Co je mému synovi?

nicollka
5. led 2008

Ahojte maminky, 1.1. jsem nastoupila se synem do nemocnice se 40 horečkama, druhý den už bylo 38-39, třetí den 37. Bohužel mi nikdo neřekl co je se synem, ani jak dopadly výsledky testů. Odešla jsem včera ale dnes to zase leze k 38 stupnům, pořád hlídám a když je přes 38 dám nurofen, zatím jen jednou, jinak má trochu pod 38.
Jenže malej mi už ted pátej den nejí, nevim co a jak do něj dostat, má průjem , ted dokonce naposledy uprdnul a úplně zelený.
Pořád jen spí a pije čaj a spí. Je takovej mrzutej, uplakanej a slabej.
Lezou mu dvě, možná 3 stoličky najednou a přední zoubek dole, myslim je to dvojka. no dvě stoličky už jsou prořízlí i ten zoubek tak nevím zoubkama to asi nebude tak dlouho co? možná ta střevní chřipka, ale v nemocnici mu nenasadili ani žádný léčení, antibiotika nebo něco jen ten nurofen , který teda dávám tak jak to bylo v nemocnici.
v pondělí jdu k doktorce už aby to bylo....nemáte někdo zkušenosti?
Jedna mamina mi poradila kuřecí vývar, rozvařenou mrkev - až štávu aby to aspon zkusil vypít, smectu do čaje na průjem. banán nechce ...
co si o tom myslíte vy?
díky MARTINA a DANEČEK :(

junovka
5. led 2008

nicolka, stale trvaj na tom, ake vysledky ma .Mas na to plne pravo vediet a oni su povinny oznamit ti vysledky.Ak nenasli ani pri odberoch ziaden zapal, tak si myslim, ze je to od zubkoch 😉 Drzte sa !

magg
5. led 2008

ahoj, u nas to sice nie je az take strasne ale na novy rok o tretej rano sme leteli na pohotovost, pretoze dcerka sa nam zobudila a nemohla sa nadychnut, tri dni pred tym mala teploty ale nanajvys do 38,5. Na pohotovosti jej pichli hydrokortizon, dali jej kalciovy sirup a nieco inhalovat a poslali nas na krcne. Na krcnom nam lekar povedal, ze na nej nic nevidi a ze su to zubky,(hoci ja zasa nevidim zubky) ale stav sa jej zlepsil, tak dufam, ze u vas sa to tiez upravi
Inac ten kuraci vyvar s trochou zeleniny by nemal nic pokazit a vyskusaj slaby medovkovy alebo matovy caj, upokoji zaludok aj cely organizmusa podpori chut do jedla

zuzu13
5. led 2008

nicollka, my sme tiež mali vysoké teploty a odporučili nám striedať po 4 hod. nurofen a panadol čipky...no a hlavne tekutiny...Lucke som polievočku-vývar dávala do fľašky aby aspoň niečo spapala...držím palce a prajem skoré vyliečenie... 😉

nicollka
autor
6. led 2008

díky moc holky, no od včera žádný teploty, trošku spapal piškot. pořád hodně pije s tím problém není. Jen když si uprcnul tak zeleně tak čekám na stolici jaká bude, modlím se aby normální hnědá a ne zelená...jinak průjmuje tak jednou max dvakrát denně. koupila jsem kulíška ale vůbec mu nechutná a prská 🙂 snad už bude jen lépe, ted už je to jen na tom kakání chjo. už at je to za náma a je veselej a zlobivej jako dřív.

nicollka
autor
6. led 2008

tak se vykakal až teď, průjem ale už hustší, ale zelenej takovej tmavej, no ráno na půl osmou valíme k doktorce. Teď papá jablíčko a docela mu šmakuje, jinak nic papat nechce tak aspon to jablíčko a čaj.
teplotku neměl dnes vůbec a dvě stoličky jsou venku jedna vpravo nahoře a jedna vlevo dole. tak už má 10 zubů a 10 nás ještě čeká. Jinak má hrozný kruhy pod očima, pěkně si chvilku hraje, pak se chce chovat pak si hraje...jsem zvědavá zítra na mudru.

kuliskaa
22. led 2008

Jsou to zubky nic jiného!!

mata78
23. led 2008

nam lekarka stale tvrdila, že pri zúbkoch nemôže byť vyššia teplota ako 38. no naša mala sa pod 40 nikdy nez,mestila. a taketo teloty mala aj 3-4 dni. samozrejme, že som jej ich zrážala nurofenovými čipkami a potom mala hnačky. tiež si myslím, že su to zubky. a hlavne ked ich ide naraz tak veľa.

simone
24. led 2008

U nas mala zas pruje,mela prujem tri tydny,ted deset dnu ok a zas jsme tam kde jsme byli.Akorat ze ho ma asi 8x denen,dok. rekla,ze ma zahlenene dychaci cesty a taky i zvracela,tak sand to je jen strevni viroza.ALe uz se zas bojim,ze to je neco vazenjsiho,zadne testy ji neikdo jeste nedelala.Predtim to pry byla taky viroza.Mate nekdo s tim zkusenost??Jo a nam neji a nepije ☹
Dik za typy