• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký dárek pro holčičku k šestým narozeninám?

27. září 2014 
Dobré ráno,

prosím o pomoc, radu nebo nápad, co koupit holčičce k šestým narozeninám.
Je to dcera mé nejlepší kamarádky, kterou mám moc ráda a chtěla bych jí koupit něco,
co ji udělá velkou radost. Původně jsem chtěla koupit aktovku do školy, ale tu už mají ..
... tak teď vůbec netuším, čím bych ji mohla potěšit a narozeninky se blíží...

Děkuju za odpověďi.

Nebetka
25. bře 2013 v 07:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tomto věku už bývají holčičky velké parádnice :slight_smile:, co třeba vybrat nějaké hezké letní šaty a k nim třeba doplněk do vlasů :wink:
25. bře 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Píšeš aktovku do školy, to znamená, že bys investovala tak kolem 1000-1400Kč? :wink: U nás jsou už dlouho oblíbené Littlest Pet Shop - zvířátka a k nim různé doplňky. Mají pro ně např. "domečky" a pak všechno od My little Pony :sunglasses: .

Nebo jestli má holčička ráda Barbíny, tak tam se taky meze nekladou. V tomhle věku mají taky hodně rády různé plyšáky.

wewewe.sparkys.cz/my-little-pony
wewewe.sparkys.cz/littlest-pet-shop

Taky to můžeš nakombinovat... něco na sebe třeba ze Zary, HaM, Reserved a k tomu nějakou dětskou knížku.
25. bře 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem kupovala pro holcicky na tento vek treba nejake nausnicky, retizek nebo proste neco na paradeni. Nebo co neco do vlasu-celenku s kaminkama? Oni ty holcicky se pak citi uz dospele, myslim, ze tohle se libi kazde. Nebo klidne i to obleceni. Nebo ja koupila treba parfem v DM-essence. Je to pro takove male holcicky a krasne voni, neni ani drahy.
Pak jeste vim, ze ted frci Monster High -ty hnusne barbiny :grinning: Jsou sice hrozne drahe, ale na netu jsem je videla i za 300-400kc. Tezko rict, co ma rada... Nebo DVD?
25. bře 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem neteři vymyslela k 6 narozeninám hodinky.Ikdyž je ještě neumí, ve škole se je určitě naučí a pak je bude potřebovat.Teďka dělají pro holčičky tak nádherné
26. bře 2013 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženicha, ideální čas domluvit sňatek dětem dopředu :grinning: :grinning: :grinning: V šesti letech si ještě nechá vnutit váš názor :grinning:
2. dub 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my budem kupovat tašku do školy, nějaké LPS-miluje je, oblečky...
můžeš korálky, Lego, Barbie...
2. dub 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera taky moc chtěla panenku Monster High, s pohyblivými klouby, ale ta cena je příšerná. Nakonec jsem jí pořídila k 6. narozeninám tutu: http://www.hrajmesi.cz/panenky/101-panenka-dark-queen-zombie.html Vypadá jako Monstr high ale je za pár korun.
27. dub 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě nějaké tipy? :slight_smile:
11. zář 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co třeba taneční koberec?
27. zář 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
18. říj 2014 v 10:50 • kuldas7
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
27. říj 2014 ve 14:49 • monika678
Tvůj příspěvek