10ti měsíčnímu mimi se stále vrací průjem. Co s tím?

rioko
7. únor 2010

Ahoj, mám chlapečka 10 a půl měsíce, v úterý celou noc zvracel, doktorka nařídila dietu, zvracení se upravilo, ale ve čtvrtek dostal pořádný průjem a opět zvracel, navíc vůbec 24 hodiny nečural, dávali jsme slazený černý čaj, nic jiného nechtěl,doktorka měla dovolenou, po telefonu řekla že máme dál pokračovat v dietě, v pátek ale průjem pokračoval.Šli jsme k doktorce která zastupovala, ta ho vyšetřila, vzala odběr stolice a poslalá nás na vyšetření na infekční.Tam se doktor tvářil, že jsem hysterická matka a řekl, že jdeme zbytečně, že stačí dieta a poslal nás domů, vyšetření neudělal žádné. Vojta se rozpil, začal čurat a vypadlo to, že to bude lepší. Stejně tak včera hezky pil, jíst teda nechtěl, na radu doktorky jsme dělali mlíko v rýžovém odvaru a ještě dvakrát ředěné.Dnes ráno začal opět mít průjem, zase pořádný. Pít opět nechce ani moc čaj, mlíko ani ředěné a jíst taky ne. Zkoušeli jsem mrkvový vývar, rýži s mrkví, piškoty, rohlík, prostě všechno co kdo radil, průjem stále trvá, Vojta je protivný, ubrečený, už nevím co dál...nemáte někdo zkušenosti jajk dlouho to může trvat?

rioko
autor
8. únor 2010

díky ten Biopron taky koupíme a snad se to upraví už nějak, taky vám držím pěsti aby to pomohlo

rioko
autor
8. únor 2010

tak už má zase průjem

rioko
autor
9. únor 2010

ahoj holky, tak včera jsem sehnala to mlíko - jak psala Vendulka že ho stáhli tak já ho sehnala od Nutrilonu, asi to pomáhá, dnes měl už polotuhou stolici jednou a taky začíná víc jíst, snad to končí.Taky jsem koupila ty probiotika

klematis
9. únor 2010

to je dobře, u nás už je taky vidět změna, od rána se do něho pokouším dostat co nejvíc toho rýžovomrkvového odvaru, od včerejška má ty probiotika a snad to zabírá 😀

klematis
19. únor 2010

ahoj rioko, jak to vypadá s tím vaším průjmem, už je to lepší? My jsme dobrali ty probiotika a máme po průjmu, ťuky ťuky, snad se to nevrátí, pomalu mu zase začínám dávat ostatní jídla a zatím je to v pohodě. 🙂