Napadá vás dárek ke 4. narozeninám?

zoubek
23. kvě 2012

Zdravím všechny maminky, i ty které si na mě ještě vzpomenou.. 😀 Už máme čtvrté narozeniny a já se na vás musím obrátit s prosbou. Vůbec nevím, co koupit. Vždy kupujeme nějaký větší dárek,ale letos mě pořád nic nenapadá... ☹ Kolo má, dřevěný domek má, elektrickou čtyřkolku má... Tak asi nedostane nic 😀 Budu ráda za každý nápad. Mějte se pěkně a užívejte sluníčka. L.

mamkamarketa
23. kvě 2012

@zoubek ahoj,nas to ceka az za 6 mesicu,ale my teda kazdorocne (ano, od 1narozenin) nechame syna vybrat.
na 3 narozeniny jakmile se vzbudil vzali do velikeho hrackarstvi a rekli sme mu at si vybere co chce. uz v aute hlasil,ze chce novy autobus. takze si vybira sam. musim rict,ze pokazde vybral pomerne lacinou hracku,ale to je jedno. samozrejme,ze rodina mu darky kupuje podle sveho vyberu.
4lety kluk uz je velky a jeste dostane pocit dulezitosti 🙂

berenika39
23. kvě 2012

@zoubek souhlas, děláme to taky tak, když je nějaká příležitost (teď bude MDD 😉 ), tak vezmeme Petra do velkého obchodu, a necháme ho vybírat, přiměřeně s ním diskutuji, protože ne všechno jde koupit 😝 , a on si vybere. Ve třech letech to zvládl v pohodě a byl šťastný jak blecha. Rodině většinou nabídnu, objednám na jejich adresu a oni převezmou, zaplatí a donesou, spokojenost na všech stranách. My někdy ani netušíme, po čem touží, ve čtyřech letech bych to v klidu nechala na něm - samozřejmě podle vašich možností🙂.

rozarka65
23. kvě 2012

@zoubek to mne zajímá taky....🙂 I když já ani nevím,co druhému dítku k roku,když má po prvním...😀
Ale do obchodu,ať si vybere sama,bych ji asi nebrala...sama si zvládne vybrat a zaplatit dobrůtků a nemusím u toho být...ale tohle je jiné...Ale když jsme nedávno mluvily o tom,co by chtěla,tak jsme se domlivily,že to sepíšeme a pak z toho vybereme...🙂 A seznam je dobrý,když se pak ptá děda s babičkou apod. Zatím jsou na seznamu naušničky a obruč,kterou mají ve školce...tak to bude na svátek...ještě vymyslet něco k narozeninám...🙂
Tak piště,pište...taky potřebuji inspiraci...😀

zoubek
autor
23. kvě 2012

Není to špatný nápad vyrazit do obchodu.. Klidně můžete doporučit hračku, kterou máte již doma a osvědčila se 🙂 Já když jsem se Honzíka ptala, co by si přál, tak to skončilo u pistolí, jak na ně dávají reklamu - Nerf. Tak to neprošlo, jelikož je na to ještě malý a ani s tím nesouhlasím... Ale budu ráda i za další nápady. Máme velkou rodinu, i prababičky, tak to bude spousty dárků 😀

ilci
23. kvě 2012

no já to zkusila takhle na vánoce, ať mi ukáže, která hračka se mu líbí 😀 obchod ho vůbec nezajímal, chtěl si jít koupit něco k jídlu a jít ven 😀
u nás frčí stavebnice a skládačky - lego, dřevěná vláčkodráha, takže asi nic nového 😉
uvažuju spíš o nějakém dětském foťáku, pořád mi bere můj a fotí

berenika39
23. kvě 2012

@zoubek můžu tě ubezpečit, že řešíme to samé - militantní období 😝 , pořád někoho mečuje, pistoluje, hlavně aby to blikalo, dělalo zvuky, inspirace školkou. Hraje si na detektivy, policajty, hasiče, vojáky a podobně. Takže se bojím, až půjdem do hračkáčství, k čemu zamíří 😀 .

verbalinka
23. kvě 2012

@zoubek my se ptáme a vyzvídáme dopředu, nebo píše dopis (kreslí). U nás je stále v oblíbenosti mhd a vlaky, takže to za půl roku tipuju na další (minimálně desátý) autobus, nebo tramvaj, vlak apod. Teď k svátku od našich autobus a od nás pěnový vláček, který si musí sám složit. A přemýšlím, že dostane k narozkám lego (už ty malý dílky) - policie, hasiči a k vánocům kolo.
Já jsem jednou udělala chybu a slíbila mu za odběry krve a píchance atb do zadku (jeho první šílená angína), že si může v obchodě vybrat, co bude chtít. A vybral si autobus za skoro tisícovku. Slib je slib, takže jsme ho koupili, ale bála bych se v případě narozenin vysvětlování - tohle ne, to je drahý, tohle taky ne... Pokud nemáte neomezený rozpočet, tak bych do toho nešla.

jaku
23. kvě 2012

@zoubek u nás taky auta všeho druhu a popeláři, ale velikou radost měl z Junior iq naučné tabulky. U nás jdou ve sledu během měsíce narozky, svátek, vánoce a to je katastrofa. Ta tabulka ho chytla, je to praktické- lze všude vzít s sebou, doporučeno pedagogy- jsou to dětské intel. testy. Vydrží dlouho, fakt doporučuju. Sehnala jsem přes mimibazar, v obchodech jsem to neviděla.

zoubek
autor
15. čer 2012

Ahojky. Tak už máme koupeno. Na poslední chvíli - vyhrál to šlapací traktor. Už ten velký, co vydrží do 10 let 🙂 Našla jsem na nejlevnejsi hrackarne , maji super ceny. http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/hracky/slapa... a ještě jsme koupili velké hasiče od leny, k svátku, protože má Honzík i svátek 🙂 No a pak drobnosti, samolepkové knihy, obrázky.. Kolegyně mi udělala dětské obrázky na zeď decoupage, jsou moc krásné 🙂 To bude nadšení a zase chvíli klííídek, než se všech těch nových hraček nabaží 😀

blandik
16. čer 2012

@zoubek náš má něco přes tři a půl a třeba ho děsně chytla koloběžka v jednom sportu...takže uvažujeme o tomto. /odrážedlo dostal na druhé narozeniny, šlapací kolo teď na jaře../. A vzít ho sebou do hračkářství, aby si vybral..to bych asi nedala, přeci jen strašně mi vadí nekvalitní šunty, které vydávají zvuky a na první pohled je vidět, že skoro nic nevydrží...a pak vysvětlovat u páté věci - tohle ne broučku, něco jiného...to bych ho asi pěkně otrávila..

smardik
23. zář 2012

obnovuju diskusi, vánoce se blíží 🙂 co pro 4letého chlapečka? dostane něco k vláčkodráze, v říjnu má ještě narozky a na vánoce mě toho letos moc nenapadá, mám zatím playmobil ale to nevím jestli nakonec nepočkám až na příští rok, je pomalejší a mladší syn ještě nemá ani 3 roky

berryl
26. srp 2013

@smardik ahoj my máme taky 4té narozeniny v říjnu, zatím tápu kolo se šlapátky dostanou kluci na vánoce, takže teď vymyslet narozeniny, bere ho teď spiderman, ale jako už nějakého má a zase proč jich mít moc, když ho to brzo přejde asi koupíme nějaké to lego s menšími díly, určitě knížku,tričko se spidermanem, tužky do vany, nějakou pistol možná, nemáme a malý si ji moc přeje...

helenaos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helenaos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simonceli
8. zář 2014

Magneticke tvary magformers, stale dokupujeme dalsi sady

terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lalamba
Odpověď byla odstraněná
Zobraz