Co sbalit s sebou do nemocnice pro batole i doprovod?

petrajurinova
1. bře 2012

Chystáme se nastoupit k hospitalizaci v nemocnici. Dcerka podstoupí plánovaný chirurgický zákrok a hospitalizované bychom měly být 2 dny. Marně všude hledám, co mám sbalit s sebou. Vím, že pro malou pyžamko, papuče, nočník a něco na zábavu, ale co potřebuji s sebou já jako doprovod, když mám být hospitalizovaná s ní? Převlíká se doprovod dítěte taky při příjmu? Když tak do čeho? Nemám vůbec představu co nás čeká a jak to v nemocnici při hospitalizaci dítěte probíhá - takže uvítám jakékoliv postřehy. Díky

camelinka
1. bře 2012

ja myslim ze vy budete mit obleceni svoje

veruska007
1. bře 2012

Doprovod se neprevlika, jen prezuvky. Doporucuju piti, jidlo, knizku, mp3 prehravac pro vas obe a hooodne hracek. Pro malou treba oblibeny hrnecek nebo lahev a treba i UM, u nas byl problem dostat pro 1,5 lete dite UM, na vecer jsem jednou sestry ukecala na hrnek krabicoveho mleka... ale to neni nic moc.

vrtule83
1. bře 2012

moje dcerka byla hospitalizovaná již několikrát, sice je trochu větší, ale moc se to lišit nebude. Pro sebe pohodlné domácí oblečení a na spaní, toal. potřeby, ručník, přezůvky, něco dobrého, nem. strava je často otřesná a v naší nem. musíte mít i vlastní toal. papír a vlastní příbor a hrnek či skleničku. Hooodně hraček, pro sebe něco na lušnění či čtení, nejvíc času mi zabralo zabavovat dceru.

brusinka.pusinka
1. bře 2012

Já měla pyžamo na spaní a přes den domácí oděv tepláky a tričko s mikinu, ponožky hrubé neboť tam bývá zima na spaní. ěli jsme sebou knížku a hrneček a já měla vlastní a i kavu a Noťas nebo přehrávač pohádek čí písniček..... pro děti to tam bývá dlouhé i pro maminky, jinak jsme měla vlastní příbory toaletní otřeby nočník jsme měli erární Ručník a pro malou jsme měla župánek jak byla v pyžamku nebyla ji pak zima 😉 tužku a pastelky sešit na kreslení oblíbeného maskota na spaní papírové kapesníky vodu na pití

coxa
1. bře 2012

my jsme měli mít domácí oblek oba - takže tepláky a tričko, na spaní pyžamo, doporučuju příbor - u nás v nemocnici ho nedávají, jinak asi vše to, co už napsaly holky

jajina.c
1. bře 2012

Já doporučuji si vzít co tady holky psaly + bez čeho nemůže malá být, raději ať tam toho máte více než aby Vám něco chybělo. A ještě doporučuji jednu věc - zavřít se s malou na pokoji, pokud to nebude nutné nevycházet ani na chodbu - my jsme byli loni v nemocnici se zánětem průdušek, když se malému udělalo lépe, tak se mnou chodil na WC a chodili jsme i do hezny přes celou dlouhou chodbu a domů jsme si přitahli rotaviry, takže raději to přežijte jen na pokoji. Ať to malá zvládne dobře a nebojí se 😉 .