Chodily jste s dětmi při zánětu spojivek ven?

hanulaka
5. pro 2013

Maminky, prosím, Vás chodily jste s dětmi při zánětu spojivek ven? Nám Mudr řekla že můžeme, ale se slunečními brýlemi 😅 Jenže když je venku -1 a chceme se jít za tmy podívat na náměstí na svítící stromeček tak věru nevím co uvidí. A za světla zase bude malá v brýlích vypadat..... no poněkud divně. 😀 Máte nějaké zkušenosti? Já totiž zatím ne a nějaké rady od Vás uvítám 🙂

elastiq
5. pro 2013

Já jsem byla s malou doma, když měla zánět spojivek, nesmí ji hlavně "ofouknout", nejhorší je průvan, vítr, což právě nejbližší předpověď počasí docela očekává, jestli bude foukat hodně, tak malé nepomůžou ani ty sluneční brýle a jak sama píšeš, ani si to asi moc neužije. Pokud nutně nikam nemusíš, já bych počkala alespoň ty tři dny, kapej do oček, dávej mastičku, co všechno ti doktorka dala a pak už zase bude líp, nestojí to za ty komplikace, kdyby se to zhoršilo 😉

loafeer
5. pro 2013

Ahoj, my ted kapem ATB a davame masticku a ven mame zakazane teda

hanulaka
autor
5. pro 2013

Ok holky díky za rady 🙂

klouzek
6. pro 2013

Šla bych ven jen na chvíli,ale nesmí foukat vítr,ten je zrádný

babka
6. pro 2013

Vidíš, my měly nedávno zánět spojivek a doktorka vůbec neříkala, že bychom neměly chodit ven. A mně to ani nenapadlo, že by se nemělo, takže jsme ven chodily jako obvykle. A zánět jsme taky vyléčily bez problémů. Takže si myslím,že krátká procházka ke stromečku vám neublíží.

frantiska85
6. pro 2013

Jako dítě jsem se zánětem spojivek normálně chodila do školy, ale jestli to bylo dobře, nevím.

renca21
19. dub 2015

a jak dlouho trvá než se zánět úplně uzdraví?malá ho má od čtvrtka večer,v pátek ráno sme jeli hned k dr dostala kapky a uz po jednom kápnutí šlo vidět zlepšení.Od soboty není vůbec poznat že by nějaký zánět měla.Dnes je neděle a přemýšlím jestli může malá už zítra do školky.Kapat kapky máme prý týden.To jako musí být ten týden doma?