Afty v pusince, nic nepomáhá. Prosím o radu

lafantana
19. čer 2013

ahoj holky,,jsem uplne bezradna,,moje Veronika 13.mesicu,,ma z horečky celou pusinku zaplnenou aftikama,,uz trti den mi neji ,nepije,,jen breci a pospava,,jidlo ji davam strikackou,,mazu ji fialkou,,malinVou stavickou,,ale niic nezabira,,,PROSIM VAS TIM TO VSECHNY O RADU,,,,DEKUJI

kaculka46
19. čer 2013

Aftozní stomatitida.Je to šílena nemoc měli jsme ji loni taky v takových teplech.Známý zubař nám napsal herpesin v tabletách,to už jsme trpěli tři dny,žádné vodičky nepomáhaly fakt hrůza.U takto malých dětí to končí i hospitalizací pro dehydrataci protože prcci nic nejí ani nepijí je to velice bolestivé,hlavně nedávat nic kyselého.Po tom herpesinu se to za dva dny dalo dopořádku,ale už nikdy víc.Ať je to co nejdřív za váma.

evaviki
19. čer 2013

@lafantana okamzite k doktorovi.. Kdyz nepije, tak muze byt dehydrovana.. Na nic necekej a jedte..

speedygon
20. čer 2013

Jak píše Evča: jelikož nepije a jsou navíc ta vedra, okamžitě k dr. Dcerka mívá opakovaně také afty, ale vždy jen jeden a ten za ten zhruba týden zmizí. Koupila jsem v lékárně Pangamin, tak uvidíme, zda pomůže...

lafantana
autor
20. čer 2013

vsem vam moc dekuji,,ja u lekarky prave byla v pondeli,,a ta mi rekla at stridam panadol a nurofen po 3.hodinach,ze se to do sesti dnu spravy,,,ale uz to jsou 4,dny a zlepsilo se to jen mirne,zitra skusim lekarnu,,a jinak vsem dekuji moc ☹