• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

5ti týdenní mimi už má rýmu. Stalo se to některé z vás?

18. června 2009 
Ahoj holky máme 5 ti týdenní mimčo a od včera máme rýmu. Dnes jsme šli k Dr. a ta mě sprdla, kde že sem s ní byla, že je celá zahuhlaná, zahleněná atd.....že sem s ní určitě vymetala supermarkety a kdesi cosi...ale právě že ne...když potřebuju nakoupit, tak pošlu manžela, nebo ho necham s malou doma a dojdu si .......chodíme jen na vycházku po okolí a k rodičům na zahradu......jsem z toho úplně vyřízená, takhle malé mimčo a už na něj skočí bacil......stalo se to některé z vás také?

První syn vůbec není nemocný..jen občas rýma, teplota...ale nic vážného.... :frowning2:
18. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme byli nemocní asi ve třech týdnech a došli jsme až do nemocnice s podezřením ná zápal plic a to jsme ven nechodili vůbec a když už tak jen odpol.do školky pro kubíčka,ráno vodil manža nebo babi s dědou.
a náš půlroční synek je už 4den opet nemocný,opět nám kašel na který jsme dostali mucosolvan sedl na průdušky,včera na pohotovosti mu dali injekci plakal jak o život a ne a ne ho minim.10minut ušit ještě dýcháme přeš masku ventolin na roztáhnutí průdušek :frowning2:
18. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek