6ti týdenní syn má virózu. Co by mu pomohlo?

engii_91
31. črc 2011

Ahoj,máme doma šestiměsíčního chlapečka a je prvně nemocný.Má horečky už třetím dnem,Zkoušeli jsme dávat nurofen i panadol.Ale nezabírá.Na pohotovosti mi řekli,že je to jen viroza spojená s rústem zubů.Poradte mi prosím co by Tomáškovi pomohlo?Od rána do večera jen brečí.Děkuji.

crca
31. črc 2011

@engii_91 A zkoušela jsi dávat Paralenový čípek,nebo Panadolový?

skuba
31. črc 2011

Ahoj. Záleží jakou má teplotu. Moje děti hodně trpí na vysoké teploty, mívají i 40. Do 38 neřeším, do 39 střídám Paralen a Nurofen a nad 39 to kombinuju se zábaly. Ty většinou vždycky zaberou! Jinak čípky mi přijdou účinnější a rychlejší. Pokud teploty trvají více jak tři dny, tak by to doktor měl řešit. Držím pěsti, ať se mu brzy uleví.

engii_91
autor
31. črc 2011

No,teploty měl v pátek přes 38 a furt se zvišovaly až dneska měl přes 40,proto jsem šla k té lékářce.Myslela jsem že zabaly nemuzou,takhle malé děti,ale když to pomáhá tak mu je udělám,A ještě mi přřipadalo,že když jsem mu davala ten nurofen nebo padanol tak se mu zvedá žaludek .)

skuba
31. črc 2011

mrkni třeba sem http://www.mojedite.cz/article_detail.php?id=342
tam je i o zábalech a kdy jsou vhodné a nevhodné. A zkus teda raději ty čípky, pokud máš pocit, že mu nedělá sirup dobře.