• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoční dárky pro skoro dvouleté děti. Máte tip?

18. listopadu 2011 
ahoj vsem,poradte,co budete kupovat,jaky mate tipy?Diky
5. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já mám v plánu stavebnici Geo Mag (prostě magnetky různých tvarů, myslím, že jsou tam i zvířátka, je to rozdělené pro věkové kategorie), skládací dřevěný vláček od zn. Eichhorn, ten má celkově pěkné věci a pak jsem objevila rozkládací domeček - stáj (zvířátka tam vydávají různé zvuky). No, a samozřejmě knížky :slight_smile: .

Kamarádky holčička si už v tomhle věku vyhrála s panenkou a kočárkem, to ovšem u nás nehrozí :sweat_smile: .
5. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárek a panenku máme a teda drandí s kočárkem doma, venku, každá jedem s jedním :grinning:
my máme stavebnice Žako a teda staví krásně kostičky na sebe, takže určitě ještě dokoupíme...a kuchyňku a postýlku pro miminko :slight_smile: a magnetickou knížku-buď s ovocem nebo zvířátky
5. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi máme kluka - takže jakékoliv dětské nářadí, a věci na baterky - vrtačka,pila,sekačka....ale kupodivu i žehlička,pračka - prostě všechno co se podobá dospěláckejm věcem....a skákací zebra - jednu už máme - ale někde uchází a na tom se fakt vyblbne, loni dostal taky hrací hrnce od fisher price - a začíná si teda vkládat a správně s ním hrát až teď....a kostky - myslím, že je to žako - takový pěkný velký kostky - takže další kyblík....
5. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak já taky koupila skákací balon
nějaký knížky
křídy a modelínu
taky dostane dřevěnou skládací mašinu
s kostičkama od Žaka se vyblbne ty už máme
něco s magnetkama taky koupím ty miluje
s panenkaka si hraje máme malé golfáče to jí stačí
velký kočárek dostane až příští rok to už bude možná brácha nebo ségra tak bude vozit se mnou :wink:
5. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysavac, pracka a kuchynka :slight_smile:
5. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tabuli na kresleni, takovej vodopad do vany, stolecek s zidlickou a k narozkam v unoru dostane kuchyn
5. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tabule na kresleni je taky super, tu dostane ke dvou letum, furt krouzi kolem zdi totiz :sweat_smile:
5. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta panenka, nelinka ji dostala k roku i s kocarkem a teda..nezajem, ale ted!!Ted koji, i 5x denne :sweat_smile: Prebaluje, panenka obcas dostane na zadek, jeste jsem nevyspionila proc a za co? :sweat_smile: :sweat_smile: a jezdi se i po byte i po venku s kocarkem, je to starostliva mamka :sweat_smile:
5. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vláčkodráha a doplňky, parkoviště s garáží, nářadí v kufříku, autíčka - Bořek stavitel, tabule na kreslení - Ikea
5. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alci, u ns to same.....tu dostane k vanocum a k narozkam tu kuchynku, pac je to super. Kocarek u nas fajn, ale panenky neee, ma radsi auta :grinning:
5. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
s autama si tom moc nehrál a nehraje, ale u nás vedli a vedou balóny, knížky, ty především leporela s obrázky na poznávání věcí a zvířat, to asi tak vše, co je společné, mám 2 kluky...takže my te´d jedeme nářadí, ale knížky kupuju pořád, hlavně zvířata..jinak neteři na té se vždy vyřádím, vloni sušák a žehličku, před tím ty golfky,...no spousta panenek...no a teď parádnice jede hadry :slight_smile: jo a kdo máte zahradu, nebo větší rozměry doma, tak doporučuji trampolínu, tu jsme kupovali vloni a nám se vejde domů v pohodě, takže v zimě je doma, v létě venku :slight_smile:
5. lis 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťule s tou trampolínou to je dobrý nápad :wink:
Kačka se na ní strašně vyřádí každý týden na cvičení,ale bohužel máme malý byt takže trampolína nehrozí,ale možní jí koupí švagrová,maj rod.domek jí to navrhnu :slight_smile: díky za typ na dárek
5. lis 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka moc nevaří takže kuchyňku kupovat nebudeme
ale taky určitě přijde období přebalování krmení kojení panenek
ale to nářadí by jí asi tyky bavilo
pořád bere něco manželovy a šroubuje spravuje asi měla být kluk baví jí i vláčky autíčky
knížky s puzzlem je taky dobrý
5. lis 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se v rodinné radě usnesli, že toho hlavně musí být málo! :grinning: Teď Kajka měla narozeniny, dostala několik věcí najednou a bylo to divné, žádnou si ještě pořádně neužila. Určitě bude knížka, ale to nepočítám, a možná plastelína Play-Doh nebo nějaký pěkný most k vláčkodráze. Od prarodičů dostane Kajka kolo. Jinak k panenkám, na Kajku už to období taky přišlo, má dva kočárky, jeden domácí, druhý venkovní, a miluje oba, vozí v nich pastelky a krtečkové magnety z lednice, a někdy samozřejmě i panenku :slight_smile:
5. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka, měli vloni ve sparkysu bnafukovací trampolínu, ta se vejde i do paneláku
6. lis 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Autový trenažer (měli to v Tescu, vypadá to jako palubní deska), magnetická tabulka na kreslení a další kostky do sbírky - máme MegaBlocks.
6. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás vedlo odrážedlo kolo a i motorka do dnes jsou na prvím místě, jinak dostane něco dalšího k dřevěné vláčkodráze, garáž 3 patrovou i s výtahem, velkou postel, autobus, a pak nějaké tempery, atd na tvoření
6. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase 2leta dcera dostane mluviciho robota Tomaska,par knizek-magneticke,knihy s rikadlama,ty opravdu miluje,panenku,ale nejvetsi radost ji urcite udela Fanynka ze skolicky.PNo,dalsi darecky teprve vymyslime? :sweat_smile:
6. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme naloupeno houpacího koně, mluící křesílko od Fisher Price, narážecí želvičku kam do určitých otvorů vkládá různé tvary a ještě nějaké maličkosti určo dokoupíme. Kočárek dostala k roku a drandí s ním pořád.
6. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja jeste vymyslela skluzaku meda Pu od Smoby a mozna klasickou houpacku,uvidime :slight_smile:
9. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leberka: dorazil mi sparkys, ta trampolína tam je asi za 1200,-
10. lis 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, všude podobná klasika. My máme skákací a fotbalový balón, protože je do nich blázen, knížky jsem si objednala cca za 2 tisíce, protože je miluje a pak piano na baterky a volant, taky dostane magnetky s mašinkou Tomášem, obří puzzle a sáňky. Zvažujeme i tříkolku. K narozeninám v létě dostane postel se skluzavkou, takže klouzačku kupovat nebude. A ještě jsme zvažovali prolézací tunel se stany, ale zkusila jsem dlouhou krabici a nezaujala ho. No ještě pokukuju po nějaké mašince, ale nechávám taky něco na taťkovi.. Adík bude mít na Vánoce i svátek, takže mu dárečky rozdělíme :slight_smile:
11. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my kupovali zase postel formule , teda k tomu 1 roku, ale stojí 10.000,- ...skákací balon ten nejmenší využil tom až po 2,5, ale taky jsem ho kupovala okolo roku, oni nedosáhnou nohama...jinak tříkolku bych nekupovala, spíš odrážedlo motorky , kide sedlo je až k řidítkům, tříkolku jsem opět využili až letos v létě,tj po 2 letech...nemají sílu šlapat...to já jen ze zkušenosti mé i ostatních matek okolo :slight_smile:
12. lis 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonije: klouzačku s prolejzajdou máme na zahradě, je to fajn věc...já na tu postel taky koukala, ale já mám doma trochu živé dítě a bála bych se, že by i v noci spadnul, mele se celou noc a kdyby pak k ránu po tmě vstal, měla bych strach, že mi žuchne, proto jsem mvolila tuu formuli, že je u země ..navíc se v noci probírá sedá si, tak aby se něco nestalo...jinak to vypadá moc hezky...
12. lis 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zero: my máme řehtacího koně a úspěch...jinak k roku jsme taky kupovali kohouty :grinning: dodnes se tu na nich houpou 5 leté děti :slight_smile:
12. lis 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nefunkční digitální fotoaparát, rozbitý mobil, vyřazené staré brýle, nepoužívaný drátový telefon na tlačítka, starou kalkulačku a podobné zajímavé hračky :grinning: :grinning: :grinning:

kromě toho je blázen do autíček
12. lis 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedeme vrtačky,pily, šroubováky...apod :grinning: , ponk dostane od ježuli, jinakk telefon jsem koupila ten pro děti do každé místnosti jeden, tak si budeme volat :slight_smile: jestli ho ovšem nerozšroubuje :grinning:
12. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trampolínu jsem kupovala k vánocům předloni synovcovi a neteřím - do paneláku - tuhle:
http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=2bd6821b4d9843b8b02dc7e708225425

a doteď je to dárek číslo jedna - zatímco všechny kuchyňky, panenky a kočárky je brzo omrzely - neuplyne den, aby neskákali :grinning: a dcera, když jsme u nich, na ní už hopsá taky :grinning:
15. lis 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže pro neposedné dětičky doporučuju :slight_smile:
15. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já mám v plánu koupit malý 19.měsícu houpacího koníka je do nich zamilovana.Koník je super,že má sedlo a řehtá :wink:
17. lis 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek