• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rukodělný dárek pro roční holčičku

6. června 2012 
Ahoj, přemýšlím o nějakém rukodělném či uměleckém dárku pro roční holčičku nebo i o tom, že bych jí sama ušila panenku. Měli jste někdo podobné choutky? Nedostatkem hraček doma netrpíme, jde mi o to, aby dáreček vyjadřoval poděkování a radost, že se narodila. (Mimochodem, odkdy si holčičky hrajou s panenkou a kočárkem?)
29. kvě 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@2veverka me to taky napadlo,ale absolutne nemam cas :frowning2: :grinning: . Me se hrozne libi hackovane panenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@2veverka -My jsme dostali k prvnim narozeninam kocarek a asi 5 panenek...bude nam 6let a maximalne kdo se vozil k kocarku bylo ze syn vozil dcerku.takze u nas zadny uspech..a s panenkama si nehrajeme vubec.m jsme spis na zviratka
29. kvě 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@camelinka nemáš nějakou hezkou ukázku, prosím?
29. kvě 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@2veverka to bohuzel nemam,ale videla sem ji tady u nekoho v albicku
29. kvě 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dceři jsem k prvním narozeninám šila deku - objevila jsem nějaký čas před časopis Marina a zamilovala se do vzoru. Postupně udělám deky i klukům. Akorát jsem doobjednala poslední látky pro Ondřeje :wink:
29. kvě 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vím, že panenky šijou ve waldorfksých školkách i maminky dětem. Hm, já se zmůžu nejpravděpodobněji jen na takovéhotoho žužláka na spaní...
Zároveň uvažuju i o nějakém vyřezávaném dárku z Fleru, tam jsou nádherné věci (ručně malovaná zvířátka do krabičky, promakaná Noemova archa...). Ale mám pocit, že v hromadě věcí, které máme doma, se to stejně jaksi ztratí a dítko si s takovým jedinečným dárkem možná ani nepohraje nebo ho neocení...
30. kvě 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=8744

Mmch můj dvouletý syn si s kočárkem s panenkou hraje (u prarodičů, mají jeden poděděný po neteřích)...
30. kvě 2012 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě někdo nějaký nápad?
5. čer 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@2veverka ahoj, já vyrábím panáčky z plsti. Jsou hodně oblíbení, dost jsem jich i prodala..a není to zase tak těžké a časově náročné :slight_smile: teda jeden trvá třeba hodinu od vystřihnutí po ozdobení a sešití..
5. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska Myslíš prsťáčky, jakoby na divadýlko? Kdybys měla nějakou ukázku, budu vděčná.
5. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@2veverka pošlu ti do IP fotku z mého obchůdku na Fleru..pro inspiraci, moc jich tam nemám, ale něco tam je :slight_smile:
6. čer 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska Bezva, moc děkuju.
6. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek