Přemýšlíte už nad vánočníma dárkama?

suzannes
1. srp 2013

ahoj ženy už přemýšlíte co koupíte dětem pod stromek? hodte nejakou incpiraci mam 4letou holcinu a vubec nevim co ji koupit pak mam jeste 2leteho klucinu a tomu chci koupit k vanocum tu detskou dílnu a dostane slapaci bagr.

lumanima
1. srp 2013

ahoj, tak přesně tohle dostal můj syn předloni...dílnu a šlapací né bagr, ale traktor a byl absolutně unešený. Letos mu bude na Vánoce 3,5 a zatím vůbec netuším, ale je blázen do traktorů a kombajnů, takže něco v tom smyslu. Moc se nám líbí elektronický traktůrek s valníkem, ale to bychom se museli složit fakt celá rodina a nedostal by asi nic jiného, takže uvidíme. Dceru mám 10 let, takže s dárkem pro tu tvojí 4 letou asi neporadím. My kupovali tenkrát kuchyňku, ta měla taky velký úspěch a pak mimina a kočárky.

kalo
1. srp 2013

1.srpna u bazénu fakt ne 😀 😀

marhulinka
1. srp 2013

Mě už se pár dárků schovává ve skříni 😀
Pro holčičku neporadím,ale pro kluka souhlasím...taky dostal ponk a slaví pořád úspěch. Jinak u nás vládne lego,auťáci,traktory,kombajny,knížky a něco na tvoření

berynka
1. srp 2013

Určitě ne, ty požadavky (reklama to jistí 😝 )a zájmy se mění skoro týden od týdne, takže by to byla ztráta času a pak i peněz 😉 .

hasky24
1. srp 2013

Ano postupně pomalu skupujeme lego z výprodejů 😉 😉

suzannes
autor
1. srp 2013

nemam rada kosticky toho je tu plno :D kuchynku i kocarek mame to je hrozny porad neco vymejslet, a panenek uz ma ze se nemaj kam davat :D :D

baca
1. srp 2013

U nás ze všech dárků opravdu na dlouho zaujala jen plastelína Play doh (nebo mají v Tescu podobnou Playdog). A k tomu různá vykrajovátka.

vvvecna
3. srp 2013

já už taky přemýšlím,jenže u náís je problém že do toho maj oba narozky ještě
takže syn - 4 dostane plno knížek na čtení a potom takové kde se vyplnují ukoly a k narozkám foták a holce 1. rok bude mít tak té zatím vůbec nevím

babulinkab
3. srp 2013

jasně, že přemýšlím...dokonce už jich pár mám ve skříni

vendulka
3. srp 2013

už ani moc ne, tak 90% jich je doma 😀 a zbytek už vím co koupit, tak pak už jen objednám...

suzannes
autor
19. srp 2013

holky hodte incpiraci kdyz uz mate koupene darky :D

elastiq
28. říj 2013

Holky já letos vůbec nevím, hodně hraček už máme, utrácet zbytečně nechceme, ani nemůžeme, mám dvě holčičky, rády vyrábí, tak snad nějakou kreativní sadu, stavebnici, vloni dostaly velkou Lego Friends, ale byla jsem celkem zklamaná, moc tam toho nebylo, dílky malinké, některé jdou těžko k sobě, ještě hůř od sebe, ještě mě napadla ta modelovací hmota ve tvaru kuliček, která údajně nikdy nevyschne, jaké máte zkušenosti.........

michaela1414
2. lis 2013

Ti dva moji draci se neustále prali kdo si udělal šťávu a kdo ji komu vypil. Tak jsem jim objednala sklenice se jménem. Každý má teď svoji sklenice s vybroušeným jménem a obrázkem a je to. Nebyla to sice nejoblíbenější hračka, ale radost měli a já mám od té doby (občas) o trošku klidu víc.

ewelina
4. lis 2013

Vděčné a odolné jsou např. dřevěné hračky 😉 Můžu dát odkaz na e-shop, který má originální a české...

blahova_andrea
4. lis 2013

já nechávám letos nevlastní děti na tátovi, protože je vždy tohle všechno na mě a je to čím dál těžší. s vlastním synem problém není, je maličký, nápadů je spousta, spíš kam to pak všechno dát 😀 spíš bych letos chtěla nějak překvapit přítele. dát mu něco "nepraktického" (dáváme si vždy jen praktické dárky a ne jen tak pro radost), něco co by ho potěšilo, co by si sám nekoupil. dal mi totiž letos k 30.tinám autoškolu, což je pro mě jako osobu a pro něj finančně ohrooooooooooomný dárek a jeho 30.tiny před dvěma lety prošly tak nějak bez povšimnutí, protože jsem byla po předčasném porodu. tudíž na jeho dárky a oslavu jaksi nebyl čas, myšlenky ani síla. všichni jsme se točili jen kolem mimča a i když ho milujeme, 30 je 30. narozky má 25.12. 😀 tak si říkám, že snad do těch příští rok Kristových 33 něco vymyslím 😀 nebo klidně poraďte 😉 ale ne nic jako projížďku formulí po okruhu.

zuny
4. lis 2013

@blahova_andrea my jsme strýcovi k 50 koupili skok padákem 😉 Dá se objednat v Prostějově a termín si může pak vybrat. Skáčou asi od března do října. Já bych sama do toho nešla, ale pro chlapi to může být zážitek, když nemají strach z výšek. 😅
@suzannes
já jsem klukům na narozky koupila kuchyňku 😀 , protože starší si s ní hodně hrál ve školce a ta slaví úspěch pořád.I když je taky zajímají bagry a auta, tak mi občas něco uvaří a hrozně je to baví, hlavně ohřívání v mikrovlnce.
Ještě mám namyšlen zásobník na šťávu, prodává Orion asi za 400 Kč, moc nechtějí pít, tak to bude motivace. Lego Duplo, dřevěné koleje k vláčkům a autíčko na ovládání už dostali k narozkám.

blahova_andrea
4. lis 2013

@zuny tak skok padákem jsem kdysi chtěla taky, teď už si to netroufnu, když jsem matka. přítel by asi beze mě nešel. to už spíš nadělit let balonem a jít celá rodina 😀

ivajaro
4. lis 2013

Já nepřemýšlím, já už je mám doma 😀

vlada69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petule69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz