat rodiče dítěte ne? 😠
živý tvor není hračka, co se dá vyhodit do popelnice. sama mám a měla jsem spoustu zvířat, a právě proto vím, že je to ten nejblbější dárek pod sluncem, pokud o něm neví a nejsou s ním srozumněni rodiče 😒
není v rodině alergik? nebo divoký psík?

jinak pokud zvíře, tak asi nejlepší pro malé děti je (krom psa, ale ten musí pořád ven a něco to stojí, daň, očování, krmení) MORČE 😵
tvor denní, společenský, mlsný, kontaktní, levný, nenáročný, kromě žebravého pískání při otevření lednice není hlučný a nepáchne.

jabber
18. zář 2008

tak u mých neteří a synovce teď frčej dinosauři v jakýmkoliv provedení a jakéhokoliv vzhledu a u neteří ještě Hello Kitty 😀

aponchie
18. zář 2008

no pokud rada a krasne kresli tak neco z toho soudku anebo ji zaplat jizku na koni 😀

skuli
19. zář 2008

Náušnice,peněženka,knížka o zvířátkách nebo nějaká dětská encyklopedie,malířská souprava,památníček,jestli má dlouhé vlásky tak třeba copánkovač 😝 Moje 7 letá holka teď ujíždí na figurkách Schleich,které začala sbírat.Jedna stojí 320 kč 😝 Zatím jich nemá moc,ale v neděli má narozky a máme pro ní další 3,takže určitě bude mít radost.

jabber
19. zář 2008

andira - jestli má ráda koně, tak mě ještě napadly vstupenky na jezdeckou show Apassionata 😉

http://www.sazkaticket.cz/Ticket/eventDetail.as... nebo existuje i DVD http://superstarshop.cz/?id=140948

až bude naše dcera větší, tak na to určitě jdeme. Doufám, že to ještě budou dávat 😀

nobody
19. zář 2008

7tiletýho chlapečka 😀

tak asi jízdárnu poblíž, pokud nemají koně vlastní
taky rád kreslím, ale asi mám jiný zájmy jak ta holčička 😀

takže jízdárnu radím

dckami
29. zář 2011

ahoj,
řěším podobný problém - dcerce je 9 let, za týdne má svátek a nevím, jaký dárek poradit babičkám. Na hračky už moc není, baví jí kreslení, sport.... 🙂 Jsem zcela bez nápadu, poradíte??? S taťkou jsem jí koupili sportovní plavecké brýle, potřeby na výtvarku a dostane kytičku. 😵 Jedné z babiček jsem poradili župánek, ale co dál??

pardelina
21. dub 2014

Co přívěšek? v sedmi už jsou parádnice! Nedávno jsme kupovali pro sestřenku kozoroha, je to paráda, ale pořád to bylo ještě takový dost roztomilý, pro mrně .) teda pro slečnu, pardon!
https://www.silver.ag/cz/privesek-stribrny-znam...

ssanny
13. pro 2015

@skuli Kde ten copánkovač seženu, třeba pošlete odkaz

adeden
13. pro 2015

dckami - Adélka si moc přeje mikroskop. Je ji také 9 let.

klara.t
23. lis 2016

Prosím co kupujete 7 letým holčičkám? Čekají nás Vánoce i narozeniny.

hanula11
24. lis 2016

@ssanny @skuli taky by mě zajímalo kde sehnat copánkovač. Odkaz? Díky 🙂@klarat my sice už máme po narozkách, ale Vánoce se blíží. Dcera chce nějakou společenskou hru, docela se mi zamlouvá ta s bombou
http://www.bejbynet.cz/piatnik-tik-tak-bum-juni...
Nápad s předmalovanými obrázky se mi taky líbí. Jen nevím jestli v sedmi je už na podobný výtvor dost trpělivosti. Aďka si ráda maluje "sama" tak jak ji to napadne. Je to malá tvorilka 😉 .