• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodněkrát zvracela, prý z hlenů. Jak byste postupovaly?

Ahoj holky... Prosím o radu co byste dělaly Vy? Kiki je od pondělí nemocná, hodně zahleněná, nijak extra se to nelepší :frowning2: Možná o něco. Od čtvrtka má atb kapičky na rýmu. Dnes po odpolko spánku dostala 100g ovoce a za hodinu začla fňukat, nevěděli jsme čím to je, ale pak to začlo. Vyzvracela se,po 5min. znova za chvíli ještě 2x a pak už nebylo co :pensive: Volala jsem na pohotovost, řekli mi, že to má z hlenů. Radili mi přijet jen kdyby to neustávalo. Zatím dobrý, akorát vypila asi 10ml čaje a zase ho ze sebe vyzvracela a to byla v sedě :confounded: Teď už spinká ve své postýlce, dost ve vyvýšené poloze. Setra ještě říkala, že mlíko nejlíp až ráno a jen čaj. Jak byste postupovaly Vy, abyste neublížily. Myslím ohledně jídla a čaje, když už to bude dobrý? Ráno teda mlíčko a pak co dál..? Už normálně jíst nebo něco omezit a tak?
2. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.No taky bych řekla,že to bude od hlenů.Zvláš pokud se jí po vyzvracení viditělně ulavilo a začla líp dýchat.
Dáváš jí něco na hleny?Třeba Mucosolvan?ten jsem dávala já,a fakt to bylo znát.A hodně odsávat,několikrát denně.
S jídlem a pitím opatrněji,nepřecpávat.Ale jestli to bylo od těch hlenů,tak to asi na to nebude mít velký vliv.
2. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zkus si sehnat nejakej rehydratacni napoj pro prcky a davat ji po lzickach, aspon trosku...my mame Kuliska. Davala sem ho maly, kdyz mi zvracela...a jestli kojis, tak koj a jestli davas UM, tak s tim radsi pauzu a prikrmy taky radsi moc ne... tak mi to rikala dr...at to malou brzo prejde :wink:
2. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, dík.. Je na um už. Mucosolvan dávám, ale teď večer jsem jí ho nedala, asi by ho nezpracovala a šlo to ven. Ulevilo se jí, to teda jo. Ale je vidět, že má to bříško podrážděný. Tak, co jí ted můžu dát k jídlu jako první? Budu se snažit až ráno. Ach jo, není to vůbec žádnej jedlík a teď tohle :frowning2: Už se mi zdá, že to trvá nějak dlouho. Rýmu už má pořtvrtý z toho teď podruhý úplně šílenou. Jinak odsávám, odsávám, řve jako tygr u toho :confounded:
2. led 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne mala takhle zvracela po zloutku...takze pak sem ji davala na piti toho kuliska a na dva dny sem pro jistotu prestala se vsema prikrmama.ja jeste kojim, takze ty dva dny byla jen na MM a pak sem zacla davat prikrmy...ale zas tak jako ze zacatku, jenom mrkev nebo jenom brambora a pomalinku...a s um taky pomalinku, aby ji to jeste vic nezahlenilo
2. led 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ano,jen pomalinku,nedráždivý věci a radši mín.Toho kulíška nebo ORS můžeš dávat,ale když zvracela jen jednou,tak to není tak nutné.Ono je dobré,že zvrací,děti ještě neumí odkašlávat a pořádně smrkat a toto je jediný způsob,jak se tělo zbavuje těch hlenů.Je to známka,že všechno funguje dobře,takže žádný strach.
2. led 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, děkuju za rady, Kikča už je naštěstí dobrá. Stejně moc nechtěla dnes jíst, ale dávala jsem jí jen mlíčko, ne moc a k obídku rýži a mrkev a k večeři kašičku. Hleny asi opavdu vyblinkala hodně, je dnes o dost lepší :slight_smile:
3. led 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek