Nápady na dárky pro 2,5 letou dceru. Máte

leila.say
14. říj 2010

Ahojky, mám 2.5 letou holčičku a nemám vůbec žádné nápady na vánoce....
poraďte mi prosím 😉

lenkabu
14. říj 2010

ježiš já mám napádů..kupuju jen 3 dárky,dostane ještě od příbuzných...........panenka miminko s nějakým příslušenstvím jako lahvička,plína apod.stavebnice geomag,lego duplo.

leila.say
autor
14. říj 2010

to je právě to... dostane spoustu věcí od příbuzných a proto taky panenky a stavebnice máme...

lenkabu
14. říj 2010

Vanda ještě miluje zvířátka a figruky od Schleichu,pak kámošky kupujou tu tvarovací hmotu play foam a pro mně je zdroj inspirace navštívit obchod s dřevěnými hračkami tak mají super věci .tenhle má kamenou podejnu kousek od nás a je to nádhera

www.psicek.cz

bufina
16. říj 2010

My jsme loni malé (byly jí 2 roky a 3 měsíce) koupili dětskej notebook s medvídkem Pů, nějaký dřevěný hračky, knížky s obrázkama, od naší mamky dostala kočárek pro panenku, pak Poníky, protože se na ně dívala v tv na Minimaxu atd, bylo toho hodně. Akorát že toho malá dostala na štědrej den fakt dost, protože jsme byli u tchánovců, tak z toho už byla zmatená a chodila od jednoho k druhýmu, takže hodně dárků taky není dobrý..., tento rok to už tak přehánět nebudeme. Já teď zase řeším co pro malýho, bude mít aji 19.12. první narozeniny, takže dárků asi bude potřeba trochu víc... Pro malou už mám nápadů hodně.

simicak
17. říj 2010

leila,koukam,ze mala uz bude mit 3 roky. Takze uz je plno stolnich detskych her,aqva matraci na malovani,saty nejaky princezny na prevlekani pro ni,dum pro panenky,stolecek na liceni pro holcicky,nejakou princeznu panenku nebo male barbie princeznu s kocarem a konmi,nebo takove ty obrovske krabicekde jsou pastelky,fixi, barvy a jsou delane v nejakem tematu - jako prasatko pepa apod. Hraci sperkovnicku pro male holcicky a do toho koralky,prstynky...... Dneska je obrovsky vyber 😉

jajka24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz