Jaký dárek pro holčičku k šestým narozeninám?

nebetka
25. bře 2013

Dobré ráno,

prosím o pomoc, radu nebo nápad, co koupit holčičce k šestým narozeninám.
Je to dcera mé nejlepší kamarádky, kterou mám moc ráda a chtěla bych jí koupit něco,
co ji udělá velkou radost. Původně jsem chtěla koupit aktovku do školy, ale tu už mají ..
... tak teď vůbec netuším, čím bych ji mohla potěšit a narozeninky se blíží...

Děkuju za odpověďi.

Nebetka

katka_21
25. bře 2013

V tomto věku už bývají holčičky velké parádnice 🙂, co třeba vybrat nějaké hezké letní šaty a k nim třeba doplněk do vlasů 😉

berynka
25. bře 2013

Píšeš aktovku do školy, to znamená, že bys investovala tak kolem 1000-1400Kč? 😉 U nás jsou už dlouho oblíbené Littlest Pet Shop - zvířátka a k nim různé doplňky. Mají pro ně např. "domečky" a pak všechno od My little Pony 😎 .

Nebo jestli má holčička ráda Barbíny, tak tam se taky meze nekladou. V tomhle věku mají taky hodně rády různé plyšáky.

wewewe.sparkys.cz/my-little-pony
wewewe.sparkys.cz/littlest-pet-shop

Taky to můžeš nakombinovat... něco na sebe třeba ze Zary, HaM, Reserved a k tomu nějakou dětskou knížku.

nasekuratko
25. bře 2013

Ja jsem kupovala pro holcicky na tento vek treba nejake nausnicky, retizek nebo proste neco na paradeni. Nebo co neco do vlasu-celenku s kaminkama? Oni ty holcicky se pak citi uz dospele, myslim, ze tohle se libi kazde. Nebo klidne i to obleceni. Nebo ja koupila treba parfem v DM-essence. Je to pro takove male holcicky a krasne voni, neni ani drahy.
Pak jeste vim, ze ted frci Monster High -ty hnusne barbiny 😀 Jsou sice hrozne drahe, ale na netu jsem je videla i za 300-400kc. Tezko rict, co ma rada... Nebo DVD?

hav81
26. bře 2013

Já jsem neteři vymyslela k 6 narozeninám hodinky.Ikdyž je ještě neumí, ve škole se je určitě naučí a pak je bude potřebovat.Teďka dělají pro holčičky tak nádherné

dolce12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
2. dub 2013

Ženicha, ideální čas domluvit sňatek dětem dopředu 😀 😀 😀 V šesti letech si ještě nechá vnutit váš názor 😀

sylvar
2. dub 2013

my budem kupovat tašku do školy, nějaké LPS-miluje je, oblečky...
můžeš korálky, Lego, Barbie...

kajanka1
10. dub 2013
zelatka
27. dub 2013

Dcera taky moc chtěla panenku Monster High, s pohyblivými klouby, ale ta cena je příšerná. Nakonec jsem jí pořídila k 6. narozeninám tutu: http://www.hrajmesi.cz/panenky/101-panenka-dark... Vypadá jako Monstr high ale je za pár korun.

fandy
11. zář 2014

Ještě nějaké tipy? 🙂

mistrulka
27. zář 2014

a co třeba taneční koberec?

kuldas7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monika678
Odpověď byla odstraněná
Zobraz