Poraďte tipy na dárečky pod stromeček, Vánoce se blíží

mishulka1987
24. srp 2012

Ahojky všem.Tak už nám to zase nějak uteklo a přesně za 4měsíce tu máme Ježíška🙂.Holky,mám 4letou dceru a ročního synka.Prosím poraďte nějaké tipy na dárečky pod stromeček.Už také přemýšlíte o tom,co budete nadělovat?

hanicinka
24. srp 2012

@mishulka1987 Včera jsme se s manželem taky bavili, že brzy budou vánoce, tak aby jsme začali něco už kupovat, ale stejně vždy to kupujeme v listopadu. Děti ještě nemám, takže neporadím. ale pro sebe bych si přála , aby na testu byly dvě silné // . 🙂

mishulka1987
autor
24. srp 2012

@hanicinka tak to vám oběma přeji moc moc štěstíčka.určitě se vám to povede.taky jsme se hodně snažily a usilovaly o děti,ale čím méně na to člověk myslí,tím rychleji se to povede...hodně štěstíčka 😉

hanicinka
24. srp 2012

@mishulka1987 Kdyby si potřebovala vánoční ozdoby, tak můžu doporučit zajet do Karlových Varů do Vánočního domu, my tam byli před lety a vybrala jsem si plno krásných ozdob. Hlavně v říjnu jsme tam byli a pěkně na nás padla ta pravá vánoční atmosféra. Doporučuji! Je to tam moc pěkné. 😉

llluckaaa
24. srp 2012

My asi nakoupíme něco od Playmobilu. Už máme stáje s koníkama, uvažuju o farmě nebo to velkém (a strašně drahém) domku.

ostrov_her_a_hlavolamu
13. zář 2012

@mishulka1987nejsem sice holka, ale taky klidně poradím 😉
záleží, co malou princeznu baví. Pokud ráda skládá, tak třeba něco jako Fantacolor Portable. Dílky jsou přizpůsobené, aby velikostí odpovídali malé ručce, takže nebude mít se skládáním problém. Pokud byste chtěla nějakou akčnější věc, tak třeba něco z řady Georello. Pokud dítě vše správně složí, tak se potom dá točit kličkou a vše se otáčí a pohybuje...
Dají se i třeba deskové hry. Oblíbené jsou Bim Bam - je to loto se zvuky. Kuřecí olympiáda - rodiče skoro vždy prohrávají a hrací dílky jsou vážně krásně provedené. Dál taky Myšky - manželka je nemá moc v lásce, protože figurky pískají, ale děti to zbožňují.
Nebo by se dal třeba hlavolámek: Schody (SMART) nebo třeba i Princ a drak, nebo Piráti (obojí zn. SMART)
Pokud chcete další tipy, nebo byste ráda věděla o nějaké hře víc, napište mi. Rád poradím. Děláme herní akce pro malé i větší děti, tak máme zmáknuté, kde může být problém, nebo co děti baví a nebaví 😉

kleae
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kleae
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
benjik
28. zář 2012

@mishulka1987 holčičce jakékoliv věci do kuchynky,klukovi nářadíčko a určitě nešlápneš vedle se stavebnicí u obou.

benjik
28. zář 2012

@hanicinka díky za tip na výlet

hanicinka
29. zář 2012

@benjik Ahoj, snad se ti tam bude líbit. Já byla nadšená! 🙂

benjik
29. zář 2012

@hanicinka dík,mě určitě vánoce miluju! Rozhodli jsme se výlet tam dát babi k 78.narozeninám

hanicinka
1. říj 2012

@benjik Tak ať si i babí užije, hezký den. 😉

janavolna1
5. říj 2012

Zaujalo me auto na dalkove ovladani, ale nemam s tim zadne zkusenosti... Nevite, na co si dat pozor? http://www.odmaminky.cz/cz/akce/ceska-republika...

jaruskamoltasova
9. pro 2014

Ahojky, letos jsem měla celkem nabito a až tuto druhou adventní neděli jsme psali Ježíškovi, syn si přeje nový batoh do školy s obrázkem Lego, nevíte kde bych sehnala? Má to být přímo snad od výrobců Lego nebo tak něco, jednou je měli u nás v hračkářství ale byly hned pryč.

sedmikraskalouka
10. pro 2014

Ahojky, letos je mým největším úlovkem knížka Maminko vyprávěj o vaření. Moje máma je vášnivá kuchařka, vaří pořád a sbírá recepty všude, kde se dá....má jich hodně i po své mámě. Do týhle knížky může ty nejosvědčenější recepty zaznamenávat a vytvořit tak unikátní kuchařku!!! Která se jednou bude určitě hodit i mě 🙂 Jsem strašně zvědavá, co na to řekne 🙂
http://www.babickarstvi.cz/kniha-vzpominek/182-...

nikollee
11. pro 2014

Lego batoh se dá sehnat na skolnibrasny.cz spolužák syna ho má a vypadá pěkně pevně a kvalitně.

jezevec
11. pro 2014

ja kupovala lego aktovku do skoly na morelega.cz

lucka125486
7. dub 2015

Ahojky, já jsem kupovala http://www.darkoviny.cz/kosmeticky-balicek-pro-... ale to už teď není aktuální 😉