• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Granulom v pupku u 6ti týdenního mimi. Měli jste?

17. června 2014 
měli jste někdo? Jak probíhá léčba, odstranění??
6. pro 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher malá to měla taky - dr. nás asi ve třech měsících poslala na chirurgii do Olomouce, protože potírání lihem nepomohlo,tak jí to nějak "podvazovali" a uškrcovali nebo jak to popsat - přesně to sledoval manžel, já to nemusela :-Trošku jí to potom krvácelo, natírali jsem mastí s desinfekcí, co nám napsali a začalo jí to postupně zesychat a odpadlo. Ale neměla to prý tak hrozný, kdyby se to nezlepšilo, říkali, že se to odstraňuje v narkoze, ale to jsme nemuseli....
7. pro 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anehap ahoj děkuju za odpověď - no nám z toho teče nějaký sajrajt, ale doktor mi nevím proč řekl, že to nemám ničím zakapávat, což mi hlava nebere, když mu to z toho teče a chce ho vidět za týden...
7. pro 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a pak kdyžtak to budou leptat, bojím se, aby ho to nebolelo a to zaškrcování malou bolelo??
7. pro 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher to je fakt divný, co říká dr. :cry: , nám právě říkala vysušovat tím lihem, že se to mohlo zlepšit, ale pořád jí z toho vyrůstal takový pahýlek, vždycky jí to tím lihem uschnulo a kousek se uloupnul a pak zase vyrůstal další, tak říkala, že nás pošle na tu chirurgii na to zaškrcování, tím se ten pahýlek "umrtví" a neroste dál. Nebolelo jí to, i dr. nám říkal, že jí to nebolí, jen se jí moc nelíbilo, že ji drželi, ale byla celkově statečná - to teď už by se tak snadno nedala :wink: Je to i lepší, když jsou menší, to se tak nebrání. ALe určitě to nebolí. A pak už měla klid :slight_smile:
7. pro 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Víte někdo něco vím o operaci granulomu v pupíku u dvouměsíčního miminka?
17. čer 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek