Vánoce. Jaký je vhodný dárek pro 2 měsíční mimčo?

newmum
14. lis 2007

nevím co koupit na vánoice...v prosinci jí budou 3 měsíce

newmum
autor
14. lis 2007

to jsou pekný veci..ale kolotč určitě nekoupíme.později bychom ho stejně nepotřebovali

niega
14. lis 2007

Proboha! Vždyť je to tomu dítěti úplně jedno! My Vánoce neslavíme, teda zatím neslavíme - od příštího roku nás to nemine 😖 .

minea
14. lis 2007

Co třeba chrastítko 😉

syrael
14. lis 2007

Asi jsem divna, ale mam pocit, ze resit konkretni hracku ja ko darek na vanoce je u takoveho mimca trosku zbytecne...Bobajs dostava hracky prubezne, i na vanoce neco dostane, ale rozhodne si to asi nevybali🙂 Prijde mi dobry, nechat ho lezt mezi darkama - barevny, sustici, z toho urcite bude mit zazitek...

dendisa
14. lis 2007

já teda nedám naší stejně staré malé 😀 nic, myslím, že jí to ani nebude vadit 😉

denousek
14. lis 2007

no jasne to nejak nereste to mimi tomu stejne jeste nerozumi tak jen tak neco symbolicky aby se nereklo...

andreea
14. lis 2007

My asi dárky pro malou řešit také nebudeme,abychom je koupili ,zabalili a zase sami rozbalili mi přijde hloupý.Počkáme na dárky od babiček a dědečků 😎

ina.b
14. lis 2007

My objednali Adélce hrací deku. Vím, že z toho ještě nemá rozum, ale něco pod tím stromečkem mít musí, beruška naše 😅 😀

petraluk
14. lis 2007

Ahojky, my tedy Lukáškovi koupíme nějaký hračky, který užije až bude starší. Přijde mi jedno, jestli je koupim teď nebo dýl. Chci aby pod tím stromkem něco měl. Ale balit je tedy nebudu, abych je zabalila a zase sama rozbala, mi přijde fakt ujetý 🙂

pucik
14. lis 2007

ahojky, pokud nemáte hrací deku, tak určitě tu, malej si na ní hraje už skoro měsíc, navěsili jsme mu na to řetěz, aby na to dosáhl a vyhraje si opravdu hodně, vydrží i hodinku si tam sám hrát a jsou mu 3 měsíce 😉

newmum
autor
16. lis 2007

No nevím asi si všechno nák moc beru ale to je jěno určitě chci at tam malá něco najde balit asi taky nebudeme ale jěště nevím co vyberem...

dadla
16. lis 2007

Ahojky,no my rozhodně něco naší malý kupovat budeme. Přeci neošidím svou dcerku o ježíška i když z toho nemá rozum! My jí koupíme tu hrací deku, která hraje a je dalo by se říct multifunkční 🙂

marinka
16. lis 2007

já jsem prdelce koupila nějaká hrkátka za pár korun a koupím jí jednu dražší hračku, kterou si ale stejně užije až později.. Ale taky bych jí nemohla udělat, aby pod stromkem nic neměla 😀

bihan
16. lis 2007

My tak isto niečo malej kúpime, ale kúpili by sme to, aj keby neboli Vianoce... Takému malému mimču je to presa úúúúplne jedno 😅

lukynek
16. lis 2007

Myslím si, že tak malinké dítě z toho rozum nemá. Ale jelikož máme doma 5-ti letou dceru, a ta by koukala, že tam Lukášek dáreček nemá, tak koupíme nějaké chrastítko. 🙂

lukynek
16. lis 2007

...pořád k nám zatím chodí totiž Ježíšek!! 😉

chechta
17. lis 2007

ahoj, tak nám budou taky 3 měsíce a jelikož jsem šílená a na první vánoce s prdousem už se moc těším tak budu dárky kupovat i balit 😀 😀
určitě budem kupovat pěnový puzzle, pak chci koupit malýmu židličku ke stolu až bude sedět a jíst příkrmy - tu budem kupovat v ikeii a doma už mám totohttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7441254&tab=1 a synovcovi jsem koupila toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7441374&tab=1.
Sice to prdous využije až později, ale zasenarozeniny má až v září a svátek v říjnu. A pak zase budu určitě nakupovat nějaký pěkný hadříky, ale to je spíš potěšení pro maminku 😀 😀 😀 😀

newmum
autor
18. lis 2007

chcechte:tpo jsme na tom stejně já jsem blázen do vánoc a jsu to její první vánoce rozum s toho nemá pravda ale chci at pod stromkem něco má..

bramburka
18. lis 2007

Hele, my jsme malý dali dost, myslím, ež jí něco manžel dá... ale jinak dary budem přijímat. Hraček už mám jen těch poděděnejch hafo... spíš koupím něco na sebe, ale nevím, balit jí to pod stromek asi nebudu.. když si to nemůže rozbalit sama ... ???

kaaterinkaa
18. lis 2007

Ahojky, náš prcek toho z Vánoc mít moc nebude, ale světýlka ho berou moc,tak rozsvícený stromeček bude nej dárek. Jinak od 2.5 měsíce se nám nejvíc osvědčilo lehoučké obyčejné chrastítko špendlík a kroužek s kuličkami, nic jiného neudržíme. Hračky jsou těžké. Příští Vánoce už to bude jiná s výběrem...Pa Kačka

petraluk
18. lis 2007

Taky jsou dobrý takový ty chrastítka na ruku. Malej si toho nejdřív vůbc nevšímal a pak se mu to líbilo jak mu cinkala ruka 🙂

lucija
18. lis 2007

nazdárek, my už malýmu koupili dráčka od Lamaze a úplně jsem koukala jak ho začíná chytat do ručiček a reaguje na něj. Z9tra mu budou dva měsíce a do tý doby nic nechytal. Takže my asi pořídíme ještě nějakou jinou z téhle řady.

reruna
18. lis 2007

Ahoj, my máme motýlka od Lamaze, hrozně se těším, jak na to bude reagovat, ty hračky jsou sice dražší, ale bezvadný. Míša má 2 měsíce a zatím nic do ručiček nechytá, tak doufám, že na Vánoce už bude.

lucija
18. lis 2007

Reru, Šimon taky nechytá, že by to čapnul a držel, ale už se snaží si to přitáhnout atd. ostatní hračky jako štěrchátka a kousátka ho nezaujali ale z tohohle je úplně na větvi. Co teprve až budou Míšovi tři měsíce , jestli to teda má k vánocům. Já chci šímovi koupit ještě tu stonožku.

strejdalison
19. pro 2015

@dadla
@dadla kde jste to koupili? Byl som všude a nenašel poraďte prosím

frenny
18. led 2016

myslím že 2 měsíční miminko moc neřeší co dostane k vánocům...🙂