• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik dárků dětem kupujete na Vánoce?

21. prosince 2016 
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
27. lis 2014 ve 14:16 • teja86
U nás jsou Vánoce hlavně pro děti ( dítě) vzpomínám na sebe jak jsem milovala rozbalování dárků, je to možná rozežranost, ale Andreaskovi kupujeme hodně dárku tak 12-14, protože není nad rozzářené dětské očička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7-10 dárku já :slight_smile: 2-3 má od táty :slight_smile: okolo 7 od tety a strýce, 2 od mé sestry, 2 od druhé tety a 2-3 od babičky , a peníze od dědečka.
Takže v průměru cca 24 dárků dohromady :slight_smile:
1. pro 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Docela me to zaujalo. V diskuzi o utrate za Vanoce prevazuji sumy 2-4tis a tady hromady darku.dcera dostane tak 15od vsech=my, babicky,teta,strejda. mladsi tak 6. uz to nemame v panelaku kam davat,takze zacneme nakupovani omezovat:wink:
1. pro 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Dotazníky a ankety nepodporujeme”
8. pro 2014 ve 22:38 • za_sedmero_horami
Ahoj všechny, já si myslím, že záleží na konkrétní rodině, jaká představa Vánoc je pro ně ta pravá. TEN konzum a davy všude mě opravdu nelákají, tak jsem zavedla pravidlo třech dárků, o které si napíšeme Ježíškovi.Navíc když vidím, že si hraček pak neváží, tak by mě to mrzelo.Stejně je pro děti nejdůležitější aby si s nimi někdo hrál a zajímal se, než je zavřít s milionem dárků do dětského pokoje..A nemám pocit, že své děti nějak šidím.Dáváme si dárky průběžně celý rok.Lukášek si letos přeje pravěké akvárium, lego kostky a 3d puzzle Eiffelova věž.Když si loni rozbalil ty své očekávané, tak byl tak mimo a šťastný, že by už neměl ani sílu rozbalovat dalších třicet dárků, tak proč vlastně dávat tolik.Sestřičce jsme s Lukym vymysleli dřevěný domek pro panenky, skákací míč a kuličkovou dráhu.A je to.V únoru má narozeniny, tam odsunul dárky, které prošly sítem při výběru těch tři při psaní Ježíškovi. Bylo hezké ho pozorovat, jak pečlivě vybírá, co by si přál.Možná časem zjistí a bude se ptát, pro ostatní děti dostávají více, ale to předpokládám už nebude věřit na J.,tak mu to vysvětlím.
9. pro 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
9. pro 2014 v 19:02 • tio22
Moc ne, jenom tak 40-50, ale letos chci at si to uziji tak planuji koupit tak 60-70 (kazdemu za 15 000Kč, normálně za 8 000Kč, jinak mam 3 deti)
15. pro 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás je to vždycky tak, že jeden dárek je jakoby ten hlavní a pak pár drobností k tomu. Letos je tím hlavním dárkem duplo, které malý viděl v televizi http://www.hracky-4kids.cz/lego-duplo-10508-vlacek-deluxe.html no a k tomu mu dáme ještě 4 drobnosti (knížka, lampička do pokojíka, plyšák a asi 3 nebo 4 filmy na DVD, jak se sbírali v Albertu). I tak už toho má až dost. Dávat za dítě 15000 na dárkách mi přijde přehnané.
19. pro 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme letos nakoupili okolo deseti dárků. Dcerce jsou 2 roky, tak uvidíme, jestli toho na ní nebude moc :slight_smile: Koupili jsme Lego Duplo, knížku s prasátkem Peppou, DVD Mickeyho klubík a papírové puzzle. Jinak dál kreativní hračky - modelínu, razítka apod. Také přeji krásné Vánoce, hlavně v klidu a pohodě :slight_smile:
19. pro 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi záleží na každé rodině, u nás 2 děti, každá 1 hlavní dárek, 2 společné, 2 malé. Ale my nedáváme to co stejně koupíme, jako oblečení, mýdlo, pastelky apod. věci běžné denní spotřeby.
19. pro 2014 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam strop 1000, - je to tak 2-3 darky.Nejsou moc peníze a malej toho nepotřebuje hromadu pac ho nejvíc baví rabovat suplata a nebo nějaká obyčejná vec.:slight_smile:
19. pro 2014 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otázka by se mohla položit i tak, kolik si děti přejí dárků, když si píší ježíškovi. Letos můj syn napsal, že si přeje jednu stavebnici lego a pak už jenom příjemné prožití Vánoc. Když jsem to četla, tak jsem byla dojatá a pyšná, jakého mám šikovného kluka. :slight_smile: Nakonec lego bude jako největší dárek a k němu ještě pár dalších menších dárků. Je jedináček, ale není rozmazlený.
19. pro 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeden dražší... stejně si s tím pak přestanou hrát
17. lis 2016 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím:slight_smile: Já malé kupuji tak 3-5 dárků. Záleží jak jsou velké a samozřejmě jak byl hodná:slight_smile: I když pořád vymýšlet něco originálního s čím se fakt zabaví... Minulý rok jsem jí koupila cvičnou česací hlavu. S tou řádí pořád:slight_smile: Jestli máte nějaký tip tak uvítám každý odkaz:slight_smile: Já jsem česací hlavu koupila na : clipin4you.cz/101-cvicne-hlavy a doporučuji, vážně jí to baví:slight_smile:
29. lis 2016 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.
Každému tak 2, nechci z toho mít extra konzumní vánoce ./
5. pro 2016 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.
U nás 2 větsinou od nás, něco od prarodicu. dohromady jsme treba kupovali letos lego https://www.veselekostky.cz/ a to bylo za vic jak 2 ˇ000 takze uz jen kademu po jednom darkul. verime, ze si ho uziji.
5. pro 2016 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že dneska stačí 1-3 dárky, ale opravdu promyšlené, které to dítě "odvaří" :slight_smile:)
8. pro 2016 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam letos par drobnosti pro nasi triletou :slight_smile:. Pro rocni dceru jsem moc nevedela co, tak jsem u vetsich darku napsala ze jsou pro obe:slight_smile: Vim jinak, ze by ji je ta starsi nechtela pujcit:slight_smile:) Takhle si to aspon bude pamatovat:slight_smile:. Od pribuznych toho holky dostavaji podle meho dost a ja obcas po vanocich i neco zas sbalim do skrine, kdyz vidim ze si s tim nehraji. Pak to bud dostanou za rok nebo v prubehu roku jak je nalada:slight_smile: Jinak pres rok dostava dcera omalovanky nebo malickosti kdyz mam chut ji neco prinest. Nemame v tom pravidlo, ale proste mi prijde hezke, kdyz ji muzu udelat radost a ji zatim udela radost snad cokoliv:slight_smile:) Tak proc toho nevyuzit:slight_smile:)
21. pro 2016 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek