• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Alergické astma. Je zvrat reakcí na vysazení Aeriusu?

autor
Teď jedeme nakoupit opalováky,léky apod, odpo vyžehlim a zabalim a Fufovi koupim asi 50ku faktor
25. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, daruji nektere z vas, co bude mit zajem Aerius 5mg/ml peroralni roztok 1x60ml neotevreny do 06 2010 my ho nepotrebujem je teda bez lzicky, od 1 roku 1-5 let 2,5ml, 6-11 let 5ml, starsi 10ml, mame ho od mamky dela ve spitale, nas malej mel velky riziko alergii a astmatu, nastesti je ok, tak se mi to nechce vyhazovat... vim, mohla bych to dat do inzerce, ale takhle se aspon zamerim na ty, co to potrebuji
28. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nikko, nevim, jestli je otázka ještě aktuální, ale my jsme ti, kteří berou aerius při obtížích a při větších na doporučení lékaře i ten ventolín. aerius mám doma a mohu ho dávat dle svého uvážení, ventolín jsme přidali, když nám to řekla lékařka. zatím nemáme diagnostikované astma, ale obávám se, že k tomu spějem. nyní přemýšlím, kde bych mohla najít nějakého odborníka "přeš astma u dětí", jestli něco takového vůbec je. posledních pár nocí se nám maličký (3 roky) dusí neutěšitelným kašlem, který nekončí. lékařka ho viděla a doporučila na noc 1/2 prothazinu (pilulka maličká). Zabralo to neuvěřitelně. Po dvou probdělých nocích super. Pro mne je paradoxem, že přes den je to úplně v pohodě a v noci to začne. Z alerg. testů nám zjistili alergii na latex, vzduchové plísně a peří. Takže zatím existujeme takto. Jen malá poznámka, já jako dítě - exematik, pak hodně let úplný klid a ve 27 letech se mi to vrátilo jako slabší forma astmatu...... nechápu to, ale doktoři kejvou hlavou, jako že je to asi normální. Hodně štěstí, hlavně zdraví!!!
25. dub 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky náš filipek mel ventolin a ted dostal jiny inhalator,atrovent.a ja bych se chtela zeptat,protoze nas nikdo na zadne testy neposlal a kasel ma kazdou chvili,jen jsme dostali inhalatory a dalsi vysetereni na astma se nekonalo, mam na tom trvat?
26. dub 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeudi: záleží kdy vám lékařka dala léky,protože testy na alergie spojené s atmatem se dělají na podzim a hned z jara.
náš kubík má také astma a alergie na prach,pyl,roztoče a v malé míře na pejska.
máme aerius 2,5ml denně,flixotide sprej 2x denně a ventolin při dušení.
28. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek