4 měsíční miminko má zápal horních cest dýchacích

molicova
9. bře 2009

Ahoj holky,
mám 4měsíčního chlapečka, který měl zápal horních cest dýchacích. Takže ukrutný kašel a hleny. Paní doktorka nám předepsala antibiotika. Už je bere týden. Zdá se mi to lepší, ale stále ještě pokašlává a dost pochrochtává. Takže si myslím, že ty hleny tam jsou stále. Snažím se odsávat.
Ale ten hlavní problém je ten, že je manžel znova nemocný. Může to malej chytit znova nebo když bere antibiotika, tak je ochráněn. A jestli máte zkušenost jak taková nemoc může trvat dlouho.
Děkuji moc Míša 😀 😀 😀

radka.m.
9. bře 2009

molicova-když malý bere atb,tak je chráněn,ještě po dobrání kolem 10dní,a ten stav,že ti bude prcek pokašlávat může přetrvávat klidně měsíc,ono ještě tohle počasí tomu moc nepřidá,ale pokud bude dobře zaléčen atb,tak kašel postupně odezní sám. 😉

martinka79
9. bře 2009

mol tak my jsme podobně nemocní máme ATB a náběh na zápal plic. jelikož toto měl už jednou takvím, že kašel a rýma klidně měsíc. uričtě to endostane,ale nedávej ho k němu. dcera byla též nemocná a měli se od sebe držet dál. 😀
ATB je na 10-14dní takže to bude za chvilkulepší potom menší rekonvalescence a pak hurá do víru života plnou parou. 🙂 patrujte se.

molicova
autor
9. bře 2009

holky díky. Tak jsem si to nějak myslela, ale nebyla jsem si zcela jistá. Díky moc 😀 😀

martinka79
9. bře 2009

není zač.

snezenka123
9. bře 2009

ahojky holky,potřebuji poradit-moje malá začala mít ve středu kašel,který se jí postupně zhoršoval-hlavně v noci pokašlávala-tak jsem jí dala mucosolvan baby sirup a každý den ten kašel byl jiný-ale teplotu neměla-o víkendu se k tomu přidala i vodnatá rýma,od včera nekašle v noci,ale pokašlává přes den-má takový až dávivý kašel-snažím se rýmu odsávat,i když ta vodnatá moc nejde-a dneska když dýchala,tak jakby chroptěla.Nevím,zda mám jít k dr(když teplotu nemá)minule měla rýmu a malilinkato kašel(a to měla ve srovnání s tímto-opradu malý) a dr.říkal,at jí dám kdyžtak mucsolvan.Ted nevím,zda mám jít s malou k doktorovi,když teda teplotu nemá,a v noci už tolik nekašle. Přesto bych nerada něco zanedbala,jinak papá normal.díky za rady

martinka79
9. bře 2009

Já bych na poslech zašla nebo brnkini své dr a řekni jí to. Já tedy pokud slyším, že malinko chroptí ši šelestí tak si zajdu k dr. a na poslech. 😉

snezenka123
9. bře 2009

martinko-asi to tak zítra udělám,jistota je jistota. Aspon budu mít klid,že je malá v pohodě. Mě právě zajímalo,zda musí mít dítko teplotu při zánětu hor.cest dýchacích,a te´d mi psala kámoška že její malý jak má zánět průdušek,tak horečky ani teploty neměl...

martinka79
10. bře 2009

no nemusí být moje dcera nemá teploty nikdy. 😉