3 měsíční kolika. Kdy skončila?

mami29
8. lis 2011

kdy vam skoncila? myslim prdiky, boleni briska, ...

romcovaklarka
8. lis 2011

My jsme v jednom měsíci nasadili kapičky Bio Gaia a do týdne byl klid, který zatím trvá (ťuk ťuk, tak snad už se to nevrátí) 🙂

terinda
8. lis 2011

Kolem 3 měsíců 😀

veve39
8. lis 2011

u nas fakt po 3 mesiacoch 🙂 - takmer zo dna na den

martiska36
8. lis 2011

bez tří dnů v 5ti měsících. V podstatě jsme vyzkoušeli co se dalo, probiotika, nahřívání, tygřík, ono to chce jen přežít. 😀

zurkova
8. lis 2011

Je nám 3 měsíce a pořád s tím bojujeme. ☹

crca
8. lis 2011

Přes den v 8 měsících,ale v noci se krotil kluk ještě v roce 😀 No asi jsme rarita 😀

lucy222
8. lis 2011

Cca po prvních 5-6 týdnech. Malou bříško naštěstí moc netrápilo a na konci šestinedělí ustaly problémy úplně.

scai
8. lis 2011

U nás ve 4 měsících, kdy jsme přešli z kojení na nutrilon...

daee
8. lis 2011

zhruba ve čtyřech měsících 🙂 (kapky ani nic podobného nezabíralo)

konik88
8. lis 2011

Nám to taky skončilo ve čtyřech měsících a nic nám nezabíralo. Bohužel první 4 měsíce byli hodně proplakané jak ze strany miminka, tak ze strany maminky :/ 🙂

ferinka
8. lis 2011

Kolem 6 měsíců,trochu pomohly bio gaga kapky,ale stejnak mazec na Áňu stačil sab simplex do 4 měsíců 😉

lida4321
8. lis 2011

Ahojky, no já už během těhotenství brala Probiotické kapky od Bio Gaia a kapala jsem je berušce hned jak se narodila.Koliku jsme neznaly ... až pak, jak kapky došly. Ale tak od 3,5 měsíce nás to přešlo. Jen jsem musela koupit další kapičky. Sice jsou dražší, že si to člověk zprvu rozmýšlí, ale nedám na ně dopustit, opravdu se osvědčily. No, ale jestli máš kluka, tak ze zkušenosti od kamarádky - kluci na to bříško trpí víc, pak zase na zoubky, ... no a v dospělosti zase na jakoukoliv virózu 🙂

ssimmikk
8. lis 2011

U první dcerky v půl roce, do té doby to bylo hrůza, nic nepomáhalo a druhé jsou čtyři měsíce, od té doby co bereme bio gaia a espumisan je klid 🙂

monny89
8. lis 2011

neměli jsem vůbec prdíky, možná asi jen 14dní 🙂 Pomohl Sab Simplex, pak jsem vysadila asi ve 2m a vše v pohodě 🙂

sima08
8. lis 2011

Tak my jsme si užili... ted už na to vzpomínám s úsměvem, ale dřív.... 😝 😝 😝
No ono prdíky a bolení bříška ještě není kolika....
Niki doslova řvala každý večer bez přestávky tak od 18 do 23 cca-
Nic nepomáhalo a zkusili jsme vše, aby ne, bylo to na odvoz do blázince 😀
Skončilo to prakticky ze dne na den po 3 měs a asi týdnu. Najednou jsme koukali večer na to miminko,
které se na nás směje a dělá srandovní obličeje a byli jsme z nej úplně štasný. Prostě až neuvěřitelné 😅