Poraďte dárky k Vánocům pro děti 12-14 let

petule33
27. říj 2010

ahoj najde se tady nekdo kdo má děti ve věku 12 a 14 let?potřebovala bych nejaký tip co k vánocům za dárky?poradte prosím🙂

naty
27. říj 2010

já nemám děti, ale sourozence...podle toho, co je baví: bráchovi bych třeba dala novou klávesnici k počítači, mp3, nějakou košili, na ty je ulítlej atd. ...je to těžký říct, když nevíme, co je baví... 😒 ...třeba nějaký sportovní náčiní, něco k tomu PC...

beruska2x
27. říj 2010

lyze, kolo, hodinky, obleceni radsi podle vlastniho vyberu 😀 , mobil, MP3 nebo 4 , co je bavi zajima... 😉

petule33
autor
27. říj 2010

právě že to už vsechno mají lyže mp3 kolo.. a baví je tak od každýho kousek pubertáci jední 🙂 🙂

beruska2x
27. říj 2010

@petule33 a co nejaky "zazitek" - bungee, zorbing, lanove centrum, permice do fitka, bazenu, listky na neco In do Cinestar..... nebo neco takoveho 🙂

beruska2x
27. říj 2010

fotak jsme dostala kdyz mi bylo tusim 15 😉

petule33
autor
27. říj 2010

@beruska2x to je nápad to lanové centrum musim kouknout kde se to dá sehnat 🙂 děkujii

beruska2x
27. říj 2010

@petule33 http://www.bobovadrahajanov.cz/ jeste taky tohle je u nas oblibene u "mladasu" 😀 treba by slo taky udelat poukaz...ale je to az na jaro, koukni jestli nedkde pobliz nemate..

natyvary
30. říj 2013

Ahoj jsem tu nova a dárek pro dítě je něco moc těžkého. Je mi 34 let a mám s tím zkušenosti. Třeba když mé dceři bylo 10 tak jsem ji koupila mobil 😝

stanulina
19. lis 2013

ahoj, řešíme přesně to samé, máme kluky 7 a 10 let, starší dostal vloni "dotykáč", mladší by ho chtěl už taky, ale zase nám to přijde nespravedlivé, když ten starší ho dostal až v 10 letech, na tablety se nám to zdá taky ještě brzy, nemusí mít vše, co mají jejich spolužáci, i když to slyšíme pořád....máme trampolínu, mají kola.... mám nějaký drobnosti, oblečení atak, ale pořád ne jaksi ten hlavní dárek, který by potěšil...... a ať hledám , jak hledám, nic mě nezaujme, nebo si nejsem jistá, jestli by je to bavilo ještě alespoň v lednu a neskončilo někde v poličce, acho jo....

vlada69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lotosek
6. pro 2013

Vybírám dárek pro 12letého syna známých a zaujala mne kniha Opráski sčeskí historje. Věřím, že jemu by se kniha líbila, je to zvídavý chlapec se smyslem pro humor, ale trochu se bojím, aby mi to jeho rodiče neomlátili o hlavu (tam si tím smyslem pro humor nejsem tak jistá). Jak byste se tvářili vy, kdyby vaše dítko dostalo podobnou knihu? Nebo je taková literatura pro školáka trochu přes čáru?

leni78
6. pro 2013

Určitě hru na playstation, pokud jeste hraje. Ta potěší.

kakenekb
1. lis 2014

prosím muže te mi říct kde najdu darky pro meho kluka 🙂

kakenekb
1. lis 2014

prosím muže te mi říct kde najdu darky pro meho kluka 🙂

cibys
Odpověď byla odstraněná
Zobraz