• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrý anděl, pomáháte?

27. června 2014 
Ahoj, zajímalo by mě, zda máte zkušenost s Dobrým andělem, který pomáhá rodinám s dětmi s rakovinou? Posíláte finanční příspěvky? Anebo využíváte jejich pomoc?
24. čer 2014 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Posilam penize
24. čer 2014 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Také posílám, je to podle mě jeden z nejlepších způsobů u nás, jak pomoci. Vidím přesně komu a na co moje peníze jdou. Stačí malinko, ale pomoc je prostě potřeba!
24. čer 2014 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky posílám
25. čer 2014 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
já též :slight_smile: manžel zná zakladatele, tak mi to přijde lepší než kupovat na ulici pofidérní přívěsky :grinning:
25. čer 2014 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
posilam od lonskeho ledna penize, ale vic to nesleduju, protoze na cteni tech smutnych pribehu nemam. verim, ze penize jdou potrebnym.
25. čer 2014 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ posílám už asi rok. Přijde mi to lepší než nějací naháněči na ulici. Tady přesně vím, kam ty peníze jdou
25. čer 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Posílám příspěvky a čas od času mrknu,komu peníze jdou...
25. čer 2014 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky posilam a kazdy mesic dostavas info, komu konkretne tve penize sly. Mam udelany primo trvaly prikaz :wink:
25. čer 2014 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Díky moc za reakce! A můžu se zeptat, zda jste nadační fond i doporučili svým známým a jestli to mělo úspěch?
27. čer 2014 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
My posíláme penízky do nadace Krtek, je to na dětskou onkologii Brno...nevím,co konkrétně řešíte, ale v tom Brně by vám mohli dát jasnější odpovědi. http://www.krtek-nf.cz/
27. čer 2014 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek