Vánoční dárky pro děti ve věku 3-5 let, prosím o tip

blani81
3. říj 2013

Ahoj maminy.
Vánoce se kvapem blíží a nechci nic nechat na poslední chvilku, jako každý rok 😉
Hledám inspiraci, tak mě napadlo oslovit Vás všechny a požádat o tipy na vánoční dárky pro děti ve věku 3-5 let.
Když každá napíšeme alespoň jeden typ na dárek, tak bude více než dost inspirace pro nás všechny 🙂
Předem děkuji za vaše nápady a reakce 🙂

terrorkax
3. říj 2013

nase mala bude mit na Vanoce 2,5 roku a budu kupovat ponika Tonika, kuchynku, nejspis tabuli, panenku s nejakym prislusenstvim, nejakou barbinku, bagr 😀 a dal nevim, tak snad najdu jeste nejakou inspiraci tady 🙂

katchi
3. říj 2013

U nas bude urcite knizka na jmeno a pak kulickova draha. Vek 3 roky.

limpopocz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leni78
4. říj 2013

Slapaci auto.

krystalka
4. říj 2013

Tak syn má 5,5 roku a od Ježíška si přeje další doplňky k dřevěné vláčkodráze, jedeme v tom už od 2,5 let a máme toho strašně moc, ale pořád ho to baví a vždycky se ještě něco najde, co by se mu hodilo 😉 , pak nějaké Lego Duplo (to klasické malé zatím nechce), rozhodně nebudou chybět knížky 🙂, ještě máme takový tradiční dárek každý rok - kalendář s fotkami vlaků a mám pro něj knížku s různými úkoly pro předškoláky...takže naše tipy nejsou asi nic originálního, ale máme už toho doma docela dost, autíček jsou tu mraky, stavebnice ho kromě toho Lega moc neberou, takže už jen rozšiřujeme to osvědčené... A záleží, co nám kde ještě před vánocemi padne do oka, jemu udělá radost třeba i pěkné pyžamko nebo tak něco 🙂

ratatooy
4. říj 2013

tak u nás jede taky vláčkodráha,stavební stroje,plastelíny,a hraní na prodavače a kuchaře takže jsme koupily,jeřáb na dalkový,peníze dětské,košík nakupní,nádobí,plastelíny playdooh pizzeria,ted ma nrozky tak to jsme koupily model nakladače,na mikuláše magnetickou tabulku,jinak ještě u nas teda jede kreslení takže bych mela napady na ruzny barvy,prstové barvy,barvy do vany,pak je neco na malování vodou.chtela sem i lego ale na to je ještě asi ve 3letech malej,ale nejakou stavebnici by to chtelo snad jedině lego duplo

a jinak kdo nezná celkem dobrý stránky na levny nakup hraček je stránka funkids

ivca_doubek
4. říj 2013

Náš Matýsek si letos přeje stavebnici Magformers, mají to ve školce a pořád se dohadují kdo si s tím bude hrát 🙂. A pak má ještě jedno přání - domeček s místnostmi a nábytkem. Tak snad sežene Ježíšek něco co není moc růžové 😀 😀 😀.
Je mu 4 a půl.

berynka
4. říj 2013

Lego, GeoMag, knížky

janovkov
6. říj 2013

doktorský kufřík a vše k vláčkům

mariekulis
17. říj 2013

u nás 2,5 roku vedou traktory a tak dostane nějaký doplněk k traktorům a knížka oblečení. 🙂

monun
20. říj 2013

My koupili k narozeninám mozaiku,mají různé.. nejdříve jsme mu pomáhali a za chvilku si dělal obrázky sám a ani počítat neumí,jsou mu 3 😀 ..takže doporučuji..

vanoce2013
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helcenka
26. říj 2013

Kuchyňka, pěnové puzzle, vláčkodráha, stolní fotbal, kolo, lego, knížky, farma se zvířátky, tabule na kreslení, hopsací míč, kočárek 😉 .

pellullinka
26. říj 2013

Synovi je 4,5 let a preje si igracky,letadla z filmu od disneyho,hru tučňáci na ledu (doma máme černého petra,člověče nezlob se s obrazkama) a klasické lego

beruskanula
26. říj 2013

malej dostane hry, knizky, duplo, sevu, mozaiku a jako hlavni darek fotak 😉

f.miracle
27. říj 2013

Všechno je zatím u mně v albu 🙂

medvidek
27. říj 2013

Tak u nás ve stručnosti: lego, příslušenství k dřevěným vláčkům, hra Tučňáci na ledu, CD se jménem, tabule na kreslení, navlékací korálky, auto, knížka pro předškoláka a další a další. Seznam už máme napsaný a postupně nakupujeme. 🙂

apollo11
13. lis 2013

Dřevěný domeček pro panenky, nějaké navlékací korálky, hříbková mozaika, samozřejmě knížky, velká lupa 😀 (tu si moc přeje), líbí se mi věci od Djeco, snad něco z toho, přemýšlela jsem ještě o Záhadném hradu, ale to možná až za rok, nebo nějaké podobné logické hře/stavebnici. Možná tabuli. Pár drobností rozstrkám i do adventního kalendáře, pokud ho stihnu vyrobit 😉

evulinkab
13. lis 2013

Určite Lego nebo Playmobil, potom stolní hokej(fotbal), kuličková dráha...pak chce syn od Ježíška mikroskop..tak budu shánet detský mikroskop 🙂

vendy01
13. lis 2013

U nás kromě hraček např. "osobní kniha". Moc se mi líbí ten nápad. 🙂 Už jí mám doma a je super 🙂 www.modryslon.cz

petule246
13. lis 2013

ahoj, mám kluky 4,5 a 3 roky a
starší si přeje nové lyže a dostane k nim i přaskáče - z loňských už vyrostl.
Oba dostanou zimní komplet - starší je docela parádník, takže ho určitě ocení, ikdyž je to oblečení.
Mladší dostane lyžařskou helmu (lyže a přaskáče dědí po bráchovi).
Takže to jsou praktické dárky a pak mám vymyšlené toto:
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/auta-a-au...
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/spolecens...
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/spolecens...
http://www.modelybruder.cz/nakladni-auta/19-bru...
http://www.modelybruder.cz/196-bruder-jeep-wran...
každému knížku

Podotýkám, že adam má ještě v listopadu narozeniny, takže to pak budeme muset nějak rozhodit, ale takhle nějak to mám v hlavě.

barevka
13. lis 2013

Naše 3letá slečna si výslovně přeje další Lego Duplo a stavebnici Seva 🙂 Určitě budou nějaké malovací potřeby, knížka a koloběžka 😉

liduskaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ela50
20. lis 2013

Já se chystám do Letňan do legowear - moje deti s radostí oblékají to nápadité oblečení s motívy a obrázky a navíc je kvalitní a funkční. Vím, že je to poteší pod stromečkem, protože ho milují stejně jako hračky Lego. Takže to mám dárek jak praktický, tak určitě i děti uspokojující...

vlada69
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elastiq
6. pro 2013

My jsme se letost rozhodli pro domeček pro panenky, dcera má pět a půl, jen ještě nevím, jestli nějaký krásný dřevěný, nebo skládací plastový, jde mi určitě i o místo, kde se bude skladovat, jinak panenek už máme celkem dost, i po starší sestře, určitě vyberu taky nějakou knížku a stavebnici, jen ještě nevím jakou, ráda vyrábí, tak by byla dobrá i nějaká tvořivá sada, vděčná jsou různá razítka, možná i nějaká "doktorská sada" 🙂

michaela1414
8. pro 2013

Nejlepší je poslouchat, co si děti samy přejí - z toho mají největší radost. Ale i užitečné dárky jako ve filmu Pelíšky jsem letos pořídila. Nebyly to boty, ale skleničky s vybroušeným jménem a obrázkem. Nejsou sice nerozbitné jako ty z NDR, ale za to jsou mnohem hezčí 😉

myskin
9. pro 2013

Ahoj, já mám už dárky kompletní tak se pochlubím. Holky 2,5 a 5,5 dostanou velkou dřevěnou rohovou kuchyňku aby se tam vešly obě. K ní jsem objednala sady od firmy Djeco - cukrárnu, zmrzlinárnu a bagety a sendviče. Je to dřevěné a děti si to sami skládají a jde to skládat různě. Vůbec se mi hračky od téhle firmy moc líbí. Ta mladší od nich dostane ještě dřevěné hasičské auto kde sedí dva bobři, je z dílů a jde složit na čtyři způsoby. Hrozně ráda montuje a skládá, tak doufám že bude nadšená. Taky dostane pejska Lucky, je to hrozný robotek, ale nadšené budou obě. Starší dostane CD přehrávač s mikrofonem na zpěv a My little pony-zámek svatba. Pak nějaké knížky a modelínu Play doh. Kupujeme i za babičky a dědečky.