Hnisavá rýma. Je nutný lékař?

eloana
1. kvě 2011

Ahoj holky -malej ma uz 14 dni velikou rymu- prvni dny mel horecky pres 38,5 u lekare jsme byli a dostal pamycoin
Nyni uz je bez teplot jen ryma pretrvava je zluta a smrdi hnisem...
Nevim zda s nim mam dojit, jestli nam lekarka na to neco da (Pamycoin mame, ale moc nezabira)...... cekaci doba je 2,5 hodiny, proto rozmyslim🙂
ale zda se mi, ze tu rymu ma dlouho a hodne - odsavame kazdou chvilicku

jasekd
1. kvě 2011

@eloana Ryma u deti byva delsi, to bude normalni, ale jstli je to porad hnisave, tak ja bych k Dr zavolala, zeptej se a uvidis 😉 My jsme k Dr nesli, teplotu nemel, ryma taky 14 dnu, ale spis vodova. S hnisavou bych tam brnkla, bud te uklidni nebo rekne, at se prijdete ukazat.

crca
1. kvě 2011

@eloana tohle jsem řešila nedávno u syna,sice teploty neměl,ale jak píšeš,přes týden měl hnisavou rýmu,šla jsem k dr.ta nám dala taky Pamycon,ale po týdnu nic moc zlepšení-pak jednu noc dostal laryngitidu,skončili jsme na 4 dny ve špitále a tam nám dali na tu rýmu Mucoseptonex do nosánku a během dvou dnů se to o dost zlepšilo,sice rýma byla ještě asi týden,ale nebyla hnisavá 😉

cervikova
3. kvě 2011

My tedy když máme hnisavou rýmu už delší dobu,tak jdu rovnou ke svojí doktorce na ORL ta mi předepíše dělané kapky a do dvou dnů je pokoj.Hnisavé rýmy se bojim,protože u staršího syna to hodně často končilo pícháním uší 😒

eloana
autor
5. kvě 2011

ahoj holky tak jsem s malym byla a ma antibiotika-- ma uz 2 x pichane ousko.takze radeji nam antibiotika dala

bertica.h
5. kvě 2011

s hnisavou určite áno,nieje to sranda

bertica.h
5. kvě 2011

ako dlho má tie atb?

bertica.h
5. kvě 2011

@eloana ..aha..tak držím palce nech sa rýchlo uzdraví 😒

eloana
autor
5. kvě 2011

@bertica.h ahoj mame augmentin

bertica.h
5. kvě 2011

takže máte aj lokálne +celkové augumentin?je to dobre kryté,zachvílku bude lepšie 😉

eloana
autor
5. kvě 2011

@bertica.h nee lokalni uz nemame.... to mel minuly tyden ten pamycoin,ale moc mu nepomohl- nic mene rymu ma stale hroznou , ale ma je teprve druhy den

pelmisek
18. kvě 2011

@eloana nám se takhle projevila spálová angína! nebylo jí nic jen ta rýma pořád přetrvávala a po nasazení atb tak za tři dny zmizela