Chronická rýma, ekzém a lázně, máte zkušenost?

pipiii
19. zář 2012

Mám skoro 3 letou dcerku a trápí nás neustálá rýma, ekzémy, mastičkujeme atd a teď nastoupila do školky a je pořád nemocná, chtěla bych zažádat o lázně, máte někdo nějakou zkušenost s ekzemáma a lázněma? pokud ano, tak kde, co vše k tomu potřebuji vyřídit(kromě potvrzení od lékaře) a jak dlouho se cca čeká než můžeme nastoupit. díky moc za všechny zkušenosti.

Na alergologii ji budou dělat nějakou autovakcínu až bude hodně nemocná tak z jejích vlastních bacilů, na to jsem taky zvědavá 😀

katyxq
19. zář 2012

Pokud neznáte, tak moc doporučuju http://www.proalergiky.cz/magazin/specialy/jak-... (napsala Věra Zíková - kam.zyk).

ludva
20. zář 2012

@pipiii Ahoj, byla jsem s dětmi (astmatiky) v lázních 😉 Určitě možnost lázní využij, dokud pojišťovna je ochotná něco přispět 😉 Pobyt v lázních dětem opravdu pomohl a i pro nás to byla skvělá zkušenost 😉

pipiii
autor
20. zář 2012

@ludva a mohu se zeptat kde jste byli?? Ja jsem nasla ze by pro nas byly vhodne Luhacovice, avsak jsme koukala ze se plati poplatek 100KC/den za malou a 100KC/den i za me... coz je za mesic pres 6000KC protoze je tam jeste nejaky man, poplatek 15KC/den?!

ludva
20. zář 2012

@pipiii Jééé, to už je nějaký pátek zpátky 🙂 Jsem už postarší matka 😎 Byli jsme v Jeseníkách 🙂 Poplatkům 100 Kč na den se myslím, nevyhneš, to je jako v nemocnici.... Doma máš taky režii 😉

pet.s
20. zář 2012

@pipiii moje starší dcera tuhle autovakcinu taky kdysi podstoupila...ale jí pomohlo až změna prostředí z koje%náku doma u milující mámy.-)))))pak jak mávnutím proutku přestala marodit.-))))

pipiii
autor
21. zář 2012

@ludva aha, ono se rekne 100KČ nic není, ale jelikož se do lázní jede min na 4 týdny a jela bych já i dcerka tak je to přes 6000KČ a to je moc ☹