Vánoční tipy pro 2+ leté dítě. Máte?

aaabbbc
6. lis 2009

ahoj maminy, tak jsem hledala na netu, co naši Tereze koupit k Vánocům. Myslím nějaké tvůrčí motivační hry.... Objevila jsem Chytré pero junior, což je od 2 let.... Máte nějaké tipy , co budete drahouškům kupovat???

simlenka
4. pro 2009

Power,proc ne? nase mala auta miluje,ja taky mela jako mala autodrahu,takze bych auto pro holku nezavrhovala. my mame pro princeznu lego farmu,bubinek,pana bramboru,a takovyho drevenyho skladaciho pejska. v lednu ma narozky,to dostane vysavac a skladaci drevenou masinku. a plus k obojimu knizky. pocitam ze u babicek neco taky bude,takze s darkama timhle koncime,vic darku by na ni bylo moc.

power700
4. pro 2009

simlenka, díky moc! 😉 Mně šlo tedy i o toto konkrétní auto, co jsem dala link, protože manža (chlap 😝 ) říká, že na to ,že je to na ovládání auto, tak že je prý moc laciný, že se brzo rozbije. Ale já si zase myslím, že je to myšleno jako jedno z prvních aut pro malá dítka a tudíž to u těch našich "čilých" batolátek stejně moc dlouho nevydrží. A kupovat jí auto za litr teda rozhodně nebudu 😝

power700
4. pro 2009

jinak my máme taky lego farmu, pana bramboru,knížky, stan s medou Pú, rumba koule, a ještě něco, ted honem nevím, protože má i v prosinci narozky, tak dárky nakupujeme najednou, a pak rozděluju. 😀

berynka
4. pro 2009

Tak my nakonec máme - kolo Harrier Ponny, Duplo supermarket, knížky (Mašinku Tomáše, Krtečka a Františka z Kouzelné školky). Od babiček a dědečků dostane kovovou Mašinku Tomáše, modelínu, magnetické puzzle Krtečka, mobil Hello Kitty a ještě nějaké překvápko 🙂 .

silvik
4. pro 2009

Ahojky... my máme pro 2,5letou Markétku kočárek - golfky tříkolku, panenku s nočníkem a dalším příslušenstvím, dřevěné puzzle, žako stavebnici, chytré pero II., knížku, tepláčky s lácem, svetřík a společně s Barunkou budou mít pračku z Tesca, pokladnu s pohyblivým pásem a mozaiku s kloboučky 😉 Doufám, že se tím pak aspoň na chvíli zabaví a bude doma klid 😀 😀

berynka
5. pro 2009

silvik, jo tak v to taky doufám 🙄 😀 .

boobinka
5. pro 2009

mam pro Vojtiska aquadraw, coz je malovani vodou na podlozku, auticko na dalkove ovladani, gumove hopsadlo, termo-hrnek, dreveny labyrint, vkladacky, mega bublifuky, multifunkcni volant, leporela vybarvovaci po namoceni vodou. 😉

power700
5. pro 2009

boobinka- jaké máš to autíčko na dálkové ovládání? Potřebuji tip. Hoď link, prosím. 😉

boobinka
6. pro 2009
power700
6. pro 2009

boobinka - to první už jsem viděla, to je opravdu pro malé a to druhé vypadá dost dobře! Díky 😉

simlenka
7. pro 2009

Co to je to aquadrow - nebyl by odkaz? Jo a ja bych chtela nejakyho pejska s voditkem aby chodil a stekal,ale neco uplne obyc,levnejsiho - nemate tip? ja videla jen v pompu s tim sviticim voditkem a to se mi zda pro dvoulety batole zbytecny... asi budu muset obejit vietve nebo nevim.

poupe
7. pro 2009

ahoj,tak ja koupim kuchynku asi kasu,pexeso krtka a nejakej dalsi set masinka Tomas 🙂 a nejakou knizku - libi se mi Velka obrazkova knizka pro male deti od Rihy

jabber
8. pro 2009

My jsme kromě jiného pořídili nový kočárek na panenky, dalo mi dost práce najít houpací, ale podařilo se a jsem do něj úplně zamilovaná 😎 Pak bude vláčkodráha, kreslící magnetická tabulka, farma se zvířátky a ještě nějaké drobnosti jako cédéčka s dětskými písněmi, knížky, kostky, puzzle atd. Jo a kabelka 😀 Ale je mi jasný, že jakmile uvidí kočárek, tak se ho chytne a ostatní ji nebude vůbec zajímat, to přijde na řadu až další dny 😀

boobinka
8. pro 2009

simlenko- ten aquadraw je podlozka na malovani vodou naplnenim fixem... tento jsem koupila ja:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18392895&tab=2
pak jsou i levnejsi varianty: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23193124&tab=3

simlenka
8. pro 2009

Teda boobinka - ty jsi poklad 😀 ja mam net jen pres mobil a to si o nejakym vyhledavani muzu nechat zdat,takze diky moc!

boobinka
8. pro 2009

simlenka, nemas zac... snad jsem pomohla 😉

marselina
8. pro 2009

my jsme koupili synovci na vánoce+narozeniny velkou tatru. 😉

iris
8. pro 2009

veliké popelářské auto + puzzle krteček + lampička do pokojíku + zvířátka na farmu a do zoo, dětské knížky + CD

johnatanka
8. pro 2009

u nás vedou mašinky, takže dostane 3sady dřevěný vláčkodráhy, odstrkovadlo kolo, knížky, magentickou kreslící tabuli, labyrint s autíčkama, boxy na hračky, bagr, malá autíčka na koberec a ještě mu chci objednat nějaký garáže a knížky 🙂

silvik
8. pro 2009

Jabber, ten kočátek na panenky máš z netu? Máš odkaz? Ráda bych koukla .... 😉

minea
8. pro 2009

poupe, tu knížku od Říhy malá taky dostane, moc se mi líbí. A ještě jsem přikoupila Zábavné úkoly pro nejmenší děti, je tam vždycky velký obrázek na celou stránku, u toho úkol a k tomu jednou větou "metodika" pro rodiče, jak s tím úkolem mají pracovat, k čemu dítě vyzvat, slovní zásoba atd.
http://www.eclovicek.cz/detail.php?zbozi=1219506

jabber
8. pro 2009

silvik - ano z netu, tady http://www.splavacek.cz/zbozi/1467-kocarek-pro-... 😎 a objednaný máme verzi 2 - fialovo růžový 🙂

silvik
9. pro 2009

Jééé, Jabber, tak přesně tenhle máme doma, má ho Barunka už asi 1,5 rok a je úplně super!!! Dobře jsi vybrala.... krásně se houpe, je veliký, určitě si s ním Adélka vyhraje 😀 😀 Koukni do mého alba, mám tam fotku s novým pokojíčkem, kousek kočárku tam kouká 😉

jabber
9. pro 2009

silvik - no jo, dokonce i úplně stejná barva 😀 😎 Tak to ráda slyším - vidím, že jsem dobře vybrala! Díky, to mám radost 🙂

silvik
9. pro 2009

My ho kupovali Barunce ke třetím narozeninám.... a kupovali jsme ho v Polsku, stál necelou tisícovku... tam se kočárky vyplatí kupovat 😉

silvik
9. pro 2009

Markétce jsme teď koupili tříkolku, podobný tomuhle:

http://www.mimistar.cz/zbozi/3889/Kocarek-pro-p...

Snad se jí bude taky líbit....

smajlik
21. zář 2011

Můžu poprosit, nemáte někdo návod na Chytré pero Junior 2 ? Koupili jsme ho a návod tam není :(...

mauska
21. zář 2011

@smajlik já myslím, že návod není třeba. Prostě podle obrázků si odvodíš co se na té které stránce hádá/dělá a pero Ti to zvukem potvrdí 🙂 Ale kdyžtak se ptej

smajlik
21. zář 2011

už je mi to jasný, díky moc, mě to pero nedělalo nic víš, ani po výměně baterií ale už to běží :D