• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co sbalit s sebou do nemocnice pro batole i doprovod?

Chystáme se nastoupit k hospitalizaci v nemocnici. Dcerka podstoupí plánovaný chirurgický zákrok a hospitalizované bychom měly být 2 dny. Marně všude hledám, co mám sbalit s sebou. Vím, že pro malou pyžamko, papuče, nočník a něco na zábavu, ale co potřebuji s sebou já jako doprovod, když mám být hospitalizovaná s ní? Převlíká se doprovod dítěte taky při příjmu? Když tak do čeho? Nemám vůbec představu co nás čeká a jak to v nemocnici při hospitalizaci dítěte probíhá - takže uvítám jakékoliv postřehy. Díky
1. bře 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim ze vy budete mit obleceni svoje
1. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doprovod se neprevlika, jen prezuvky. Doporucuju piti, jidlo, knizku, mp3 prehravac pro vas obe a hooodne hracek. Pro malou treba oblibeny hrnecek nebo lahev a treba i UM, u nas byl problem dostat pro 1,5 lete dite UM, na vecer jsem jednou sestry ukecala na hrnek krabicoveho mleka... ale to neni nic moc.
1. bře 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dcerka byla hospitalizovaná již několikrát, sice je trochu větší, ale moc se to lišit nebude. Pro sebe pohodlné domácí oblečení a na spaní, toal. potřeby, ručník, přezůvky, něco dobrého, nem. strava je často otřesná a v naší nem. musíte mít i vlastní toal. papír a vlastní příbor a hrnek či skleničku. Hooodně hraček, pro sebe něco na lušnění či čtení, nejvíc času mi zabralo zabavovat dceru.
1. bře 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla pyžamo na spaní a přes den domácí oděv tepláky a tričko s mikinu, ponožky hrubé neboť tam bývá zima na spaní. ěli jsme sebou knížku a hrneček a já měla vlastní a i kavu a Noťas nebo přehrávač pohádek čí písniček..... pro děti to tam bývá dlouhé i pro maminky, jinak jsme měla vlastní příbory toaletní otřeby nočník jsme měli erární Ručník a pro malou jsme měla župánek jak byla v pyžamku nebyla ji pak zima :wink: tužku a pastelky sešit na kreslení oblíbeného maskota na spaní papírové kapesníky vodu na pití
1. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli mít domácí oblek oba - takže tepláky a tričko, na spaní pyžamo, doporučuju příbor - u nás v nemocnici ho nedávají, jinak asi vše to, co už napsaly holky
1. bře 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doporučuji si vzít co tady holky psaly + bez čeho nemůže malá být, raději ať tam toho máte více než aby Vám něco chybělo. A ještě doporučuji jednu věc - zavřít se s malou na pokoji, pokud to nebude nutné nevycházet ani na chodbu - my jsme byli loni v nemocnici se zánětem průdušek, když se malému udělalo lépe, tak se mnou chodil na WC a chodili jsme i do hezny přes celou dlouhou chodbu a domů jsme si přitahli rotaviry, takže raději to přežijte jen na pokoji. Ať to malá zvládne dobře a nebojí se :wink: .
1. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek