Astma u 10měsíčního dítěte. Máte zkušenost?

renlu
24. dub 2012

Zdravím Vás maminky.Kryštůfkovi zjistili astma.K tomu se mu tedy přidala Laryngitída.Ta už zmizela,a je zaléčená ATB,ale nadále je malý dušný.Inhalujeme co 2 hodiny Ecosal a máme čípky Rectodel.Ale zatím nám to nezabírá.Hrozí nám zítra hospitalizace.Dýcháme na 70%.Máte také některá zkušenosti s astmatem u Vašich zlatíček.Jak to zvládáte?

gabriella84
28. pro 2012

Ahoj já mám syna Astmatika zjistili mu to cca v 10měsících neustále od narození byl nemocný rýma kašel atd .
Jezdíme každý rok do lázní a pomáhá nám to. Jak jste dopadli v te nemocnici?

copa
28. bře 2013

nevíte někdo čím dítěti ulevit od astmatu, inhalujeme 2x denně Seretide, teď pomalu vysazujem sirup Ventolin
ráda bych, kdyby se ozval někdo, kdo má zkušenost, jestli třeba pomůže solná jeskyně, pobyt u moře, zvlhčovat doma vzduch... ??? prostě něco jiného než jen samotné léky

berunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ludva
21. kvě 2013

@copa Ahoj, určitě využijte lázní, dokud to jde a pojišťovny něco platí!! Mé dceři pobyt v lázních opravdu pomohl...
Solná jeskyně nevím, můj názor je ten, že se tam nijak nevětrá, takže pokud tam chodí celý den unudlané děti, nevím... je to můj osobní dojem. Spíš než zvlhčovač vzduchu bych zakoupila ultrazvukový inhalátor, ale poraď se s dr. jak staré děti mohou inhalovat. My ho pořizovali, když byla dcera cca čtyřletá... Moře určitě, my máme rádi hory v létě, v zimě 😉 Držím palce, ať je líp 🙂

dablikolik
30. čer 2013

Ahoj mám holčičku v říjnu jí budou tři roky. Záchvaty záněty průdušek má od 4 měsíců. Vždy když měla rýmu delší než tři dny tak dostala záchvat. Máme dýchat každý den ecobec a na noc cucat singular. Teď už zase 4 měsíce nic nebere a začne zase na podzim

micka1
10. črc 2013

ahojky syn má 5 let a do prvního roku neustále zánět průdušek, zápal plic. V 11 měsících diagnostikováno astma. Bereme seretide, zodac, a na noc singular.Teď je momentálně je ok takže nic nebere. Pokud by začal být nachlazený tak nám to zase nastane.. Do lázní nejezdíme. Máme rádi hory tak vyrážíme několikrát do roka a občas vyrazíme k moři. Moře i hory mu pomáhají.

zuzikajdicek
10. črc 2013

Dcerka je astmatik máme ventolin inhalátor+xyzal

houpacikonik
19. lis 2013

syn měl od malička bronchitidy. Pak jednou měl asi v roce záchvat a zjistili astma. na doporučení lékaře začal hrát hokej, bruslit (chladné, sterilní prostředí) a v první třídě hrát na flétnu. Později plavat. Do nástupu do školky jsme chodili plavat, otužoval se, bral Ventolin a ostatní léky. Dnes je z něho velký školák, astma je pod kontrolou, ventolin nepotřebuje. Jinak hodně zvlhčujeme ještě nyní.

romanaokg
Odpověď byla odstraněná
Zobraz