• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co je mému synovi?

Ahojte maminky, 1.1. jsem nastoupila se synem do nemocnice se 40 horečkama, druhý den už bylo 38-39, třetí den 37. Bohužel mi nikdo neřekl co je se synem, ani jak dopadly výsledky testů. Odešla jsem včera ale dnes to zase leze k 38 stupnům, pořád hlídám a když je přes 38 dám nurofen, zatím jen jednou, jinak má trochu pod 38.
Jenže malej mi už ted pátej den nejí, nevim co a jak do něj dostat, má průjem , ted dokonce naposledy uprdnul a úplně zelený.
Pořád jen spí a pije čaj a spí. Je takovej mrzutej, uplakanej a slabej.
Lezou mu dvě, možná 3 stoličky najednou a přední zoubek dole, myslim je to dvojka. no dvě stoličky už jsou prořízlí i ten zoubek tak nevím zoubkama to asi nebude tak dlouho co? možná ta střevní chřipka, ale v nemocnici mu nenasadili ani žádný léčení, antibiotika nebo něco jen ten nurofen , který teda dávám tak jak to bylo v nemocnici.
v pondělí jdu k doktorce už aby to bylo....nemáte někdo zkušenosti?
Jedna mamina mi poradila kuřecí vývar, rozvařenou mrkev - až štávu aby to aspon zkusil vypít, smectu do čaje na průjem. banán nechce ...
co si o tom myslíte vy?
díky MARTINA a DANEČEK :(
5. led 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicolka, stale trvaj na tom, ake vysledky ma .Mas na to plne pravo vediet a oni su povinny oznamit ti vysledky.Ak nenasli ani pri odberoch ziaden zapal, tak si myslim, ze je to od zubkoch :wink: Drzte sa !
5. led 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nas to sice nie je az take strasne ale na novy rok o tretej rano sme leteli na pohotovost, pretoze dcerka sa nam zobudila a nemohla sa nadychnut, tri dni pred tym mala teploty ale nanajvys do 38,5. Na pohotovosti jej pichli hydrokortizon, dali jej kalciovy sirup a nieco inhalovat a poslali nas na krcne. Na krcnom nam lekar povedal, ze na nej nic nevidi a ze su to zubky,(hoci ja zasa nevidim zubky) ale stav sa jej zlepsil, tak dufam, ze u vas sa to tiez upravi
Inac ten kuraci vyvar s trochou zeleniny by nemal nic pokazit a vyskusaj slaby medovkovy alebo matovy caj, upokoji zaludok aj cely organizmusa podpori chut do jedla
5. led 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicollka, my sme tiež mali vysoké teploty a odporučili nám striedať po 4 hod. nurofen a panadol čipky...no a hlavne tekutiny...Lucke som polievočku-vývar dávala do fľašky aby aspoň niečo spapala...držím palce a prajem skoré vyliečenie... :wink:
5. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky moc holky, no od včera žádný teploty, trošku spapal piškot. pořád hodně pije s tím problém není. Jen když si uprcnul tak zeleně tak čekám na stolici jaká bude, modlím se aby normální hnědá a ne zelená...jinak průjmuje tak jednou max dvakrát denně. koupila jsem kulíška ale vůbec mu nechutná a prská :slight_smile: snad už bude jen lépe, ted už je to jen na tom kakání chjo. už at je to za náma a je veselej a zlobivej jako dřív.
6. led 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se vykakal až teď, průjem ale už hustší, ale zelenej takovej tmavej, no ráno na půl osmou valíme k doktorce. Teď papá jablíčko a docela mu šmakuje, jinak nic papat nechce tak aspon to jablíčko a čaj.
teplotku neměl dnes vůbec a dvě stoličky jsou venku jedna vpravo nahoře a jedna vlevo dole. tak už má 10 zubů a 10 nás ještě čeká. Jinak má hrozný kruhy pod očima, pěkně si chvilku hraje, pak se chce chovat pak si hraje...jsem zvědavá zítra na mudru.
6. led 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou to zubky nic jiného!!
23. led 2008 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam lekarka stale tvrdila, že pri zúbkoch nemôže byť vyššia teplota ako 38. no naša mala sa pod 40 nikdy nez,mestila. a taketo teloty mala aj 3-4 dni. samozrejme, že som jej ich zrážala nurofenovými čipkami a potom mala hnačky. tiež si myslím, že su to zubky. a hlavne ked ich ide naraz tak veľa.
23. led 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas mala zas pruje,mela prujem tri tydny,ted deset dnu ok a zas jsme tam kde jsme byli.Akorat ze ho ma asi 8x denen,dok. rekla,ze ma zahlenene dychaci cesty a taky i zvracela,tak sand to je jen strevni viroza.ALe uz se zas bojim,ze to je neco vazenjsiho,zadne testy ji neikdo jeste nedelala.Predtim to pry byla taky viroza.Mate nekdo s tim zkusenost??Jo a nam neji a nepije :frowning2:
Dik za typy
24. led 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek