Vánoce 2012

radka_h
17. říj 2012

Ahoj holky. Založila jsem diskuzi ve které si můžeme dávat užitečné tipy na vánoční dárky a nejen i pro dětičky. Pochlubit se , jaké ,, úlovky´´ jsme nakoupili 😀

radka_h
autor
17. říj 2012

A rovnou jeden dotaz. Mají už vaši chlapečci (4 roky) auto na ovládání ? a popřípadě jaké. Ráda bych letos prvního autáka na ovládání koupila

marjama
18. říj 2012

@radka_h my sice nemáme chlapečka, ale holčičku a auto na ovládání dostala už minulé Vánoce 😀 Hrozně moc si ho přála. Dokonce si přála i bagr na ovládání, tak ho dostala taky 😀 Docela si s nima hraje, vozí v nich panáčky z lega atd. Takže za mě, určitě jdi do toho 😉

radka_h
autor
18. říj 2012

@marjama Neznamená že je holčička tak že si musí jen hrát s panenkama a kočárkama. 🙂 Chceme ještě kupovat tabuli na malování koukala jsem , že v Ikeii maj a za docela dobrý peníze. A jak velký auto máte?

palomitacheca
18. říj 2012

@radka_h syn dostal auticko na dalkovy ovladani uz loni, to mu byly 2 roky. A nejakou dobu ho bavilo s nim jezdit, i kdyz umel jezdit hlavne do kolecka 😀 ve 4 letech uz by ho to bavilo urcite vic 🙂 babicka mu ho tenkrat koupila v lidlu

petulak
20. říj 2012

😀 no to by mě taky zajímala co na Vánoce 4leté holce protože jsem nějaká zoufála.příjde mi,že není výběr a když tak je to blbost která mi příjde neužitečná,ale pro děti určitě životně důležitá

mistrulka
22. říj 2012

ahoj,já mám 3 letou Terezku ta dostane něco jako člověče nezlob se,ale na kostce nejsou čísla ale obrázky a postupuje se po obrázkách,dál mám koupené snídaňový set od play doh,elektronickou hru od baby genius a ještě máme 9 měsíčního Martínka a prot toho mám městečko od fischer prince,vyskakují tam různí panáčci,atd. a takový malí hudební ponk,může do toho třískat abude to vydávat zvuky,a jinak nevím.....hlavně nevím co malímu a manželovi...

mistrulka
22. říj 2012

@petulak a co malou baví?A co něco od toho play doh?My už máme zmrzlinový stroj a malou to baví

petulak
22. říj 2012

@mistrulka play doh už máme jen dokupujeme plastelínu,člověče s obrázkama máme a snad skoro všechny hry od 3 let od firmy efko a paafas ted jedou Winx u nás a My Little Pony.Jenže poníky má už tři a nechce se mi kupovat Winx když má 5 Barbien,A třeba Winx autíčko stoí 1.800kč a to mi za kus plastu příjde jako nesmysl.A domeček jeden má i když na jiné figurky.Duplo budu dokupovat určitě to má u nás velký úspěch.Kolo dostane na narozky v srpnu at hezky na léto jezdí.No je to děsný. 😠 Tak ještě nějaký nápad?Chtěla jsem jí koupit nějakou hrací konzoly,že by to měla i do auta,ale to je taky peněz jak želez.

spalek83
6. lis 2012

@radka_h hezký večer, můj malý má za pár dní 3 roky a koupila jsem mu buraka na dálkové ovládání 🙂 viděl ho u jedne známé a byl unešen 😀 tak jsem letos neváhala a koupila ho 😵

radka_h
autor
6. lis 2012

@spalek83 Koukám že máte skoro stejně narozeniny, jen jsme o rok starší 😉 Auto už máme vybraný, tak snad se mu bude taky líbit.

spalek83
16. lis 2012

@radka_h také máte štíra 😀 super povaha co 😀 ja jsem hned 21.11 .. autíčko se bude určitě malému moc líbit 😉

radka_h
autor
17. lis 2012

@spalek83 No až na to , že je občas někdy vzteklej po mě. Je to fakt osobnost, nenechá se odbejt, když mluví tak nikdo mu nesmí skákat do řeči. Tak nakonec dostal od bráchy auto na ovládání a ještě jedno dostane na Vanoce. Nějak jsme se nedomluvili... Ale je z něj nadšenej 🙂

modrofuzik11
17. lis 2012

já vždy nakupuji na www.darek.cz. mají tam hoooodně moc hezkých věcí 😉 . Koupila jsem např. kosmetický balíček v proutěném košíku, úžasné bačkory, pro děti hřejiví plyšáky, do kuchyně věcičky designu Tři kočky... mylsím, že si každý vybere🙂

spalek83
18. lis 2012

@radka_h to samé mám doma taky s malým 😀 tak hlavně že je malý spokojený 😉 jinak malému přejeme všechno nejlepší k zítřejším narozeninám 🙂

berenika39
18. lis 2012

auto na ovládání máme, asi tři, ale nic moc, parkují....chvíli ho to baví, ale je to blbovzdorné, tak to odloží, po čase zase vytáhne....ale hračka číslo jedna to rozhodně není. ale každého baví něco jiného. chce to zkusit,

radka_h
autor
19. lis 2012

@modrofuzik11 večer na to juknu.....

radka_h
autor
19. lis 2012

@spalek83 Děkujeme za přání,ale narozky už jsme měli v pátek 16.11. 😉 Tak ted opačně... přejeme Vašemu uličníkovi vše nej,hlavně zdraví a spokojené dětství 🙂

radka_h
autor
19. lis 2012

@berenika39 Tak auto dostal ve čtvrtek tak je to hračka číslo jedna. Uvidíme za pár týdnů 🙂

radka_h
autor
19. lis 2012

http://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/safari-s... Jinak tuhle hru dostal Jiřik k narozeninám od nás. Je sice až od 7 let,ale ty první kvízy zvládne i mladší šikovné dítko. Fakt je to na přemýšlení. Zalíbilo se to jak Jiřikovi tak i dědovi. Můžu vřele doporučit.

spalek83
19. lis 2012

@radka_h TAKY MOC DĚKUJEME 🙂 MY JE SLAVÍME AŽ 24.11 ..TENTO VÍKEND BYL U JEHO OTCE, TAK PROTO NO

spalek83
19. lis 2012

@radka_h TO NÁŠ MALÝ MÁ NA TO JEŠTĚ ČAS ...NA VÁNOCE JSEM MU VZALA PADAJICÍ OPICE, TAK SNAD HO TO BUDE BAVIT 😕 JAK NE ..TAK VÍM ŽE ASPOŇ MĚ 😀

hanaflint
3. pro 2012

Ahoj maminky,
letos jsem na Vanoce manzelovi objednala Kamasutru, kde vlozili nase jmena a tak jsme hlavnimi postavami celeho pribrehu 😀, narazila jsem na to na jednom foru a prislo mi to jako neco noveho, za coz budu mit urcite u manzela velike plus, presote je mi jasne, ze kdyby pod stromeckem nenasel ponozky, tak by byl urcite smutny 😀. Na strankach maji take uzasne knihy pro deti, kde rovnez dosadi do celeho textu jmeno, ovsem nase Karolinka je jeste malicka, tak jsem knizku objednala alespon neteri. Jiste bude mit radost, nechala jsem ji navic do knihy natisknout i fotku 🙂. Az knizku otevre a zacne cist Janicka Dostalova a dlouha cesta do skoly + uvidi svoji fotku, tak bude urcite koukat 😉. Mrknete na www modryslon cz . Nasi male Karolince jsem letos koupila sikovne drevene skladanky na rozvijeni motoriky. Babickam a dedeckum neco dobreho na papani - vzdy delam takovy mnam kos plny dobrot + prirodni cajiky + papuce, hezky hrnicek, fotku vnoucete, no jiste to znate... 🙂

michaela1414
3. pro 2012

Od kamarádů jsme dostali kojeneckou lahev s vybroušeným jménem. Přijde mi to jako dobrý tip. Na www mujpullitr cz jsem manželovi koupila půllitr a nechala mu tam vybrousit jeho jméno. Tak teď mají kluci každý svoji sklenici, aby si ji poznali 😀 Kdyby někdo chtěl něco jiné než pivní půllitr (třeba ty kojenecké lahve), tak to musíte na www sklodar cz. Na mujpullitr.cz nemají takový výběr.

adelinka1981
Odpověď byla odstraněná
Zobraz