4 letý syn má astma. Máte zkušenost?

slam
15. srp 2011

mam syna 4 a má astma má někdo stim skušenost.

ssaara
24. srp 2011

Syn má taky stma a letos nastoupí do školky. K tomu má ještě alergii na roztoče. Pediatrička nás straší častou nemocností,páč prý je u tohoto onemocnění trvale snížená imunita. Tak se trochu bojím. Ale uvidíme...

veruska007
24. srp 2011

Kamarádka má syna s astmatem, normálně chodí do školky, bez problémů. Roky jsem jezdila jako vedoucí na tábory, i tam jsme běžně měli astmatiky. Jen je dobré mít léky dvakrát a hlavně ventolin nechat přímo ve školce!
Můj syn pro změnu trpí na febrilní křeče, ve školce jsem nechala papír od dětské dr.+diazepam, a nebyl s tím problém.

slam
autor
29. srp 2011

@ssaara tak mojemu synovi to právě propuklo ve školce loni tak jsme ho museli odhlásit a letos to chcem skusit znovu. měl od té doby jen jeden záchvat každý den má dejchatko a erius sirup. mě doktorka řikala že má dělat všechno jako zdravé dítě tak jsem zvědavá jak to letos dopadne, hlavě ten ventilin musí mít sebou.

lenulin
4. zář 2011

Ahoj mám syna 3roky a teď začal do školky má atop.ekzém a alergii na psa a roztoče po dvou dnech ve školce má zas v noci problémy s dýcháním plný ucpaný nos bereme jen zirtec alergička nas straší s astmatem a tím že ve školce bude víc nemocný a to astma prý bude mít větší šanci, tak nevím zda ho v té školce nechat nebo to radši odložit až na rok mám možnost hlídání, ale zas miluje společnost a po stránce společnosti dětí je spokojený tak opravdu nevím jak se zachovat

slam
autor
5. zář 2011

@lenulin tak takle dopadl muj syn začal chodit do školky pořád byl nemocnej ,pořád nějakej kašel i vnoci tak jsme ho pak museli taky ze školky odhlásit letos začal znova chodit tak uvidíme.

ludva
5. zář 2011

Moje nejstarší dcera má také astma. Bohužel má alergii na bakterie, takže jakmile se v její blízkosti objevil nějaký unudlanec, bylo zle. Školku jsme dotovali, ale moc tam nechodila. 1. a 2. třídu na ZŠ studovala dálkově 😕 Prostě byla pořád nemocná.... Hodně jí pomohly lázně Jeseník, kdo může, určitě toho využijte!!
Z mého pohledu ano, pokud je dítě zdravé, nemá kašel a není moc nemocné. Ale pokud je často marod, tak bych školku odhlásila. Dítko je stejně doma, zdravotně se trápí, snižuje si imunitu a akorát to stojí peníze.
Teď ve 14 letech je dcera v pohodě, nepotřebuje už žádné dejcháky, tancuje irské tance 😉

hanaada
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenulin
9. zář 2011

@hanaada dobrý den to je zajímavé co tu píšete taky se uchyluji k k alternativní medicíně teď malý zrovna dobírá bylinné kapky dr.jonaše tak uvidíme zatím jsme relativně v klidu děsím se spíš té zimy.Ale určitě by mě zajímalo co nabízíte když jste to ozkoušela teď mi nabídli aloe pak alveo tak alveo jsme zkoušeli s žádným výsledkem chci zkusit to aloe na kůži nám zabíralo tak ještě vnitřně.Tak jsme si pořídili rušičku geopatogenních zon no zkouším vše aby to bylo ok.email svachovaLenka@seznam.cz

hanaada
5. říj 2011

Děkuji za důvěru, pokud má kdokoli zájem dozvědět se o našich bylinkách víc, nebojte se napsat, ráda poradím všem, kdo bude mít zájem email : anah.adamkova@seznam.cz Hanka

marcela333
27. čer 2013

Mám přístup k úžasným bylinným preparátům sestaveným podle TČM, která se zaměřuje na harmonizaci organismu - to je základ všeho. Jedna ze zákaznic s astmatem mi před týdnem volala nadšená, celé dny tráví na zahradě - což dřív nemohla a po dvou měsících má hodnoty v pořádku a používá spejík už jen 1x denně a léky jí lekář odebral. Máme i zkušenosti, že astma zmizelo úplně.
Pokud to berete jako reklamu - je to váš postoj, já se snažím lidem s čistým svědomím pomáhat a to přírodní cestou.
Pokud vás cokoliv zajímá - napište mi.
Hezký pohodový den
Marcela 🙂