Čo vám zaberalo na vysoké horúčky?

nannynka23
6. dub 2012

máme problém 14 mesačná dcerka má stále teplotu okolo 39 a nejde nám zrazit , dala som čipok nurofen a teplota kleskla len trochu a to asi na dve hodky , potom sme dali sirup brufen a nič , je strašne plačlivá a neviem zrazi teplotu

tkanicka
6. dub 2012

nám trošku ulevila koupel (37°C) doktorka doporučovala zábal, ale to bylo utrpení pro všechny a pláčem se znova rozpálila, tak jsme to vyřešili koupelí

weri1
6. dub 2012

nic....a tyhle medikamenty by se měly dávat po 4 hodinách....ale nám prostě nezabralo nic ani zábal, po 4 dnech teplota polevila

slundo
6. dub 2012

Zábaly jsou drastický, ale většinou zaberou. Musí se dělat správně. Asi bych je zkusila.

lukza
6. dub 2012

nám nejvíce zabrala koupel nebo sprcha a voda má být 37stupnu poradili na pohotovosti a sprchovat jen tak 2min.a pak hned oblíct a do postele pokud to neklesne tak opakovat ale nám to vždy zabralo sice třeba jen na nějakou hodku ale aspon si to tělíčko odpočinulo a jinak dávat nurofen sirup a čípky ale vždy musíš dodržet rozestup 4hodiny
na zabali bacha oni se tedka rozlišují ale tedka ti neřeknu jak to bylo že pokud má dítě studené ruce tak zábal dát nesmíš to vím ale ta strcha fakt pomuže hodně přeji brzké uzdravení
jo a mě doktor vždy říká hlavně hodně neoblékat at ta horkost muže s těla ven takže žádné balení jen prostě klasicky obléct

luthien.k
7. dub 2012

Dítě, kterému jde špatně srazit teplota, má pravděpodobně silnou, zdravou imunitu, protože teplota je pro obranu těla proti infekci velmi důležitá.
Přečti si tento článek, je v něm hodně důležitých informací: http://zdravi-vitalita.blog.cz/1111/dulezitost-...

Nebo od stejné autorky: http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovani-po...

ofelieee
8. dub 2012

mě taky nejvíc pomáhá obrnit se trpělivostí 🙂 věřím v "dobrost" horečky a tak se držím na uzdě a nechávám jí proběhnout... ale tentokrát už jsem byla zoufalá a neuvěřitelně zabralo homeopatikum belladona, první den 3 kuličky po půl hodinách, další dny 1, max 2 kuličky vpředvečer...