Vánoční dárky pro skoro dvouleté děti. Máte tip?

poupe
5. lis 2008

ahoj vsem,poradte,co budete kupovat,jaky mate tipy?Diky

berynka
5. lis 2008

Ahoj, tak já mám v plánu stavebnici Geo Mag (prostě magnetky různých tvarů, myslím, že jsou tam i zvířátka, je to rozdělené pro věkové kategorie), skládací dřevěný vláček od zn. Eichhorn, ten má celkově pěkné věci a pak jsem objevila rozkládací domeček - stáj (zvířátka tam vydávají různé zvuky). No, a samozřejmě knížky 🙂 .

Kamarádky holčička si už v tomhle věku vyhrála s panenkou a kočárkem, to ovšem u nás nehrozí 😅 .

sylvar
5. lis 2008

kočárek a panenku máme a teda drandí s kočárkem doma, venku, každá jedem s jedním 😀
my máme stavebnice Žako a teda staví krásně kostičky na sebe, takže určitě ještě dokoupíme...a kuchyňku a postýlku pro miminko 🙂 a magnetickou knížku-buď s ovocem nebo zvířátky

vojtisek2007
5. lis 2008

tak mi máme kluka - takže jakékoliv dětské nářadí, a věci na baterky - vrtačka,pila,sekačka....ale kupodivu i žehlička,pračka - prostě všechno co se podobá dospěláckejm věcem....a skákací zebra - jednu už máme - ale někde uchází a na tom se fakt vyblbne, loni dostal taky hrací hrnce od fisher price - a začíná si teda vkládat a správně s ním hrát až teď....a kostky - myslím, že je to žako - takový pěkný velký kostky - takže další kyblík....

lenerka
5. lis 2008

ahoj

tak já taky koupila skákací balon
nějaký knížky
křídy a modelínu
taky dostane dřevěnou skládací mašinu
s kostičkama od Žaka se vyblbne ty už máme
něco s magnetkama taky koupím ty miluje
s panenkaka si hraje máme malé golfáče to jí stačí
velký kočárek dostane až příští rok to už bude možná brácha nebo ségra tak bude vozit se mnou 😉

alcatko.j
5. lis 2008

Vysavac, pracka a kuchynka 🙂

kristi
5. lis 2008

tabuli na kresleni, takovej vodopad do vany, stolecek s zidlickou a k narozkam v unoru dostane kuchyn

alcatko.j
5. lis 2008

tabule na kresleni je taky super, tu dostane ke dvou letum, furt krouzi kolem zdi totiz 😅

alcatko.j
5. lis 2008

Ta panenka, nelinka ji dostala k roku i s kocarkem a teda..nezajem, ale ted!!Ted koji, i 5x denne 😅 Prebaluje, panenka obcas dostane na zadek, jeste jsem nevyspionila proc a za co? 😅 😅 a jezdi se i po byte i po venku s kocarkem, je to starostliva mamka 😅

jituska
5. lis 2008

vláčkodráha a doplňky, parkoviště s garáží, nářadí v kufříku, autíčka - Bořek stavitel, tabule na kreslení - Ikea

kristi
5. lis 2008

Alci, u ns to same.....tu dostane k vanocum a k narozkam tu kuchynku, pac je to super. Kocarek u nas fajn, ale panenky neee, ma radsi auta 😀

petule.h
5. lis 2008

s autama si tom moc nehrál a nehraje, ale u nás vedli a vedou balóny, knížky, ty především leporela s obrázky na poznávání věcí a zvířat, to asi tak vše, co je společné, mám 2 kluky...takže my te´d jedeme nářadí, ale knížky kupuju pořád, hlavně zvířata..jinak neteři na té se vždy vyřádím, vloni sušák a žehličku, před tím ty golfky,...no spousta panenek...no a teď parádnice jede hadry 🙂 jo a kdo máte zahradu, nebo větší rozměry doma, tak doporučuji trampolínu, tu jsme kupovali vloni a nám se vejde domů v pohodě, takže v zimě je doma, v létě venku 🙂

lenerka
5. lis 2008

peťule s tou trampolínou to je dobrý nápad 😉
Kačka se na ní strašně vyřádí každý týden na cvičení,ale bohužel máme malý byt takže trampolína nehrozí,ale možní jí koupí švagrová,maj rod.domek jí to navrhnu 🙂 díky za typ na dárek

lenerka
5. lis 2008

Kačka moc nevaří takže kuchyňku kupovat nebudeme
ale taky určitě přijde období přebalování krmení kojení panenek
ale to nářadí by jí asi tyky bavilo
pořád bere něco manželovy a šroubuje spravuje asi měla být kluk baví jí i vláčky autíčky
knížky s puzzlem je taky dobrý

ladunka
5. lis 2008

My jsme se v rodinné radě usnesli, že toho hlavně musí být málo! 😀 Teď Kajka měla narozeniny, dostala několik věcí najednou a bylo to divné, žádnou si ještě pořádně neužila. Určitě bude knížka, ale to nepočítám, a možná plastelína Play-Doh nebo nějaký pěkný most k vláčkodráze. Od prarodičů dostane Kajka kolo. Jinak k panenkám, na Kajku už to období taky přišlo, má dva kočárky, jeden domácí, druhý venkovní, a miluje oba, vozí v nich pastelky a krtečkové magnety z lednice, a někdy samozřejmě i panenku 🙂

petule.h
6. lis 2008

lenerka, měli vloni ve sparkysu bnafukovací trampolínu, ta se vejde i do paneláku

majaaita
6. lis 2008

Autový trenažer (měli to v Tescu, vypadá to jako palubní deska), magnetická tabulka na kreslení a další kostky do sbírky - máme MegaBlocks.

moba
6. lis 2008

tak u nás vedlo odrážedlo kolo a i motorka do dnes jsou na prvím místě, jinak dostane něco dalšího k dřevěné vláčkodráze, garáž 3 patrovou i s výtahem, velkou postel, autobus, a pak nějaké tempery, atd na tvoření

petrisek
6. lis 2008

nase 2leta dcera dostane mluviciho robota Tomaska,par knizek-magneticke,knihy s rikadlama,ty opravdu miluje,panenku,ale nejvetsi radost ji urcite udela Fanynka ze skolicky.PNo,dalsi darecky teprve vymyslime? 😅

zero
6. lis 2008

Tak my máme naloupeno houpacího koně, mluící křesílko od Fisher Price, narážecí želvičku kam do určitých otvorů vkládá různé tvary a ještě nějaké maličkosti určo dokoupíme. Kočárek dostala k roku a drandí s ním pořád.

poupe
autor
9. lis 2008

tak ja jeste vymyslela skluzaku meda Pu od Smoby a mozna klasickou houpacku,uvidime 🙂

petule.h
10. lis 2008

leberka: dorazil mi sparkys, ta trampolína tam je asi za 1200,-

sonije
11. lis 2008

Tak koukám, všude podobná klasika. My máme skákací a fotbalový balón, protože je do nich blázen, knížky jsem si objednala cca za 2 tisíce, protože je miluje a pak piano na baterky a volant, taky dostane magnetky s mašinkou Tomášem, obří puzzle a sáňky. Zvažujeme i tříkolku. K narozeninám v létě dostane postel se skluzavkou, takže klouzačku kupovat nebude. A ještě jsme zvažovali prolézací tunel se stany, ale zkusila jsem dlouhou krabici a nezaujala ho. No ještě pokukuju po nějaké mašince, ale nechávám taky něco na taťkovi.. Adík bude mít na Vánoce i svátek, takže mu dárečky rozdělíme 🙂

petule.h
12. lis 2008

my kupovali zase postel formule , teda k tomu 1 roku, ale stojí 10.000,- ...skákací balon ten nejmenší využil tom až po 2,5, ale taky jsem ho kupovala okolo roku, oni nedosáhnou nohama...jinak tříkolku bych nekupovala, spíš odrážedlo motorky , kide sedlo je až k řidítkům, tříkolku jsem opět využili až letos v létě,tj po 2 letech...nemají sílu šlapat...to já jen ze zkušenosti mé i ostatních matek okolo 🙂

petule.h
12. lis 2008

sonije: klouzačku s prolejzajdou máme na zahradě, je to fajn věc...já na tu postel taky koukala, ale já mám doma trochu živé dítě a bála bych se, že by i v noci spadnul, mele se celou noc a kdyby pak k ránu po tmě vstal, měla bych strach, že mi žuchne, proto jsem mvolila tuu formuli, že je u země ..navíc se v noci probírá sedá si, tak aby se něco nestalo...jinak to vypadá moc hezky...

petule.h
12. lis 2008

zero: my máme řehtacího koně a úspěch...jinak k roku jsme taky kupovali kohouty 😀 dodnes se tu na nich houpou 5 leté děti 🙂

kubaka
12. lis 2008

nefunkční digitální fotoaparát, rozbitý mobil, vyřazené staré brýle, nepoužívaný drátový telefon na tlačítka, starou kalkulačku a podobné zajímavé hračky 😀 😀 😀

kromě toho je blázen do autíček

petule.h
12. lis 2008

my jedeme vrtačky,pily, šroubováky...apod 😀 , ponk dostane od ježuli, jinakk telefon jsem koupila ten pro děti do každé místnosti jeden, tak si budeme volat 🙂 jestli ho ovšem nerozšroubuje 😀

jabber
15. lis 2008

Trampolínu jsem kupovala k vánocům předloni synovcovi a neteřím - do paneláku - tuhle:
http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=...

a doteď je to dárek číslo jedna - zatímco všechny kuchyňky, panenky a kočárky je brzo omrzely - neuplyne den, aby neskákali 😀 a dcera, když jsme u nich, na ní už hopsá taky 😀

jabber
15. lis 2008

takže pro neposedné dětičky doporučuju 🙂

mamina5
17. lis 2008

Ahojky já mám v plánu koupit malý 19.měsícu houpacího koníka je do nich zamilovana.Koník je super,že má sedlo a řehtá 😉