Oblíbená hračka roční holčičky

abeille
29. pro 2017

Hezký večer, napište mi prosím, s čím si nejraději hrají vaše roční holčičky. Dcera měla v prosinci rok, v lednu bude mít dětskou oslavu a potřebuji tipy na dárky pro kamarády. Dostala hračky k narozeninám a pod stromeček a mně už nic nenapadá. Maximálně plastové kuličky do ohrádky, kterých má málo 😀 Děkuji za inspiraci 🌷

nelinecka1
31. pro 2017

Malá má teď 15 měsíců a všechno ji baví jen chvíli, všeobecně bych řekla, že jí baví to, co s ní dělám já😃Takže třeba knížka s hodně obrázky ji opravdu na chvíli zabaví. Pak různé provlékačky a vkládačky.

abeille
autor
31. pro 2017

Děkuji moc, u nás je to podobné 😀 Šťastný Nový rok😉

podaji
31. pro 2017

Presne koupila bych nejakou knihu detskych basnicek rikadel a pohadek.🙂

35_a_budu_mamka
31. pro 2017

U nas byla v roce nej hracka pejskova sestricka od FP, prohlizeni a otaceni listu v knizkach se zviratky (s tvrdymi listy) a ja delam zvuky zviratek. A dost zabavna je hra na vecernicek = vytahovani papirovych kapesnicku z krabice. Dale jsou stale oblibena kousatka, protoze zuby rostou jako houby po desti.

soleilll
31. pro 2017

@abeille Volila bych nějaké plastové nebo dřevěné vkládačky, např. https://im9.cz/iR/importprodukt-orig/562/5627ef... - ovšem jen pokud všechny malé kousky nestrká do pusy (jako moje dcera). Možná by se jí libily i velké skládací kostky typu mega bloks. U staršího v tom věku měly velkej úspěch interaktivní kostky FP https://www.mall.cz/i/31611878/800/800 - vydržely hrozně dlouho, dokonce ještě dnes si s nima občas pohraje, ikdyž je podědila mladší. 🙂 Určitě neuděláš chybu s leporelovou knížkou, kterých je obrovskej výběr - může mít třeba na stránkách schovávačky nebo okýnka. Dceři jsem k ročním narozeninám s velkou slávou dala první měkkou panenku https://cdn.3mw.cz/images/thumbs/da/720x520x0_d... , ale doteď (rok a 7 měsíců) si s ní nehraje, jen ji má položenou v posteli u ostatních plyšáků, který slouží jako polštářky. 🙂

evaaskalova
31. pro 2017

U nas v roce ted vede obycejna stavebnice z lidlu, jsou tam kosticky, valecky atd, asi 150ks a pak jeste takove to prvni brnkaci piano 🙂 a o knizkach se zviratky ani nemluve,u tech vydrzi desitky minut

abeille
autor
31. pro 2017

@podaji leporel a knížek s říkankami máme právě dost, ale díky moc za tip

abeille
autor
31. pro 2017

@35_a_budu_mamka pejskovu sestřičku od FP dostala dcera k narozeninám a zatím se jí taky líbí, krabice s kapesníky je taky oblíbená a kousátka moc nechce, má zatím jeden zub a nakoupila jsem jí několik druhů kousátek a má nejraději zubní kartáček🙂

abeille
autor
31. pro 2017

@soleilll vkládačky jsou super, ale jednu má po bráškovi a druhou dostala k narozeninám. Mimochodem do pusy cpe úplně všechno, tak je občas náročné to uhlídat. Nad mega bloks uvažuji, ale nevím, jestli na to zatím není moc malá. Ta interaktivní kostka je taky super tip, to nemáme a mohlo by jí bavit. Panenek se nám teď sešlo asi 5 a každá jí baví chviličku, asi bude po mně🙂 Mně panenky taky nic neříkaly🙂 Díky moc za tipy

hani1234
31. pro 2017

Naši baví obyč věci jako klíče, míče .. jinak veškeré hračky bez úspěchu . My už hračky zrušili.
Jediné, co snad můžu doporučit , je zvukostrom .. Ten dostala k 1 roku a docela si s tím vyhraje , už z toho má větší rozum .

abeille
autor
31. pro 2017

@evaaskalova můžu se zeptat, stavebnice je dřevěná, nebo plastová? Leporela jí taky baví, když jí u toho vyprávím co na nich je, ale těch máme celkem dost. Díky moc za tipy

abeille
autor
31. pro 2017

@hani1234 Zvukostrom? To slyším poprvé. Je to tohle? http://www.targe.cz/Zvukostrom-65-cm-d32.htm
Jestli ano, tak to se mi tedy hodně líbí!!!! Můžu případně poprosit o odkaz, kde jste kupovali? Díky moc🙂

hani1234
31. pro 2017

@abeille Přesně , je to Fler , prodejce Targe. 🤗

abeille
autor
31. pro 2017

@hani1234 Super, díky moc. Teď jsem na prodejce Targe koukala na Fleru🙂

hani1234
31. pro 2017

@abeille A ještě chci napsat , ze když někdo přijde s většími dětmi , tak je to taky zaujme .. Je to taková zábava pro všechny 🙂)

abeille
autor
31. pro 2017

@hani1234 Jsem chtěla napsat, že by to bavilo i mně. Dcera dostala k Vánocům kuličkovou dráhu, což je podobný princip a taky jí baví.

marcetta_k
31. pro 2017

u nás frčí hodně knížky - čteme skoro celý den. Jinak si hodně hraje s různými vkládačkami (tvary), ale to už asi máte.
Teď k Vánocům dostala Chuckle ball (https://www.alza.cz/hracky/didakticke-a-motoric...) a to se jí líbí taky hodně 🙂 A pak se strašně ráda schovává, takže pro ní byl i ideální dárek tohle: https://www.bejbynet.cz/piatnik-hra-miffy?gclid...

abeille
autor
31. pro 2017

@marcetta_k jj vkládačky i knížky máme. Chuckle ball vypadá zajímavě, ale v pátek přijedou rodiče a přivezou i vánoční dárky a mezi nimi bude krab Kája, což je takový podobný princip, tak nevím.... Díky moc za tipy,, ještě porovná ten Chuckle ball, já na něj koukala před Vánoci na stránkách ALZY, ale už jsem si řekla, že dárků je dost🙂

bamak
31. pro 2017

U nas vitezily prstove barvy....pro maminky trochu narocnejsi, ale vznikly super dekorace a darky pro rodinu. Jinak magnetky na lednicku, odrazedlo, z tech drazsich kocarek/choditko, plastelina, vsechno co dela kraval- bubinek, pistalka....

marcetta_k
31. pro 2017

@abeille já to vůbec neznala, tak jsem byla sama překvapená 🙂 Kraba máme taky - tohle je takové živější. Až jsem si nejdřív říkala, jestli se toho nebude bát 😀
A super tedy ten zajíček. Toho budeme využívat dlouho si myslím - jsou tam 3 úrovně jak se dá hledat.

lenkajan
31. pro 2017

Naši malou začaly po roce hodně zajímat panenky a kočárky...ke kočárkům vždy běhala v dětských koutkách a hračkářstvích, tak teď dostala jeden k Vánocům a je nadšená🙂

pavlinakm
31. pro 2017

My mame plno podedenych hracek a tak ji z te spousty moc nezaujme. Dostala panenku, tak ji vsude taha sebou, lzickou ji krmí a dava ji dudlík. Pak pekna vec je od Vilac Zahradka. Koukni na netu, mala spis sundava z kolicku ovoce a ja to tam davam zpet. Vydrzi u toho i 15minut(coz je ci rict). Ted zacala pred sebou hrkat plastovou zidlicku, tak budu jeste kupovat kocarek. Jinak ji bavi leporela a jeste hudebni nastroje - xylofon, bubinek, pistalka.

verinikki
1. led 2018

pejsek od FP
jezdící hračka na tyči
odrážedlo autíčko
geomag baby

evaaskalova
1. led 2018

@abeille Stavebnice je barevna, drevena. 🙂 Hracek pro rocni prcky je tolik, clovek nevi co vybrat. 🙂

abeille
autor
1. led 2018

@pavlinakm Ta zahrádka vypadá taky zajímavě, o té budu taky asi uvažovat. Díky za tip. A xylofon určitě pořídíme, super tip🙂

abeille
autor
1. led 2018

@verinikki geomag baby je to stejné jako vkládačka, nebo se z toho dá i něco postavit? Díky za tip

verinikki
1. led 2018

@abeille
https://geomag.heureka.cz/geobaby-sea-large/#
Malé jsou tři a doteď si s tím hraje.

abeille
autor
1. led 2018

@verinikki Děkuji, máme doma Magformers, asi to bude podobný princip, také magnetická stavebnice.

lucieluu
6. led 2018

Pokud má být dárek hračka, tak u nás si prcek nejvíc vyhraje s auto-vláčkodráhou Oball, je super a zabaví ho poměrně na dlouho. A i když je to holčička, věřím, že by měla úspěch 🙂 Já si jako holka taky furt hrála s autama 😀

veedee
1. zář 2018

My jsme dali k narozeninám naší malé dřevěné magnetky zvířátek. Mají úspěch do dnes (už jí je přes dva)... dává je na lednici, učila se s nimi napodobovat zvuky, hrály jsem hru "Podej mi lva" atd. Může jim stavět ohrádky... dá se s nimi fakt vyhrát.