Bludná ledvina. Víte o tomto problému něco?

katynaa
28. led 2008

U me dcerky diagnostikovali tzv. bludnou ledvinu, ledvina neni pevne uchycena. Ze pry se to musi kontrolovat a jit na vysetreni, ktere zkouma funkcnost ledvin (pouziva se nejaka radioaktivni latka) 😕 .
Vite o tomto problemu neco? Budu vdecna i za odkazy.

sonisek
28. led 2008

ahojky, nebudou jí dělat toto: http://www.ordinace.cz/clanek/vylucovaci-urogra... Taky jsem měla problémy s ledvinama a na tomhle jsem byla vícekrát, nic to ale není 🙂 Pak se narodil můj synovec s bludnou ledvinou, ale je OK. Jen by se měl vyhýbat míčovým sportům a prostě si ochraňovat břicho, ale jak to udělat u 8letého kluka 😅

zanetka82
28. led 2008

ahoj. něco podobneho dělali mumu chlapečkovi. sice nemama bludnou ledvinu ala narodil se jen s jednou. a aby zjistili určite věci tak ho uvedli do 10.minutove narkozy a přes penis mu zavedli malou kanylu do ktere vpustili tu nějakou latku, ktera je napojena na ultrazvuk a oni tak vidí víc. určitě nemusíš mít strach. naš maly o tom ani nevěděl 😉

katynaa
autor
29. led 2008

ahoj diky za odpovedi. na odber moci jsme dostaly takove male igelitove sacky, tak jsem zvedava, jak to pujde. 😔

zanetka82
29. led 2008

ahoj.....jo tak ty jsme dostali taky ale odběry nebyli dobre a proto nam pak už davala dr. dvě skumavky do jedne normalní moč a do te druhe střední proud...no to je mazec 😅 ze začatku to bylo dobre ale dneska malí už nepostojí a ja za ním lítam dvě hodiny po bytě abych chytla moč 😀 😀 ...tak lovu zdar 😉