Kočárek pro pětiletou holčičku, který se hned nerozpadne

hojda
14. říj 2016

Maminky poprosím o tip na nějaký kvalitnější kočárek pro pětiletou holčičku, který se hned nerozpadne. Dívala jsem se v hračkárnách a vše mi přijde dost fórové ☹ .

Má někdo něco osvědčeného?

Díky všem!

liliprili
14. říj 2016

Myslis kocarek na hrani, ze jo? Ja jsem se nejdriv vydesila, ze nekdo shani kocar pro tak velke dite 😀 co jsem teda videla v hrackarstvi, je to vsechno jenom kus plastu, takze vydrz asi opravdu minimalni. Zkusila bych projet bazary a sehnat nejaky pekny stary a kvalitni kocarek. Me mamka kdysi takhle koupila nadhernou zachovalou detskou libertu na hrani, uz tenkrat asi patnact let stary, ale absolutne neposkozeny kocarek, uzasne retro, navic co si budeme rikat, tenkrat se jeste vyrabelo kvalitne a ne pro konzum 😀 a co se ceny tyka, urcite to bude srovnatelne s cinskym plastem z hrackarny 😉 anebo me jeste napada, ze jsem nekde videla kocarky, co mely proutenou korbicku a zbytek snad cely dreveny...nejake obchody s loutkami, drevenymi hrackami apod.

lucieandrlova
14. říj 2016

Zdravím! My jsme to teď řešili. Dcera vyrostla a chce větší. Máme osvědčený Knorrtoys. Pro větší děti se hodí Twingo S. Má také překlápěcí rukojeť, tak z něho jde udělat také sporťák... (dcera už napsala Ježíškovi... 🙂)

hojda
autor
14. říj 2016

@liliprili ten máme ještě po mně, ale chce nějaký novější.

hojda
autor
14. říj 2016

@liliprili Ten dřevěný jsem viděla maličky, a totálně se rozpadal.