Dobrý anděl, pomáháte?

bocca
24. čer 2014

Ahoj, zajímalo by mě, zda máte zkušenost s Dobrým andělem, který pomáhá rodinám s dětmi s rakovinou? Posíláte finanční příspěvky? Anebo využíváte jejich pomoc?

milada2
24. čer 2014

Posilam penize

tifanyt
24. čer 2014

Také posílám, je to podle mě jeden z nejlepších způsobů u nás, jak pomoci. Vidím přesně komu a na co moje peníze jdou. Stačí malinko, ale pomoc je prostě potřeba!

klapetka
25. čer 2014

Taky posílám

paji85
25. čer 2014

já též 🙂 manžel zná zakladatele, tak mi to přijde lepší než kupovat na ulici pofidérní přívěsky 😀

nadja73
25. čer 2014

posilam od lonskeho ledna penize, ale vic to nesleduju, protoze na cteni tech smutnych pribehu nemam. verim, ze penize jdou potrebnym.

jika10
25. čer 2014

JJ posílám už asi rok. Přijde mi to lepší než nějací naháněči na ulici. Tady přesně vím, kam ty peníze jdou

hance09
25. čer 2014

Posílám příspěvky a čas od času mrknu,komu peníze jdou...

lvicek2000
25. čer 2014

Taky posilam a kazdy mesic dostavas info, komu konkretne tve penize sly. Mam udelany primo trvaly prikaz 😉

bocca
autor
27. čer 2014

Díky moc za reakce! A můžu se zeptat, zda jste nadační fond i doporučili svým známým a jestli to mělo úspěch?

evabelk
27. čer 2014

My posíláme penízky do nadace Krtek, je to na dětskou onkologii Brno...nevím,co konkrétně řešíte, ale v tom Brně by vám mohli dát jasnější odpovědi. http://www.krtek-nf.cz/