Vánoční tipy pro 2+ leté dítě. Máte?

aaabbbc
6. lis 2009

ahoj maminy, tak jsem hledala na netu, co naši Tereze koupit k Vánocům. Myslím nějaké tvůrčí motivační hry.... Objevila jsem Chytré pero junior, což je od 2 let.... Máte nějaké tipy , co budete drahouškům kupovat???

jandalinka
6. lis 2009

Já kupuji:lego pro děti od 2let,piánko,kde si může nahrát i své nahrávky a nakonec postýlku pro panenky. 😉

med
6. lis 2009

Ahoj. My kupujeme k Vánocům kolo, pak dostane Mufa, piánko s různými zvuky zvířat a od babiček lego duplo a pokladnu... a dál co se namane...

jakoubka
6. lis 2009

já mám též to chytré pero,nějaké knížky,plastelínu play -doth is příslušenstvím,písek i s přéslušenstvím moonsand,lego a dál ještě popřemýšlím(nějaké drobnosti),možná pokladna FP 😉

kristi
6. lis 2009

jakoubka, nahod mi to pero, nemuzu to najit

tomasek06
6. lis 2009

Já už jsem to chytré pero koupila a malého to přestalo bavit po jednom obrázku ☹ Snad k tomu najde cestu.

kristi
6. lis 2009

hm, uz jsem to nasla, to jsou podle me jeste maly....

tomasek06
6. lis 2009

No je fakt, že některé obrázky jsou hodně složité ☹

jakoubka
6. lis 2009

kristi-promiň,odběhla jsem kuchtit 😉

Já ho měla už minulý rok,ale dala jsem ho dál,protože opravdu to bylo těžký 😒
No,teď to zkusím a uvidím 😕

Já bych potřebovala fakt NĚCO,co by malého zabavilo.On si není schopen hrát 5 minut sám 😒
Spoléhám na ten písek,písek jako takový ho baví 🙂 😕

binki
6. lis 2009

dřevěné puzzle, autíčka, zvířátka, my to koupili minulý týden a rád si s tím hraje

kubaka
6. lis 2009

Mašinku Tomáše, jeden set s nádražím a kolejemi . S vláčky a kolejemi si neuvěřitelně vyhraje.
Dáváme dětem jednu velkou pořádnou věc a pak třeba už drobnosti. Nejvíc 3-4 věci. Pak kilo Haribových medvídků, nějaké kinder vejde apod.
Puberťák dostal tisícovku, ať si vybere sám - to jsme vzdali 😅

alishia
6. lis 2009

ja koupila velikou tatru, pak takovou knizku z magnetkama, kam muze i cmarat, a da se to hadrikem smejt. a dal teda absolutne nevim, protoze ma kramu habaddej a s nicim si nehraje.

alishia
6. lis 2009

jinak super je lego,z toho stavi veze. to duplo. pak je skvely kladivko kde muze zatloukat spalicky ve dreve. toho take bavi.

kristi
6. lis 2009

jakoubka, my mame teda modelinu s klaunem, piano, pistalu, kufr s naradim, kolo, cajovou soupravu a konvice, kreslici tabulku, zehlici prkno s zehlickou a tak....zkus klidne neco holciciho, treba by ho to bavilo

alishia
6. lis 2009

tak to nas kluk chce jen prave naradi a pravou aku vrtacku ( ma to v umele verzi a toho nebavi) ale jak vynda tata kufr tak u toho vydrzi pekne dlouho.)

jakoubka
6. lis 2009

http://www.e-toys.cz/detail.php?zbozi=748232
toto ho ještě jakž takž baví 😉

kristi-hodně přemýšlím o holčičí kuchyňce 🙂 ta ho baví,když někde jsme a je tam 🙂
a klučičí ponk dám asi do sklepa 😀

jabber
6. lis 2009

my jsme koupili magnetickou kreslící tabulku s razítky 🙂

alishia
6. lis 2009

jakoubka: ted si mi pripomnela, ze kdyz sme byli maly, tak sme meli takovy rybicky co otvirali pusinky, a chytali sme je na takovej proutek, a kdo jich ulovil nejvic vyhral.)

janulle22
6. lis 2009

tak ja mam malemu zatim vetsi motorku jako na hrani, lego a chcem koupit jeste tabulu a nevim co...aut dostane more tchynka ma dve a nasi urco taky nezklamou s autem...tak sem si rikala, ze asi boby a nejakou knizecku...treba mne necim inspirujete tak to treba zamenim..🙂

andyalukasek2008
6. lis 2009

alishia: Ty rybičky se dají ještě koupit 🙂, i když už jsou malinko jiné a ta stará verze za nás byla dle mého pěknější 🙂...
My koupíme pořádné velké auto a uvažujeme také o lokomotivě Tomášovi, páč to vede 🙂 ještě s Teletubbies a to už má 🙂...

ewelina
6. lis 2009

Ahoj. U nás to bude z hraček malá vláčkodráha, garáž pro angličáky, dřevěný traktor s valníkem... to ho moc baví. Pak určitě nějaká knížka a taky už vyzkoušíme puzzle... jinak kreslící tabulku a hudební volant máme na trvalo v autě. Pianko dostal k vánocům už loni, ale ještě i teď mi na to přijde malý...

iloha
6. lis 2009

No u nás se od léta touží po velkém kočárku - takže Ježíšek přinese kočárek a pak už jen blbiny.
Loni rozbalila jako první omalovánky a "zdravé pastelky" a už dál nerozbalovala a malovala si. Až asi za hodinu se šla podívat na další - koleje a depo s mašinkama (tomáš), panenka a další blbiny.
Letos jsme se usnesli , že jeden velkej (kočárek) a pak už jen drobnosti, jinak bychom se za chvíli do bytu nevešli. 😉

bajnokova
6. lis 2009

Tak to já teda vubec nevím našu Sabinku nic nebaví všechno rozkramaří rozbije z ničím si nepohraje vubec nevím co bi ju zabavilo furt bi jenom skákala po posteli a lítala

jakoubka
6. lis 2009

co ještě,převlíkací ,dřevění medvídci

bajnokova
6. lis 2009

My máme takovou dřevěnou panenku ona to jen rozházý vysype a už ju to nezajímá

luucia
6. lis 2009

U nás ted vede pan Brambora 🙂 k Vánocům jsem koupila Chytré pero, tabuli na kreslení, kuchyňku, šperkovnici a korálema,...

peppapig
6. lis 2009

My mame pro M zatim piano i se stolickou a mikrofonem, knizky, barvy na sklo, poradnou kolobezku a helmu (ta se ji bude obzvlast libit a ja si pro jistotu poridim spunty do usi 😀 ). Pribude asi vysavac nebo uz zminovane prkno a zehlicka, dalsi drevene kolejnice k vlackum a tabule na kresleni z ikea

peppapig
6. lis 2009

poslete link na to pero prosim 🙂

peppapig
6. lis 2009

Diky luucia 😉

berynka
6. lis 2009

To Chytré pero se zdá být dobré a je docela šance, že by mohlo i zaujmout 😀 .
My budem pořizovat kolo, je objednané Duplo-supermarket a knížky. Jenže mladá si ještě "přiobjednala" nějakou mašinku Tomáše a mluví o Hello Kittce.